Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 614,580

Etiketler
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Neyse Serkan abi sağolsun biz durumu biraz kurtardık Salih abimin makinasıda maşşalah çok güzel anları yakalıyor :smiley: Aksamda güzel olmus içimiz gitmedi değil hani :smiley:

Savaş Cherokee' Alıntı:
Arda bey umarız eğlenmişsinidir.7 veya 14 nisanda 9, büyük etkinliğimizde buluşmak üzere diyelim.

Savaş hocam, güzeldi ancak tek başına çok da keyifli olmuyor. 9. Büyük etkinliğin yeri ve içeriği belli midir? Ön hazırlık gerekli midir? Amatörlere açık mıdır? Zorluk seviyesi nedir? Gerekli ekipmanım (vinç, doğru lastikler vs.) henüz yok çünkü. Olmadı zor etaplara katılmam şu aşamada.

burak mehmet' Alıntı:
Ne pis adammısım kendimi kırlenıyorum yetmıyomus gibi....

kardeş bu iş böyle ilerleyecek sende birilerinden el aldın şimdide bana verdin sayenizde daha güzel günler
ÇAMURLANMAK GÜZELDİR..

Savaş Cherokee' Alıntı:
Vatana millete hayırlı olsun.Burak efendinin marifeti:smiley:
Savaş hocam tamam tamam Burak kardeşimin çok desteği vardı bu olayda ama benimde cabalarım atlamamak lazım ona göre park ettim be yaa

ardakaan' Alıntı:
Savaş hocam, güzeldi ancak tek başına çok da keyifli olmuyor. 9. Büyük etkinliğin yeri ve içeriği belli midir? Ön hazırlık gerekli midir? Amatörlere açık mıdır? Zorluk seviyesi nedir? Gerekli ekipmanım (vinç, doğru lastikler vs.) henüz yok çünkü. Olmadı zor etaplara katılmam şu aşamada.
Büyük etkinliklerimiz; buradan (internetten) muhabbet ettiğimiz, daha evvel reelden tanışmadığımız, lakin; gurubumuzun politikasını sayfaları inceleyerek benimseyen herkese açıktır.Elbette gelebilirsiniz.Araçlarımızın % 70 i standart zaten sıkıntı yaşamazsınız.Büyük etkinliklerimiz piknik kıvamında geçiyor.Sadece yemek işinden sonra bir alan belirlenip o alanda; sadece isteyenler küçük çaplı offroad yapıyor.Daha ağır offroad ı büyük etkinliklerde değil 8-10 araçlık ara buluşmalarda yapıyoruz.Ama varsa çekme halatınız vs getirmeniz herkesin faydasına:smiley:

Savaş Cherokee' Alıntı:
Büyük etkinliklerimiz; buradan (internetten) muhabbet ettiğimiz, daha evvel reelden tanışmadığımız, lakin; gurubumuzun politikasını sayfaları inceleyerek benimseyen herkese açıktır.Elbette gelebilirsiniz.Araçlarımızın % 70 i standart zaten sıkıntı yaşamazsınız.Büyük etkinliklerimiz piknik kıvamında geçiyor.Sadece yemek işinden sonra bir alan belirlenip o alanda; sadece isteyenler küçük çaplı offroad yapıyor.Daha ağır offroad ı büyük etkinliklerde değil 8-10 araçlık ara buluşmalarda yapıyoruz.Ama varsa çekme halatınız vs getirmeniz herkesin faydasına:smiley:

Bence büyük etkinlik benim için spontandan daha tehlikeli, çamurda karda saplanmakdan korkmuyorum ama bir mangal sucuğu yiyip mide fesadı geçireceğim diye korkuyorum :smiley:

Umutcan' Alıntı:
Bence büyük etkinlik benim için spontandan daha tehlikeli, çamurda karda saplanmakdan korkmuyorum ama bir mangal sucuğu yiyip mide fesadı geçireceğim diye korkuyorum :smiley:
Umutcan biz mangalı bırakıp sizi izledik artık.Nasıl bir yeme aşkıdır anlamadımki!38 dak non stop indirdiniz valla :smiley:))

Az önce Şaşmaz su deposuna çıktım suburbanla 8sılındırın tadı bir ayrı yav....

Herkese iyi akşamlar.
Dün akşam süperdi, çok gülmekten çenem ağrıdı gece boyunca :smiley:

P5210067

P5210176

P5210183

P5210184

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR