Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 614,586

Etiketler

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

TÜM ANOFF AİLESİNE GÜNAYDIN...MAAŞALLAH FOTOĞRAFLARA BAKMAYLA BİTİREMEDİK...BİTMESİNDE ZATEN ÇOK GÜZEL Bİ ETKİNLİKLİK OLMUŞ GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM

frontera58' Alıntı:
TÜM ANOFF AİLESİNE GÜNAYDIN...MAAŞALLAH FOTOĞRAFLARA BAKMAYLA BİTİREMEDİK...BİTMESİNDE ZATEN ÇOK GÜZEL Bİ ETKİNLİKLİK OLMUŞ GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM
Gökhancım gözlerim seni aradı dostum nerdeydin? Yahu bu arada istanbul şişli ne yaw.Bende nişantaşı yazacam haaaa!

Savaş Cherokee' Alıntı:
Gökhancım gözlerim seni aradı dostum nerdeydin? Yahu bu arada istanbul şişli ne yaw.Bende nişantaşı yazacam haaaa!
ABİ GERÇEKTEN ONE ÖYLE YAW DOĞUM YERİMİ YAZMIŞIM İYİMİ :-D BENİM GÖZLER SİZLERİ HER ZAMAN ARIYOR ABİ ZATEN YAA :-D...

Sayın Savaş bey dün gece uykumdan fedakarlık ederek zor zahmet 4. Mesajımı yazdım ancak sizden konu ile ilgili olumlu yada olumsuz bir yanıt alamadım. Valla Mesut Abi'mi de alır giderim. Çanakkale'ye

başkanım, mesut abim bizi çanakkaleye götürün...

308641 10150855760530618 1803588169 n

erka' Alıntı:
başkanım, mesut abim bizi çanakkaleye götürün...

Aslan Erkan Abi'm be!!! Beyler bayanlar 3 kişi olduk yokmu katılan. Şimdilik benim arabaya sığıyoruz. Ama biz minibüs de doldururuz otobüsde.

Dcanol' Alıntı:
Aslan Erkan Abi'm be!!! Beyler bayanlar 3 kişi olduk yokmu katılan. Şimdilik benim arabaya sığıyoruz. Ama biz minibüs de doldururuz otobüsde.
Ben etkisiz elemanmıyım ?

burak mehmet' Alıntı:
Ben etkisiz elemanmıyım ?
burak 3 silahşör olarak gelir :smiley: dinçer, ben 5 ettik.. minibüs de yetmez görün bakın siz.. başkanım, mesut abi duyun sesimizi... :smiley:

308641 10150855760530618 1803588169 n

Ya Canakkaleye gidelim gitmesine de bu sene değil onümuzdeki sene onceden bir takvim olusturalim programi yapalim rehberimizi ayarlayalim cok ozenli bir gezi olsun ( bu sene benim gitme durumum imkansiz) :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri