4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 404
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,528
Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (02-03 Temmuz 2011)

Yaban TÜRK'ün vizöründen, sessiz çığlıklarım .

IMG 3917

IMG 3960

IMG 3890

IMG 3597

IMG 3858

Etiketler

bugün istanbula döndüm ,benim açımdan herşey güzeldi ,konunun sadece ilk 3 sayfasını okuya bildim,okuduklarımda canımı sıktı,tamamını okuduğumda kendimce birşeyler yazmaya çalışacağım ,fakat sadece şu saatte ÖZGÜRLÜĞÜNÜZ BAŞKASININ ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BAŞLADIĞI YERDE BİTER, demek istedim,eleştirirken önce kendimizi,eleştirelim sonra neden olduğunu ,tartışmadan bile görebilirsiniz,mesela çöplerimiz ,eminim herkes çöpünü aracına alıp gerekli yere taşımıştır,fakat ben ayrılırken çöp dağları gördüm,
mesela tuvalet ,allahın dağında insanlar il özel idaresinin tertemiz tuvaletini kullandılar,iki günlük bir kullanım sonucunu,görmek isterseniz bende fotolar var,.........
mesela off road ,sizi evine davet etmiş insanların, bahçesini harab etmiş,havuzuna pislemiş,hayvanlarının otlağını adeta yok etmiş, üstüne birde hakaret etmişseniz, bence sorun gezenbilirde değil,
gezmeyi,insana ve doğaya saygıyı,bilmeyen, bizlerde diye düşünüyorum. ÇUVALDIZ VE İĞNE BURADA DURUYOR arkadaşlar kullanmak isteyen mutlaka olacaktır.herkese iyi geceler .

İşin acısı da bu anlattıklarınızı yapanlar, belirli bir eğitim almış, belirli bir kültür seviyesine ulaşmış insanlar... Onlar böyle davranırsa...

penguen' Alıntı:
İşin acısı da bu anlattıklarınızı yapanlar, belirli bir eğitim almış, belirli bir kültür seviyesine ulaşmış insanlar... Onlar böyle davranırsa...

aynen öyle dostum, ne diyelim ,eğitim cehaleti alır,fakat yazmak istemiyorum, o baki kalan şey tüm bir ömür, insanın sırtında taşıdığı şeydir.

Birkaç yakışıklı Defender resmide benden :smiley: Ellerine sağlık Yaban kardeşim .....

IMG 3882

IMG 3879

IMG 3505

IMG 3874

erhan110' Alıntı:
Birkaç yakışıklı Defender resmide benden :smiley: Ellerine sağlık Yaban kardeşim .....

erhan merhaba güzel resimler,fakat kahvelerin daha güzeldi ,bizi ikramlarınla mutlu ettin birgün özel olarak yanına kahvemi içmeye geleceğim .

Merhaba Orhan , memnuniyetle herzaman beklerim adresi biliyorsun , en yakışıklı Defenderada selamlar :smiley: aman gözün gibi bak ona nazara gelmesin ....

Selamlar
Erhan

erhan110' Alıntı:
Merhaba Orhan , memnuniyetle herzaman beklerim adresi biliyorsun , en yakışıklı Defenderada selamlar :smiley: aman gözün gibi bak ona nazara gelmesin ....

Selamlar
Erhan

eyvallah mutlaka geleceğim ,iki karede benden (kamerayı ayarlamayı unutmuşum özür)[attachment=1][attachment=2]

DSC01295

DSC01296

Bir geniş açı da benden gelsin.

[attachment=1]

IMGP6052

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri