2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sisdagili61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 92
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,409

sisdagili61

Zirve
Yer
Beşikdüzü, Trabzon ve Çanakkale
2000 model olan aracım masrafsız olup satılıktır.
Satış fiyatım 25.000 liradır. Fotoğraftaki lastikler değişmiştir, iki hafta önce Kumho marka 4 adet lastik alınmıştır.
Mantıklı takas teklifleri kabul edilir,
Tercihim 2004-2007 arası çift kabin Ford Ranger XLT den yanadır.
Arabada yapılacak tek masraf jantlar boyanacak, temizliğini yaptım İstanbul dan boyayı kargo firması almadı patlar diye, başka masrafı yok.
141 bin km de dir, arazisi sorunsuz çalışır, yağı, filtreleri, bujileri, kayışların hepsi yeni değişti.

DSC 0006

Etiketler

Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

Niyazi Bey aracınız güzelmiş, hayırlı satışlar.

Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

Niyazi bey, hayırlı satışlar.
Temmuz vergi ayıdır ya, siz vergisini ödeyince muhtemelen alıcısı da merhaba diyecektir.

Selamlar, sevgiler

Burak Dirican

Adaşım doğru söylüyor niyazi bey. Belki de Temmuz taşıt pulu benden diye bir damping yapsanız etkisi olabilir...

Arkadaşlar,
Şaka bir yana araba gerçekten güzel. Daha yeni lastik aldım 200 km yapmadım. Yapılması gereken bakımlarını yaptırdım. Satma sebebim LPG olayı. İlk defa LPG li arabam oldu inanın alışamadım. Amacım dizel almak aklımda olan Toyota BJ 60 ve DEFENDER 2,5 düz dizel. Olmazsa olmazım motor eski sistem olacak elektrikli olarak lamba ve radyo gerisi teferruat, birde hidrolik direksiyon. Yakıt olarak uzuz mazot ve 10 numara yağ kullanacağım.
Kasası düzgün arazisi çalışan bir arabayla gözüm kapalı takas ederim, öyle klima filan işim olmaz.
Vergi işine gelince o iş kolay zaten vizemiz 2016 mayıs 20 ye kadar devam sıkıntı yok.
Bekleyeceğiz.

İyi günler
Sy Uzun
Hayırlı satışlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR