Adana'da Defender ve Vinç Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan halilugar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,389
legend91' Alıntı:
toplanmış resminide görmek isteriz yada gerçeğini
Ben daha çok Samurai Vs Defender düşünüyorum Satmada yapalım senin arabayı yada cherokee ye edelbrock getirtelim samurai parasına. Artık yap birşeyler

klorr' Alıntı:
ah bir defenderim olsa neler yapmam ki ya devamını sabırsızlıkla bekliyorum ellerinize sağlık

Kalanı: flanş-sanayi üretimi 3cm mi 5cm yapsam(spacer) lastik dif kilidi ve puma motor olarak devam edecek

Etiketler

Aliminyum tavsiye ederim ama karar sizin demir çok ağır oluyor birde jant tarafına fatura çıkarttırın merkezleme tam olsun ve balans sorunu çıkmasın hayırlı olsun güle güle kullanın

DEMİRAL' Alıntı:
Aliminyum tavsiye ederim ama karar sizin demir çok ağır oluyor birde jant tarafına fatura çıkarttırın merkezleme tam olsun ve balans sorunu çıkmasın hayırlı olsun güle güle kullanın

Malzeme bakıyorum henüz karar vermedim. Fatura kesin olacak. Tornadan çıkacak herşeye rağmen hatayı azaltmak için vakit ayırıp uğraşacağım.

Vinç sorununu halledemedim Modelini öğrenemedim. Herhalde istanbula yollatıp işin ehlinden yardım isteyeceğim.

Dif luck için çideki site bir bak derim
]http://unity4wd.en.made-in-china.com/product-group/yqenNwtCLAWu/4x4-Air-Lockers-catalog-1.html

Vinç için detaylı resim gönder görüşelim bende 3 adet 12 v var

DEMİRAL' Alıntı:
Dif luck için çideki site bir bak derim. Vinç için detaylı resim gönder görüşelim bende 3 adet 12 v var

Diff lock için arkaya detroit düşünüyorum. Öne sonra bakacam.

Vinç resmide detay olarak sadece bu var. Modelinin yazdığı kısım silinmiş.

tam resim gödrerirsen modelini çıkara bilirim kumanda kutusu ve vincin tam resimlerini

Ynt: Adana'da Defender ve Vinç Sorunu

halilugar' Alıntı:
İlk sayfadaki resimler haricinde neleri çekmem gerekiyor ?
Motor va şanzuman bölümünün ayrı ayrı olabilir veya halatı çüzün tam resimleyin kumanda kutusu resmin görünmeyen yüzüne gelsin
yani tanbur şanzuman ve motor bölümü tam gürünsün

DEMİRAL' Alıntı:
Motor va şanzuman bölümünün ayrı ayrı olabilir veya halatı çüzün tam resimleyin kumanda kutusu resmin görünmeyen yüzüne gelsin
yani tanbur şanzuman ve motor bölümü tam gürünsün

Yarın sabahtan çekip ekleyeceğim.

puma yok bak ona göre ;D al bitane
33x12.5R15 6PR Federal Couragia M/T 4x4 ,, bide safari şinorkel devam et
;D ;D

Üst bagaj bittikten sonra devam edemediğim tesisat işini sonlandırdık. Malum bütçeyle anahtar alıp role yardımıyla yukarı sislere elektrik tesisatı çektik. Ekte de resim var, açık olanların ışığı yanıyor.

mdf olan kısmı carbon kaplama yapsana Halil'im