2004 3.7 Kj Cherokee Satılık. Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,248
benzinlide performans alınmaz ancak hareket halinde çekiş gayet yeterli olur. eski model olan benzinliden bende vardı zamanında. dizelin çekişi tabiki daha yüksek.

Etiketler
Ne kadar dürüst satıcısınız sayın KLL sizi tebrik ederim.
Sizin aracın 2,8 dizel olanları hakkında görüşlerinizi öğrenebilirmiyim

nasıl davranırsam, öyle davranılacağını düşünüyorum. keyfekeder satılık bir araç ayrıca. satılırsa ne güzel olur. satılmazsa da ne güzel. herşey yolunda. Bunlar sürüşü dinamik bir araçlar, oturuş pozisyonu ile görüşü problemsiz ve direksiyon yönetim kaabiliyeti de yeterli ve keyifli. Alıştıktan sonra direksiyon yeterli geri beslemeyi sağlıyor. Birde bizim araçta spacer olduğu için tekerlekler 2.5 cm kadar dışarıda duruyorlar.

bu aracın 2.8 olanının tek artısı, boş bagajıdır. diğer türlü incelerseniz yaktı tüketiminin 9 10 litreden az olmadığını, binip test ederseniz rölanti ve sürüş sırasında motor gürültüsü aldığını, basınca da benzinli modele göre çok daha hantal kaldığını(tabiki otoyol kullanımında) hissedersiniz.. Yoksa şehir içi ortalamada avantajları daha büyük. Dizelde alt devir çekişi çok iyi, trafikte tüketimi düşüren etken. Tabi bozulduğu zaman ise motorun onarımı doğal olarak belki 3 kat pahalı çünkü dizel motorun parçaları pahalı. Sadece bir enjektörün tamirini 250 300 tl ye yapıyorlar. yenisi belki 300 400 Euro.

Çok temiz ve görece uygun fiyatta olursa ben olsam ben de dizel alırdım. Ama düzgün dizel aracı ucuza zor bulursunuz. Karar sizin.

aslında var da, hepsi daha pahalı ve binek otomobil takası teklif ettiler. 2013 golf, 2010 a3, 2009 grand cherokee (bizde var zaten) vs. üzerine para vermem sonra tekrar satmaya çalışmam abes olur diye reddettim.

aslında var da, hepsi daha pahalı ve binek otomobil takası teklif ettiler. 2013 golf, 2010 a3, 2009 grand cherokee (bizde var zaten) vs. üzerine para vermem sonra tekrar satmaya çalışmam abes olur diye reddettim.

haklısınız... en iyisi takas değil de elinize para geçmesi. Rabbim hayırlı müşteriler nasp etsin

fiyatı 45000 tl yaptım. ilana gelen abuk takas tekliflerinden de sıkıldım. varsa meraklısı, buyursun. 5 6 gün sonra ilan sitesindeki ilanın süresi dolacak o zaman bu ilanı da buradan kaldıracağım. Bu aracı satmadan başka bir araç daha almak bana daha anlamlı gelmeye başladı saçma sapan arabalara istenen paraları görünce.

Son düzenleme:

bende gittim, ford expedition baktım. bildiğiniz galerici işleri. galeriden araba alınmaz.

hayırlısı olsun
piyasa çıldırmış durumda, aracı sattığında yerine yenisini koyamıyorsun
bir de en iyi Jeep bildiğin jeep :smiley:

KJ kasanın 3.7’sinin yakıt tüketiminden dolayı 2.4’e yönelmiştim. Sizin aracınızı satmak gibi düşünceniz devam ediyor mu? Birde sizin tavsiyeniz 2.4 mü yoksa 3.7 mi olur?

530927998 nolu ilandaki araca bakmıştım. Sizin tavsiyeniz ne olur?

2.4 motor illaki sabit hızlı sürüşlerde daha az tüketecektir ama araç ağır olduğu için dur-kalklarda hem daha hantal hemde yaklaşık aynı yakıtı tüketir. Düz vites konforsuzluğu ve motor sesi de cabası. Ancak düz 4 silindirin basitliği ve bakım avantajı var. Debriyaj seti ise pek ucuz değildi, çünkü 3.7 yi almadan önce 2.4 lere de bakmıştım. Vergi avantajı ise yadsınamaz.

Ben aracın ilanını kaldırdım süresi bitince. Doğru düzgün teklif getiren olmamıştı. Takas tekliflerinde ise aracımın iki katı değerde olan binek yeni model araçlar önerdiler bende o farkı verip sedan araç almak istemedim. Anlaşılan piyasa pek kötü bu aralar. Herkes pahalı aracı satmaya çalışıyor görünen o ki. Araç fiyatları da epey yüksek. Şu anda bizimki kadar düzgün olan hangi bir aracı almak isterseniz bütçenizi de ona göre ayarlamanızı gerekecek. Değerinden satılmayacaksa, satmayacağım bu saatten sonra. Yine de ilgileniyorsanız özel mesaj atabilirsiniz, fikir alışverişinde bulunuruz.

2.4 motor illaki sabit hızlı sürüşlerde daha az tüketecektir ama araç ağır olduğu için dur-kalklarda hem daha hantal hemde yaklaşık aynı yakıtı tüketir. Düz vites konforsuzluğu ve motor sesi de cabası. Ancak düz 4 silindirin basitliği ve bakım avantajı var. Debriyaj seti ise pek ucuz değildi, çünkü 3.7 yi almadan önce 2.4 lere de bakmıştım. Vergi avantajı ise yadsınamaz.

Ben aracın ilanını kaldırdım süresi bitince. Doğru düzgün teklif getiren olmamıştı. Takas tekliflerinde ise aracımın iki katı değerde olan binek yeni model araçlar önerdiler bende o farkı verip sedan araç almak istemedim. Anlaşılan piyasa pek kötü bu aralar. Herkes pahalı aracı satmaya çalışıyor görünen o ki. Araç fiyatları da epey yüksek. Şu anda bizimki kadar düzgün olan hangi bir aracı almak isterseniz bütçenizi de ona göre ayarlamanızı gerekecek. Değerinden satılmayacaksa, satmayacağım bu saatten sonra. Yine de ilgileniyorsanız özel mesaj atabilirsiniz, fikir alışverişinde bulunuruz.

2.4lerin hepsi aynı tip motor mu? Bazıları 6 vitesli ondan dolayı sordum. 2.4lerde herhangi bir kronik sorun bulunuyor mu?

Eğer 3.7ler ortalama 13-14 lt lpg tüketiyorsa çok büyük bir fark bulunmuyor ikisi arasında.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri