Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,573
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

WARRIOR 2007' Alıntı:
Arkadaşlar akıl verin "Ne marka vinç alacağız???".Bu Cumartesi Şnorkel ve Dodikler takılıyor .En sona Vinç ve Çeki demiri kaldı. :-\ :'(
Abi ben goliath kullanıyorum 12000 lb şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım 1500 kg kadar ağırlığı olan çamura-kara saplanmış, dik rampalı çukura düşmüş araç çıkardım,kendi aracımın önünnü kaldırdım arka arkaya 5-6 kere 10 metre civarında açılmış halatı ucunda araçla birlikte topladım. fiyatlarıda uygun Huma otoda 1000 tl civarına alınabiliyor.Huma oto Türkiye pazarı için ürettiriyor bu ürünü diye biliyorum kablolu ve kablosuz kumandası ile birlikte geliyor...

Etiketler

burak mehmet' Alıntı:
Abi ben goliath kullanıyorum 12000 lb şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım 1500 kg kadar ağırlığı olan çamura-kara saplanmış, dik rampalı çukura düşmüş araç çıkardım,kendi aracımın önünnü kaldırdım arka arkaya 5-6 kere 10 metre civarında açılmış halatı ucunda araçla birlikte topladım. fiyatlarıda uygun Huma otoda 1000 tl civarına alınabiliyor.Huma oto Türkiye pazarı için ürettiriyor bu ürünü diye biliyorum kablolu ve kablosuz kumandası ile birlikte geliyor...
Sonuna kadar açmadığın sürüce sıkıntı yok :smiley:))

outlaw06' Alıntı:
Gül Dalca gül:smiley:)) 2-3 ortak bulup bir servis açayımda o zaman da ben gülecem...
Ankaranın servis ve müşteri memnuniyeti neymiş göreceğine bahse girerim :smiley:

outlaw06' Alıntı:
Gül Dalca gül:smiley:)) 2-3 ortak bulup bir servis açayımda o zaman da ben gülecem...
Yok başkan şu forumda "öpülme" başlığı ile konu açman hoşuma gitti valla ondan ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Sen aç servisi bende hemen bi jeep alcam. Nede olsa ondan sonra bakımlar tamirler beleş ;D ;D ;D ;D

Monti' Alıntı:
Yok başkan şu forumda "öpülme" başlığı ile konu açman hoşuma gitti valla ondan ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Sen aç servisi bende hemen bi jeep alcam. Nede olsa ondan sonra bakımlar tamirler beleş ;D ;D ;D ;D

Savaş abi sen müşteride olsan Serviste olsan öpülecen kurtuluşun yok anlaşılan..

:smiley:

BB

Monti' Alıntı:
Ya Burak sen nediosun? varya başkan adamı suya götürür donsuz getirir ;) ;) ;)

Allah korudu desene abi .Pazar günü tutturdu kızılcahamammın girişinde suya girecez diye.. Allahtan Mesut abi caydırdı ozaman...

akşamınız güzel olsun arkadaşlar. kaynatmışsınız sayfayı herzamanki gibi.. maşallah.. :smiley:

337187 402282086518295 732998075 o

Burak vur sende, Çukura düşmüş de, çamura bulanmış de, bi kere çukur değil şarampoldü taam mı? Kibar ol biraz ;D

Dcanol' Alıntı:
Burak vur sende, Çukura düşmüş de, çamura bulanmış de, bi kere çukur değil şarampoldü taam mı? Kibar ol biraz ;D

AMA BEN SENİN OLAYI GİZLİ TUTTUĞUM İÇÜN ŞARAMPOLDEN BAHSETMEMİŞTİM. Bİ BAHSETSEM aHMET BEY GİDER ANINDA ALIR GOLİATH TI

mozbay1907' Alıntı:
Günaydın abim XJ arada nasılda kendini belli ediyor 8)

Murat sabah sabah aleme XJyi aratma şimdi.. milletin işi var gücü var...:smiley:

Gününüz güzel olsun millet...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri