3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 555
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,950
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

MİSAFİRLER DAHİL TOPLAM KATILIMCI SAYISI: 315
İSTANBUL (AVRUPA) 113
İSTANBUL (ASYA) 75
ANKARA 53
ZONGULDAK 15
BURSA 14
DÜZCE 10
BOLU 9
BİLECİK 4
SİVAS 4
BALIKESİR 3
ESKİŞEHİR 3
KÜTAHYA 2
TRABZON 2
YALOVA 2
İZMİR 1
SAKARYA 1
KOCAELİ 1
KONYA 1
KAYSERİ 1
SAMSUN 1
0

Antalyadan o kadar çok üyemiz varken Antalyadan katılım hiç yok... :-\ Antalya uyuyor mu ... :smiley:

Biraz da yağmur yağarsa gelemeyenler ve gelmeyenler dizlerini morartacak.... :D

Etiketler

cumhurkose@msn.com' Alıntı:
Merhaba Esra Hanım,

Bu diğer haşereler içinde umarım sivrisinekler de vardır. :smiley:
Bileklik olarak kullanılan ürünlerden de olacak mı? Sprey de direkt temas olduğu için, Sprey yerine ben bilekliklerden alacaktım. Hangisi daha verimli? Veya avantaj dezavantaj? Bu konu da biraz daha detaylı bilgi verip beni aydınlatırsanız sevinirim.:D
Bir de spreylerin fiyatı ne kadar olacak? :smiley:
Selamlar Cumhur..

Bybites in bilekliği var mı bilmiyorum öğrenince yazarım şu an TR sitelerinde sorun var ama Hollanda sitesi var. ( http://www.byebites.nl )
ürün doğal olduğu için sprey formu da sorun olmaz diye düşünüyorum. bileklik koruması ile sprey koruması arasındaki farkları malesef bilemiyorum :smiley: bileklikler benim elime oluyorda ayağıma olamıyor :D :D

Hava durumu hakkında 3 gün öncesinden tahminlerin doğruluğu çok çok düşüktür. Son 3 gün kala daha sağlıklı tahminler okunabilir ancak Bolu Aladağ dediğimiz yer Kuzey Anadolu dağlarıdır, Karadeniz dağlarında havanın nasıl olacağını da önceden kestirmek çok kolay değildir ;) Hava açık der, yarım saat bir saatliğine de olsa yağabilir. Hava yağışlı der, o yağışın nereye düştüğünü kimse göremez :smiley: Kısaca işin özü, Kuzey Anadolu dağlarında yapılan bir kampa herkes, mevsim ne olursa olsun hazırlıklı gelmeli...

Aracında, Boş Yeri, Olan Arkadaşlar Beni Arayabilirmi..!

0 541 570 72 16
pinar.yilmaz@ymail.com

10 kişi Civarında,
Araçsız Arkadaş Var
İstanbul Avrupa ve Asya Yakasında

İlgilenenler Şimdiden Teşekkürler..!

merhaba

bende çok katılmak istiyorum ama
cuma akşamı iş çıkışı sonrası oraya gitmek isteyen bir grup var mı?
yada otobüsle nasıl gidilir?
iki kişilik bungalovda tek kişi kaınabilir mi?
gibi sorularım var.

Selamlar...
bungalov da 1 kişi + 1 Çocuk + 1 Bebek için ne kadar ödemem gerekiyor acaba. EFT sini yapacağım da.....?*?

Cumartesi gecesi için bu arada....

Selamlar.
İş çıkışında Bolu otobüsleri ile gelecek arkadaşlarımız var. Sonrasında Seben minibüsleri ile alana ulaşabilecekler.

Bungalovlar 2 kişilik. Tek kişi kalmak isterseniz 2 kişinin ücretini ödemelisiniz. Yada tek kişi kalacak başka bir arkadaşımızla paylaşmalısınız.
Şu an listere tek Kişi görünen arkadaşlarımız var.

---------

Barış çocuk kaç yaşında?

birisi 5 diğeri 1 yaşında ...

bungalovlarda ki yataklar küçük tek kişilik yataklar. 2 tane karşılıklı. araya bir uyku tulumu anca sığar..

Rahat edelim derseniz tavsiyem bungalovu 2 kişilik olarak kiramalanız olacaktır (Bebek sizle yatar 5 yaşındaki karşı yatakta)
yani gecelik 140 tl oluyor bu şekli ile..
Diğer türlü yanınıza verecek birilerini bulmamız sorun olabilir. Gerek gelecek kişi gerekse çocuklarınız açısından.

bugün yola çıkacak olan arkadaşlarıma iyi yolculuklar diliyorum.aralarında olamadığım için çook üzgünüm.inşallah önümüzdeki günlerde...

Merhabalar;

İsmini katılım formuna yazdırmayanlar daha sonra bu festivale nasıl katılabilirler, isim verilmesi yada verimemesi nedenli önemli.

Orada daha sonradan katılmak istyenler açısından bir sorun çıkar mı?

İlgili arkadaşlar bu konuda bilgi verirlerse çok sevinirim.

Teşekkürler.

eftaLYa' Alıntı:
bungalovlarda ki yataklar küçük tek kişilik yataklar. 2 tane karşılıklı. araya bir uyku tulumu anca sığar..

Rahat edelim derseniz tavsiyem bungalovu 2 kişilik olarak kiramalanız olacaktır (Bebek sizle yatar 5 yaşındaki karşı yatakta)
yani gecelik 140 tl oluyor bu şekli ile..
Diğer türlü yanınıza verecek birilerini bulmamız sorun olabilir. Gerek gelecek kişi gerekse çocuklarınız açısından.

ok. teşekkür ederim. Eşim ve çocuklar orada kalacaklar . ben çadırda :smiley: iki kişilik olarak EFT yapacağım o zaman.
Bir sorumda şu olacak. Aracımı bungalova yakın bir yere park etmek istiyorum. Malum çocukların maşallah bi dünya eşyası vb oluyor. Bu mümkün mü orada ?

Bolu Hava Durumu,

1350 metre rakımda hava sürekli değişiklik gösterecektir arkadaşlar.

[attachment=1]

Bolu Hava Durumu

Sertem41 ; Liste oluşturulması bizim için istatistiki açıdan ve tahmini kişi sayısı belirlememiz açısından önemli. Şayet bungalovlarda kalmayacaksanız herhangi bir ön ödeme yapmak yada listeye isminizi yazdırmak zorunda değilsiniz .. Her zaman etkinliğe dahil olma hakkınız var :smiley:

---

Barış; tam emin olmamakla birlikte sanırım epey yakına kadar alabiliyoruz araçları.. Ayrıca eşiniz bungalovda kalacaksa bir mat birde uyku tulumu daha getirin yanınızda 5 yaşındaki velete de yer yatağı yapın hepiniz bungalovda kalın olmaz mı :D

---
YİSBİR ; Evet çadırınızla gelebilirsiniz. Bungalovlar zaten sınırlı sayıda. Tüm katılımcılara yetemez. Çoğunluğumuz çadır kuracağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri