2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,132
Volendam bize şeker şehir gibi gelmişti,insanlar nerede yaşıyor biz nerede diye düşünmüştüm.sahilde bankta oturan demirden bir amca vardı rastladınızmı

Etiketler

Bisikletin katlanabilir ve hafif olması, birlikte otobüs seyahati yapmanıza imkan vermiş
Başarılı bir gezi olduğu kesin...

Bisikletin katlanabilir ve hafif olması, birlikte otobüs seyahati yapmanıza imkan vermiş
Başarılı bir gezi olduğu kesin...
Motorsiklet taşıyordum eskiden ama bu bisikletler hem katlanır hem de elektrikli.Artık motorsiklet aparatını da söktüm.Keşke bundan bir tane daha aldaydım diyorum.

Bisikleti İtalya Bolzano daki Dechation mağazasından aldım 565 Euro idi sanırım.Btwin 500 markası.Tek şarj ile economy de 25 km gidiyor.Normal veya sportta azalıyor menzil ama hep açmıyorsunuz.Çok rahat yetiyor.Genelde normal bisiklet gibi kullanıyorum.Fiyat performans süper.Diğer katlanır bisikletleri test ettim bir farkları yok ama fiyatları 2500-3000 Euro arası.

Hoorn da marinanın içine karavanlar için büyük bir park Yeri ayırmışlar.Elektrik su var ve günlük 10 Euro civarı.Harika bir uygulama.Keşke Türkiye deki marinalar da yapsa.Küçük bir teknem olduğundan zaman zaman marina ya karavanla gidiyorum.teknem olduğu halde marina da otoparka almakta bile mırın kırın olabiliyor.Aslında marinalar beş on karavanlık yer yapsalar Harika olur

Karavanların önünde de bu manzara var.Duş tuvalet tekne sahipleri ile ortak kullanılıyor.Avrupa da tekne ve karavanlar ayrım olmadan marinalardan hizmet alabiliyor.Genelde otomatik makinalardan karavan veya tekne seçeneğinden boyu kalma süresini seçip heryeri açan ve çalıştıran bir kart ile tekne veya karavana koyulacak Check in ve check aut tarihini yazan bir kağıt veriyor makine