Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MK51 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,107
Ynt: Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009)

134

135

136

138

Arkadaşlarıma geziye kattıkları keyif, ayrıca Ercan'a fotoğrafları ile belgelediği için tekrar teşekkür ederim...

Etiketler

Of be abi ne güzel gezi olmuş. Adına yakışır biçimde tam keşif gezisi olmuş. Gezi ile ilgili anlatımlarınızı dinlediğimde gelemediğim için çok üzülmüştüm. Fotoğraflarıda gördükten sonra üzüntüm bir kat daha arttı. Kısmet diyelim bir sonraki keşifte bende olucam inşallah.

Bu güzel anlatımın ve fotoğrafların için teşekkürler Mustafa abi. Gözünüze, gönlünüze ve tabiki araçlarınıza sağlık.

Yaw bu nasıl güzel ne kadar keyifli bi gezi olmuş Valla felaket imrendim..bu geziyi yapan ve bizlerle paylaşan değerli dostlarıma ne kadar söz söylesem boştur muhteşem olmuş..

Belgesel gibi bir gezi,
Anlatım ve fotoğraflar çok güzel olmuş.

Güzel gezi olmuş ;) ben kamp yerine hasta oldum, makul bir ulaşım şekli varmıdır oraya ;D

Süper bir gezi olmuş, harikasınız :smiley:
Mitsubishi tanışma gezisine katılacak arkadaşlarımın gözünü korkutacaksınız valla ;D
Ama Hacıllı zor-kolay pek çok parkuru barındıran bir, müthiş doğal güzellikleri olan bir bölge...
Bizim için orta halli bir etap ayarlarız artık ;)

Profesyonellere yakışır bir gezi, fotolar ve anlatım için teşekkürler.

Mükemmel. Fotoğrafları izlerken heyecanlandım açıkcası. Mükemmel bir gezi olmuş.

Bu güzel geziye katılan arkadaşlarıma ve en az bizim kadar fotoğraf çekmek için yorulan mükemmel insan Ercan'a teşekkür ederim.

Fotolar zor şartları ne kadar yansıtabiliyor bilmiyorum ama, benim için zorlu ve bir o kadar keyifli oldu. Tabiiki birbirini çok iyi tanıyan ekipler olduğumuz için gezinin sorunsuz bitmesinde bununda avantajı var. Araçlarda arıza çıkmaması kaydı ile bu gezi en fazla 5 araç ile yapılabilirdi. 3 araçla dahi akşamı bulduk.
Tavuk- kanat dahil tüm yiyeceklerimizin kampta hazır olması fakat ızgarayı unutmamız Arda'yı yıldırmadı :D Tellerden örgü ile ızgara yaptı ve aç kalmadık :D

Güzel anlatım ve fotolar için tekrar teşekkürler.. Yeni keşfettiğimiz bu bölgeye tekrar gitmek umudu ile..

super zorlu bır gezı olmus.paylasım ıcın tesekkurler...

A sınıfı araçlarla yaptığınız gezi sorunsuz geçmiş paylaşım için teşekkürler ;D

Off road işte budur :D Camel trophy gibi macera olmuş... Ötesi bilinmeyen yolun verdiği heyecan da cabası :eek:
Paylaşım için çok teşekkürler. Genelde fotolar gerçekteki koşulların zorluğunu göstermeye yetmez ama bu fotoları görünce gerçeğini hayal bile edemedim ::smiley:
Video yok mu?
Bir de fotoların hepsini maalesef göremedim photobucket ise linkini verebilirmisiniz oradan bakayım
sevgiler
Erdal

Gezi çok güzeldi. Birkaç gezilik maceramın tartışmasız en güzel gezisiydi. Kamp yeri müthişti, parkurlar birbiri peşisıra sanki özel olarak tasarımlanmıştı. Sürekli faaliyet halinde tüm sıkıntıları unuttuğum 2 gün geçirdim. Engelleri aşmak konusundaki ısrarı ve yeteneğinden dolayı ekibi kutlarım. Arda'yı yemek konusundaki engelleri aşmak konusunda ayrıca kutlarım. Uğur abi yazdıkların için sağol, senin güzelliğini yansıtıyor hepsi. Nice güzel geziye. Sağolun.

zorlu bır gezı olmus.paylasım ıcın tesekkurler

Kamp yerine bende hayran kaldım çok ustaca bir gezi olmuş, off-road fakültesi olsa ders olarak okutulur teşekkürler fotoğraflar için çalışmaktan bihitap düştüğüm şu günlerde moral motivasyon sağladınız selamlar. ;)

abicim çok zorlu koşullarda bir gezi olmuş, ama araçların hakkını yememek lazım, gerek pilotu, gerek araçlarla bir bütün olmuşsunuz, teşekürler, resimlede olsa mükemmel.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,512
Kayıtlı Üye Sayımız
172,170
Kaydolan Son Üyemiz
berkyldrm

SON KONULAR

Geri