Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,687
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

outlaw06' Alıntı:
Geziye giderken çekilen fotolarda araçlar pırıl pırıl.Akşam çekilenlerde hepsi kıh:smiley:
abi su geçiş olayını ters yaptık :smiley: önce çamura gireydik iyidi :smiley: bu arada 2 sabahtır tünelde yoksun abi :smiley:

Etiketler

outlaw06' Alıntı:
Mesut abiiiiiii ; aklıma soktun eşşek sıpasını; ilk spontanda GÜVEÇ yapıyorsun hiç şansın yok.Zaten bana hep diyordun; sen birde benim güvecimi ye diye:smiley: keh keh keh:smiley: BEYLER NE DERSİNİZ?

Başkan çok tehlikelisin var ya ;)

burak mehmet' Alıntı:
Güveç i Fevziyedemi yapsak ki ? çamur varmı ?
Yagmur yagmadıkı camur olsun gecen hafta ıcı kuruydu her yer aksam buyuk ıhtımalle gıdıcem bakarım zaten yenı bı yol kesfedıyorum Şehitali tarafından av yolu duyumları aldım bakalım :smiley:

mesut kose' Alıntı:
Başkan çok tehlikelisin var ya ;)
Yoookk senin elinden güveci yiyecez:smiley:
Beyler bu pazar değil, gelecek pazar akşamdan eti, batlıcanı,tomeytoyu,biberi,sarımsağı,patatesi,soğanı alıyoruz.Kimde büyük güveç varsa getirir;adam sayısına göre 2-3 güvece kuyruk yağını alta üste sererek güvecimizi diziyoruz, afiyetle yiyoruz inşallah.maşallah

:D

IMG 2456

IMG 2457

IMG 2459

IMG 2463

Orhan baba 37 tike pirzola yedi yaw:smiley::smiley:))))))))))
Yaw Mesut abi Allah aşkına orda 50 tane adam gördü, oturdun yarım tepsi pahlavanın önüne, dilin dolanana kadar yedin.Ben bir lokma aldımda hemen makineyemi asıldın:smiley:Birde bir adi poz olmuş ki sorma:smiley:Umutcanlarla murat yetim gibi bakıyorda sanki onlara vermiyormuşum gibi.Tey Allahım

outlaw06' Alıntı:
Yaw Mesut abi Allah aşkına orda 50 tane adam gördü, oturdun yarım tepsi pahlavanın önüne, dilin dolanana kadar yedin.Ben bir lokma aldımda hemen makineyemi asıldın:smiley:Birde bir adi poz olmuş ki sorma:smiley:Umutcanlarla murat yetim gibi bakıyorda sanki onlara vermiyormuşum gibi.Tey Allahım
bir kuzudan 15 tike çıksa eyvah eyvah :D:D:D

Yanlız bu fotoğrafları saklamak lazım Muratın bakış nasıl bir bakıştır öyle yav..

outlaw06' Alıntı:
Valla abi fotoda herşey ortada sanki :p :smiley:)

Merhaba ANOFF selamlar hepinize süper bir hafta sonuydu sayenizde teşekkürler herkeze

bu arada hafta sonu bitmemiş sanırım muhabbetide güzelmiş devam gaza

vay arkadaş ya nerden buldunuz bu kareleri ne 37 si 4 ünü zor kaçırdım efodan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR