90 Model Üstü G Almak İstiyorum Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan göçebe65 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,624

göçebe65

Yeni Üye
Burdaki butun abilerime selamlar 2 yıldır steyi fırsat buldukca okuyorum ama genelde g konularını 25 yaşında ünüverstedeyim bu yaz allahın izniyle bi arac alıcam arkadaslarım gibi golf leon peşnde degilim :smiley: G peşindyim ve ömürlük olsn istiyorum 90 model ve ustu off-road da kullanmıyacam şehir icinde kullanıcam 35.000 e kadar limitim var acaba bulabilirmiyim aradıgım gibi bişey 4 kapı tercihim ve benzinli tüplü olsa dahamı iyi olr acaba? yoksa dizel mi yakıt konusunda.... lutfen tawsiyelerinizi ve fikirlerinizi beklyorum ama allahın iznyle bir g sahibi olucam bütün abilerime teşkkür ettim şimdiden ...

Etiketler
Ynt: 90 Model Üstü G Almak İstiyorum Yardım

fikir verecek kimse yokmu günde 50 kez sayfayı yeniliyorum :'( :'( :'(

malum siteye ve hürriyetotoya, rabam.com'a bakmanı öneririm. Orada daha çok fikir var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mercedes-benz-kisa-bir-sure-icin-125266942/detay abiler bu arac nasıl birde 240 gd nasldr bni krkutan dzl olması tüp takamyacam 240 gd nasıldır ?? ilerde buna ekonomik bi motor takabilirmiyim ??? abiler lutfen yrdımcı olun :'( :'( :'(

Gocebe madem universitelisin san Toma yakisir .Çarsinin elinde var bir tane bu gunlerde sahibinden e duser takip et hesapli alirsin.ben unimog toplamasam kesin alirdim.napican g yi

;D ;D ;D ;D yok abi ben toma falan süremem onun suyu var gazı var mozotuda g den cok yakar bide okulda nereye park edecem onu hep sıkıntı zaten sinirli bi yapım var trfkte sinir oldugumu fırlatırım (:smiley: başım belaya girer yne bize g gider :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mercedes-benz-35.ooo-tl-125266942/detay bu var 87 model ama dizel bu 240 lar cok gücsüz diyorlar cok fazla yakar mı bunlar 100km de kac yakar ya biri yardımcı olsun artık bi fikir verm ustalar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri