AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,281
Ynt: AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi

intruder_16' Alıntı:
merhaba, 3k pinin nim var kuma hiç girmedim ama çokta giresim var merak ediyorum çoğunlukla yalnız dolaşıyorum dağ bayır orman vesaire ,tek basıma girsem sizce saplanır mıyım kuma ? şansım nedir yada direk yalnız olma mı dersiniz abilerim? saygılar..

nereye girersen gir bence ilk kural yanlız girme
bir çok kumlu yerde normal yolda gezer gibi dolaştım, bu günki kumun inceliği batmadan dolaşmaya izin vermedi,
ayrıca bu günki kumun yapısı şanzımanı da kötü etkiliyecek pozisyondaydı tekniğe fazla girmiym :D
bizim girdiğimiz kumsalda muhtemelen saplanırsın hızlanmayı denediğin an çok büyük ihtimalle saplanırsın

Etiketler

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
nereye girersen gir bence ilk kural yanlız girme
bir çok kumlu yerde normal yolda gezer gibi dolaştım, bu günki kumun inceliği batmadan dolaşmaya izin vermedi,
ayrıca bu günki kumun yapısı şanzımanı da kötü etkiliyecek pozisyondaydı tekniğe fazla girmiym :D
bizim girdiğimiz kumsalda muhtemelen saplanırsın hızlanmayı denediğin an çok büyük ihtimalle saplanırsın

kumun yapısı derken sanırım mevsime göre nemlilik gibi değerlendirdiniz ,bu hiç aklıma gelmemişti kumun yapısının değişkenliği vs.
aracımda kar tipi lastik var şuan ilk 4*4 üm .bir kere saplanmışlığım var ,ama kuma değil çamura uğraşması çok harika :smiley: neyse çenem fazla düşmesin herkese hayırlı geceler ;)[/td][/tr][/table]

intruder_16' Alıntı:
kumun yapısı derken sanırım mevsime göre nemlilik gibi değerlendirdiniz ,bu hiç aklıma gelmemişti kumun yapısının değişkenliği vs.
aracımda kar tipi lastik var şuan ilk 4*4 üm .bir kere saplanmışlığım var ,ama kuma değil çamura uğraşması çok harika :smiley: neyse çenem fazla düşmesin herkese hayırlı geceler ;)

hayır mevsime göre değil kumun inceliğine göre değerlendirdim, nemli yada ıslak kumda kolay kolay kalınmaz kar lastiği bu işler için uygun değil.
iyi geceler

bendeki resimleri ekliyorum az resim çekmişim bu gezide

2012 11 11 389 640x360

2012 11 11 390 640x360

2012 11 11 391 640x360

2012 11 11 392 640x360

Arkadaşlar;kimsede hi-jack;strap;mapa yok muydu :smiley:;traktörlük oldunuz :smiley:;Yahu yapmayın böyle :smiley:....

tyfnokur' Alıntı:
Arkadaşlar;kimsede hi-jack;strap;mapa yok muydu :smiley:;traktörlük oldunuz :smiley:;Yahu yapmayın böyle :smiley:....

Hıjack harici herşeyimiz vardı da, batan araç L200 Tayfun abi, tutup çekebilecek araç yoktu aramızda... Benim çeki demiri yamuldu çekelim derken... ;D ;D ;D ;D

Bir hi-jack;2 araç ;2 strap ;2 mapa ;aynı anda;dünyayı yerinden oynatırdınız;bırak L200 ü :smiley:

hi - jack hariç hepsi vardı ve arabayı oradan almak problem değildi arabanında oturacağını biliyordum dışardanda söylediler birazda gır gırına gömdüm arabayı
ama bazen muhallebi yerken diş kırılır ya aynen öyle oldu Serkanın ön aks gitti önce çok basit bir yerde sonra 2 dakikalık iş traktöre kadar uzadı, Selimin çeki demiri yamuldu insanlar bekledi üşüdü herkese yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim
yalnız hi-jack olsa idi benim arabada takacak yeri yok yine iş görmezdi balon tipi krikolardan lazım eksozdan şişenlerden siparişini vericem fiyat araştırıyorum

Piknikçiyiz abi biz, ne gezer onlardan, benim vinç evde yatıyor kutusunda, kirlenmesin diye çıkarmıyorum ;D ;D ;D

selimsani' Alıntı:
Piknikçiyiz abi biz, ne gezer onlardan, benim vinç evde yatıyor kutusunda, kirlenmesin diye çıkarmıyorum ;D ;D ;D

Sen vinci tak ben her gezide spor olsun diye en az 5 kere kalırım ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,094
Kaydolan Son Üyemiz
ArdaDeniz16

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR