93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EM5 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,693

EM5

Kamp III
Yer
İstanbul
93 model LİMİTED 4.0 LT

3'' yükseltme

31'' archilles lastik ( yeni --1300tl--)

Arazi yüzü görmemiş

127000 mil

İlk sahibinden aldım 2 senedir benimle

LPG hiç takılmamıştır

Yürürü,şanzımanı,motoru vs mükemmel durumda

FİYAT : 20000 tl

1

2

Etiketler

Ynt: 93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil

bir süreliğine fiyatı düşürüyorum ... 18 000 tl ;D

güzel arac emre abi inşallah hakkını verecek birine gider hayırlı satışlar..

mehmet22' Alıntı:
güzel arac emre abi inşallah hakkını verecek birine gider hayırlı satışlar..
Teşekkür ederim 2 sene önce ilk sahibinden almıştım ... Keyif alarakta bindim ama elde olmayan nedenlerden dolayı ayrılacağız gibi :(

aracın daha ayrıntılı fotoğraflarını yüklerseniz bize daha fazla yardımcı olmuş olursunuz.saygılarımla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-93-model-125-000-de-limited-55268742/detay

aynı araç mıdır?

Aracın yakıt tüketimi ne civarda, günde en az 50km yol yapıyorum çok yakıt harcar mıyım?, yine bilgim olmadığı için soruyorum bu araçlarda ortalama motor ömrü kaç km'dir? bir de aracın iç fotolarını yükleyebilirseniz çok iyi olur. Teşekkürler, hayırlı satışlar dilerim.

Tamer Özdoğan.

vetborn' Alıntı:
Aracın yakıt tüketimi ne civarda, günde en az 50km yol yapıyorum çok yakıt harcar mıyım?, yine bilgim olmadığı için soruyorum bu araçlarda ortalama motor ömrü kaç km'dir? bir de aracın iç fotolarını yükleyebilirseniz çok iyi olur. Teşekkürler, hayırlı satışlar dilerim.

Tamer Özdoğan.
selamlar.50 km yol yapıyorsanız günde 35 tl benzin masrafınız olur.Motor ömrü kullanmaya bağlı 400 bin km civarı gidiyor ... iç fotoğraflarını en kısa zamanda yüklerim .. saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.