Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,930
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

serdar06' Alıntı:
E peki o zaman 30 amper neden atar onu bi bulmak lazım değil mi? şimdi ne taktınız da atmadı? tırsarım bu elektrik işlerinden allah korusun :smiley:
eski sigortayı taktık :D
mozbay1907' Alıntı:
Soruna yaklasmısım :smiley: Ceza olarak bugun arabayı gıt bırak sımdı :smiley:
Yarına kaldı o iş arabayı nasıl alayımda geleyim şimdi...

Etiketler

Halı saha işide yalan oldu bu arada katılan yokmu arkadaşlar :smiley:
1-Murat Özbay
2-B.Mehmet Üçkol
3-Salih Özen
4-D.İzzet Canol

Listede sadece xjciler gibi oldu :smiley:

mozbay1907' Alıntı:
Halı saha işide yalan oldu bu arada katılan yokmu arkadaşlar :smiley:
1-Murat Özbay
2-B.Mehmet Üçkol
3-Salih Özen
4-D.İzzet Canol

Listede sadece xjciler gibi oldu :smiley:

Savaş abi gelecek ben konuştum :smiley:

Sahaya da para vermeye gerek yok gece farları yakıp güvenç meydanda yaparız maçımızı

Halı saha katılım listesi

1-Murat Özbay
2-B.Mehmet Üçkol
3-Salih Özen
4-D.İzzet Canol
5-Savaş Tanır

Yokmu arttıran :smiley:

Dcanol' Alıntı:
Sahaya da para vermeye gerek yok gece farları yakıp güvenç meydanda yaparız maçımızı
Mühye Duvartepede müsait aslında aşşağı dereye top kaçtımıda atan gider alır :smiley:

ANOFF ÜYELERİNE DUYURULAR DESTESİ;
1)Serkan Aydoğan kardeşimizin MUSTAFA sı, gurubumuzun en minik üyesi, İpek hanımın en minik üye! vasfını elden alan MUSTAFA mız dünyaya teşrif etmiştir.Allah analı babalı, vatana millete hayırlı bir hayat nasip etsin diyoruz.
2)C.tesi günleri en az %95 imiz çalıştığı için etkinlikler mecburen Pazar günleri yapılıyor.Sadece gece buluşmaları c.tesi günleri.
3)elitemlak_06@mynet.com adresine lütfen LOGO çalışmalarımızı yarın akşama kadar yollayalım.Bu hafta içerisinde logo seçimi yapılacak ve sorgun gezisine herkesin aracına yeni logo yapıştırılarak gidilecektir.
4)Bu pazar Yıldırım evci yaylası ara buluşması/sert offroad gezisi gelecek haftada 9,Büyük etkinlikte Sorgun Göleti kamplı (isteyenler) gezisi düzenlenecektir.
5)Halı saha dan sorumlu devlet bakanı Murat Özbay kardeşimizin açtığı listeye lütfen isim yazalım.Ben hayatta toptan anlamama ma rağmen bende gidip o ortamda bulunmak isterim.Ronaldo olmaya gerek yok MESUT KÖSE! amaç kaynatmak:smiley:))
6)Bu hafta düzenlenecek yönetim toplantısında logo seçimi ve artık! ;gurup içi görev paylaşımı acil olarak yapılacaktır.(Örneğin Mesut abi offroad dan sorumlu, Erkan Nezir harita ve yol planlarının çıkarılması vs gibi)
Tüm abilerime, kardeşlerime, ANOFF üyelerine yürekten selam saygılar...

Savaş Cherokee' Alıntı:
1)Serkan Aydoğan kardeşimizin MUSTAFA sı, gurubumuzun en minik üyesi, İpek hanımın en minik üye! vasfını elden alan MUSTAFA mız dünyaya teşrif etmiştir.Allah analı babalı, vatana millete hayırlı bir hayat nasip etsin diyoruz.
2)C.tesi günleri en az %95 imiz çalıştığı için etkinlikler mecburen Pazar günleri yapılıyor.Sadece gece buluşmaları c.tesi günleri.
3)elitemlak_06@mynet.com adresine lütfen LOGO çalışmalarımızı yarın akşama kadar yollayalım.Bu hafta içerisinde logo seçimi yapılacak ve sorgun gezisine herkesin aracına yeni logo yapıştırılarak gidilecektir.
4)Bu pazar Yıldırım evci yaylası ara buluşması/sert offroad gezisi gelecek haftada 9,Büyük etkinlikte Sorgun Göleti kamplı (isteyenler) gezisi düzenlenecektir.
5)Halı saha dan sorumlu devlet bakanı Murat Özbay kardeşimizin açtığı listeye lütfen isim yazalım.Ben hayatta toptan anlamama ma rağmen bende gidip o ortamda bulunmak isterim.Ronaldo olmaya gerek yok MESUT KÖSE! amaç kaynatmak:smiley:))
6)Bu hafta düzenlenecek yönetim toplantısında logo seçimi ve artık! ;gurup içi görev paylaşımı acil olarak yapılacaktır.(Örneğin Mesut abi offroad dan sorumlu, Erkan Nezir harita ve yol planlarının çıkarılması vs gibi)

1. Serkan kardeşim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
2. Mantıklı katılıyorum...
3. Bu hafta seçersek haftaya zaten anca yetişir...
4. Bu hafta sonu olan etkinliğe katılamayacak olsamda kalbilm sizinle...
5. Evet abilerimizden katılımlarını bekliyoruz. ( Mesut abi sen olmazsan zaten olmaz, Savaş abiyle adımlaşacaksınız :smiley: )
6. Üzerime düşen hertürlü göreve hazırım...

selam ve saygılarımla

Salih ÖZEN
:smiley:

snsslh' Alıntı:
1. Serkan kardeşim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
2. Mantıklı katılıyorum...
3. Bu hafta seçersek haftaya zaten anca yetişir...
4. Bu hafta sonu olan etkinliğe katılamayacak olsamda kalbilm sizinle...
5. Evet abilerimizden katılımlarını bekliyoruz. ( Mesut abi sen olmazsan zaten olmaz, Savaş abiyle adımlaşacaksınız :smiley: )
6. Üzerime düşen hertürlü göreve hazırım...

selam ve saygılarımla

Salih ÖZEN
:smiley:

Aynen abim :smiley:

Mesut;ibi ibi
Savaş;İttirim seni
Mesut;Eş istersen?
Savaş;Beğendiğin?
Mesut;Burak
Savaş;Salih
Mesut;Murat
Savaş;Erem
Mesut;Erkan
Savaş;Erkan abi
Mesut;............................. Böyle:>)Pahlavasına maç!!!!!
-Penaltılarda abanarak vurmak yok
-Topu atan getirir
-Yazıturayla değil uzağa tüküren maça başlar
-3 faul bir penaltı vs vs vs falan da olacağmı? :smiley:))

Savaş Cherokee' Alıntı:

Daha bu söze ne denir ABİMSİN

Serkan biladerim allah analı babalı büyütsün hoş geldin ADAŞ

Son güvenç gezisinden enstantaneler...

IMG 3717

IMG 3720

IMG 3722

IMG 3723

IMG 3724

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR