34 Veya 35 inch 16 Jant Çamur Lastiği Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,161
Ynt: 34 Veya 35 inch 16 Jant Çamur Lastiği Önerileri

Çok kötü oldu bee ;D
ben diyorum atın o dingilleri bende seri 2 den kalma römörk yapmak için sakladığım dingilleri vereyim rahat edin ama dinleyen kim

Etiketler

Ya bu zorlamaya, zorlarken bu kadar hoplayıp zıplamaya ne yapsın akslar. BU arada seri2 filan dedinizde, onları yeri belli fazla karıştırmayalım isterseniz.
Pembe kostümü ile gereken ilgiyi görüyor zaten. ;D ;D Akranı CJ ler ise hala aks kesip petlas lastik çeviriyor.

2862559931 4a4ca1b97f

2862571529 00578f9de2

Eger defenderleri almasaydık seri 2 leri hala kullanıyor olacaktık

Göktug buda senin cj ile yaşıtır

Land rover 60 years anniversary 359

Tasrif etmedigim bir modifikasyon

397524526 c961bf9c21
Ben defenderi ojjinal severim
ki olmaz ama eger bir cj m olsaydı orjinal haliyle hiçbirseye benzemeyecegi gibi hiçbir işede yaramayacagı için sizin gibi modifikasyonlar mutlaka yapardım

Bizim ki sadece kendimizi tatmin. Benim şantiyede kullandığım standart cj de var üstelik AT lastikler ile hiç bir oynama olmadan arkamdan gelebiliyor. Turhal gezilerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bu arada yukarıdaki seri2 sanırım. Nadide örneklerinden birdir. Bizim cj lerin hala piyasası mevcut. Alınıp satılıyor. Amerkadan bayilikleri alınıyor yedek parça için. Bu da standartlarının ne derece iyi olduğunu gösteriyor bence.. Bana seri2 nin yada seri 5 in 10 un diferansiyel kilidini alabileceğiniz bir ithalatçı gösterirmisiniz.

jeep' Alıntı:
Bizim ki sadece kendimizi tatmin. Benim şantiyede kullandığım standart cj de var üstelik AT lastikler ile hiç bir oynama olmadan arkamdan gelebiliyor. Turhal gezilerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bu arada yukarıdaki seri2 sanırım. Nadide örneklerinden birdir. Bizim cj lerin hala piyasası mevcut. Alınıp satılıyor. Amerkadan bayilikleri alınıyor yedek parça için. Bu da standartlarının ne derece iyi olduğunu gösteriyor bence.. Bana seri2 nin yada seri 5 in 10 un diferansiyel kilidini alabileceğiniz bir ithalatçı gösterirmisiniz.

;D ;D

Seri III olacak cj ile yaşıt olanı , Sahibisikomda , arattırırsan onlarında baya bir piyasası var, her türlü parçasıda sıfır bulunabilir, kilit milit ne lazımsa defenderle aynı zaten ;D

öyle bir zorlamaya bence tek tekerle kurtarmak şans... geçmiş olsun

Bu arada sahibinden com a baktım seri 3 den 1 tane bulabildim.

http://www.sahibinden.com/74_series_3_land_rover-02WQQaXQQ3077721WQQpXQQdisplayitem

Ya araçlarının modelini bilmiyorlar, ya da ben bakamadım. Ayrıca bir bölüm yok. LR kısmında defender olarak geçiyor sanıyorum bütün seri 3 ler..

jeep' Alıntı:
Gezilerde neden yoklar abi ya.. Seri III ler.

CJ5 i olan bir arkadaşım, artvinden bir iş aldı, orda kendisine seri III LR vermişler, 6 ay kadar kullandıktan sonra , geri döndü ilk işi CJ yi satıp seri III almak oldu , Şimdi 2-3 arabası var ama seri III ten vazgeçemiyor, Ankaraya geldiğinde tanıştırırım. Ciddiyim.

Bizim gezilere katılan seri III ler mevcut, ama genelede helezona upgrade ettikleri için adları seri III diye değil hybrid diye geçiyor, yarı seri III, yarı Defender veya RR yani.

jeep' Alıntı:
Bu arada sahibinden com a baktım seri 3 den 1 tane bulabildim.

http://www.sahibinden.com/74_series_3_land_rover-02WQQaXQQ3077721WQQpXQQdisplayitem

Ya araçlarının modelini bilmiyorlar, ya da ben bakamadım. Ayrıca bir bölüm yok. LR kısmında defender olarak geçiyor sanıyorum bütün seri 3 ler..

83 ten sonra üretilmedikleri için seri III diye değil defender dye aratıp yıllarına bakarsan bulursun birsürü.

Çok ilginç abi ya.. Şöyle tarafsız bakıyorum da olaya yerinden kalkacak gibi durmuyor.Offroad filan hiç düşünemiyorum. Denemek lazım sanırım. Millet bu kadar seviyorsa kesin benim anlamadığım bir yönü vardır. Görsellik olarakta hiç bir albenisi yok. Uzun uğraşlarla birşeye benzer gibi duruyor. Çok ilginç araçlar tavanda küçük küçük pencereler. 3-4 tane kare kutuyu birleştirip araba yapmışlar gibi. Çok soğuk geliyor bana. Disco öyle değil ama. Rahatlıkla alıp binebilirim. Hanımla ortak bir araç düşünüyoruz. Pejerolara baktık bayağı bir. Disco da olabilir. Allah sahibine bağışlasın bütün serileri ne diyeyim.

Land Rover series lerle ofroad yapan çokda ben birtane göstereyim
http://www.sahibinden.com/74_orjinal_series_iii_safari-01WQQaXQQ4342181WQQpXQQdisplayitem

Alın kurtulun bu sorunlardan,ne yaparsanız kaldırır.Konfor+güç+donanım,her türlü gider. ;D ;D ;D

Beautiful2080

Sile yaris 2009 mart 108

arkadaşlar bildiğim kadarıyla 2009 itibariyle federal lastiklerinin Türkiye distribütörü değişmiş.yeni distribütöre www.federalturkiye.com adresinden ulaşabilirsiniz,bildiğim kadarıyla şu anda ellerinde metrik ölçüler de M/T lastikleri mevcutmuş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri