Aktiflik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan LeoneKG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,858
Ynt: Aktiflik

Kocaeli'n de ki organizasyonlara bende katılım gösteririm bekliyorum sizleri..

Etiketler

Eğer herkese uyarsa festivalden sonra kerpe , kefken cvarında bir gece konaklamalı kamp etkinliği düzenleyebiliriz arkadaşlar. Sanırım bu pazartesi bir keşif gezisi gibi bir şey yapacağım o tarafa. Özellikle Miço Koyu'nu merak ediyorum. Enine boyuna araştıracağım , uygun olursa beraber kampa gideriz.Ama derseniz ki , kamptan ziyade bir kafede çay içelim vs. ben onada varım. Siz bana ulaştırın kimler gelecek , kimler katılabilir. Ben de ona göre organizasyon düzenlemeye çalışırım.

Selamlar olsun , Deniz.

Kamp etkinliğine katılamam ama cafe buluşmasına katılırım

alican4153' Alıntı:
Kamp etkinliğine katılamam ama cafe buluşmasına katılırım
Bakalım , diğer arkadaşlarda katılımlarını belirtirlerse bu hafta içi yapılabilir sanırım. Önümüzdeki haftasonu da yapılabilir fakat ben yokum. Haftaiçi uymaz derseniz de 9-10 Temmuz olabilir.

Assasin' Alıntı:
Bana her şey uyar. Şu sınavları atlatayım , defender sözünü unutmuş değilim yani. :

wavv diyorum sana, bence sınavları değilde sonuçlarını atlatabilmen gerecek.

Sana iyi geceler demek istiyorum artık, umarım anlayabilmişindir.

sertem41' Alıntı:
wavv diyorum sana, bence sınavları değilde sonuçlarını atlatabilmen gerecek.

Sana iyi geceler demek istiyorum artık, umarım anlayabilmişindir.
Anlayamadım. Haydi iyi geceler.

Kamp için malzemelerim yok fakat dediğin gibi gidilir gezilir çay içilir dönülür böyle olabilir yani..

Çarşıda da tanışma amaçlı bir çay düzenleriz. Marinada vs. ona karar verilir. Ama yeterli katılım yok gibi.

O zaman günü belirleyelim biz , ayrı bir konu açarız günü belirledikten sonra. Bizden başka katılmak isteyen arkadaşlar olursa o konu altında yazarlar. Bu haftasonu yağış var , diğer hafta cumartesi olabilir bence. Ayın 9'u yani. Mekan-Zaman önerisi olan arkadaşlar fikirlerini eklesinler lütfen.

Ben de katılırım , genel bir konu açılır,orada gün saat felan verilirse daha iyi olur..