3 Kapi 1.6L JLX 16 Valve Enjeksiyonlu Vitara Ariyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan othar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,797

othar

Yeni Üye
Yer
Istanbul/Levent

Etiketler
Ynt: 3 Kapi 1.6L JLX 16 Valve Enjeksiyonlu Vitara Ariyorum

0533 761 70 19 bayram ararsanız görüşebiliriz tek kapı off road donanımlı bir aracım var umarım ilginizi çeker.

aracin sahibinden de ilani var mi yada resimlerini gorebilicegim bi yer?

yada arac nerede acaba?

99model 3 k pı fuul bir aracım var hafif donanımlı anlaşa bilirsek satabilirim.

gebze de 2 inci sahibi ve her şeyi ile mukemmel tabi bence çunku aracımı seviyorum
bu arada 206 cc anlasırsak odememde kolaylık yaparsanız takas uyar

konuyla ilgili bana 206ccnin ilan sayfasindan dusundugunuz rakami ve telefonunuzu msj atarsaniz yarin ariyim konusalim?

benımkı at deil deve degıl mısalı ilk bindiğim arç 205 gti 19 idi sonra 106 gti ve sonra birsuru araç ensonunda be vıld im yanı suzum avartarımda dedığim gibi yaşamtarzımı değiştirdi asfalttan araziye pikniklere gezmelere yenı yerler keşvememe yenı arkadaşlıklara surukledı benı evdekıler kızmasa robınson gıbı arazide yasarım tabı sartlar uymayınca olmuyor :smiley: şimdi yine asfalt ta gezicez galiba ama arazi ve asfaltta gezicek olsam yine jlx suzu olurdu çunku hıç pişmanlık duymadım. yarın msj atarım size sonuçta kısmet :smiley:

benimde zamanimda cj-7im vardi 82 model.. durumlar bi ara bozulunca satmak zorunda kalmistim..
simdide tek araba olarak cj acikcasi gozum yemiyo.. o yuzden suzuki istiyorum.. hayirlisi artik bakalim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR