-2º de Kayışdağı Zirvesi Off-Road Gezisi (10 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,680

ates

BLACK BULL
Yer
İstanbul / Bostancı
arkadaşlar cüneyt ( duman ) abiyle sohbet ederken beni kayışdağına davet etti, aynı zamandada kendisininde servis olarak gitiği nihat ustaylada tel görüşmelrimiz vardı ama ben daha tanışamamıştım ,bu davetle beraber ustaylada tanışmak için sözleşip ,cüneyt abiyle buluştuk ve güzel bir gözleme ziyafeti çekip kahvaltımızı yaptıktan sonra ver elini kayışdağı zirveleri :D çok güzel bir geziydi bu görüntüleri sizlede paylaşmak istedim..

Etiketler
Ynt: -2º de Kayışdağı Zirvesi Off-Road Gezisi (10 Ocak 2009)

090

088

087

086

085

082

083

080

079

078

077

074

072

071

070

067

065

064

063

062

061

059

060

058

056

054

053

051

050

047

049

039

038

037 1

036

032

035

034

033 1

055

037

033

Grnt067

ateş paylaşım için teşekkürler... :smiley:

Ateş arkadaşım,
o tepeyi biliyorum,bir kaç hafta önce benide ilk defa Nihat arkadaşım çıkardı.Onun test güzergahıymış..İstanbul'un eşsiz manzarasına sahip,hakim bir yer.O manzarayı başka bir yerde bulmak çok ama çoook zor...Ama senin karelerde o manzaradan çok araçların resmi olunca, dokunmadan geçmeyeyim dedim..Bir daha çıkarsan,o manzarayı görüntüleyip paylaşmanı rica edeceğim..
selamlar
Kemal Sarıgül

Kemal bey bu resimler başka bir başlık altında kullanıldı açıkçası, ama ben yinede gezi başlığındada yükledim resimleri ,en azından bilmiyenler parkuru görsün diye bir daha zirveye çıktığımızda daha çok manzara resmi yüklerim.

tamam..kim önce çıkarsa,o çeksin,bakalım hangi resimler güzel yansıtıyor.. :smiley: benim kisi sadece takılmaydı..kusura bakma,ama yinede cevap için teşekkürler.

güzel bir gezi olmuş arkadaşlar benim size sormak istediğim şu; ben istanbulda yaklaşık 10 yıl kaldım şu anda anadoludayım, kayışdagını uzaktan çok gördüm ve oraları gezmeyi çok istememe rağmen mümkün olmadı.. zirveye kadar düzgünce çıkılabilen bir yol mevcutmu, tam tepe sanırım kamuya ait binalar mevcut.. buna rağmenoralara girip tam tepeye çıkılabilir mi, .bir de konuyla direk bağlantısı olmamasına rağmen aydos depesi sanırım daha yüksek oraya da zirve ylapmayı düşünüyormusunuz

O bölgeyi çok çok çok iyi bilirim gezdireyim sizi bi alo diyin bana yeter ...

_mondial' Alıntı:
güzel bir gezi olmuş arkadaşlar benim size sormak istediğim şu; ben istanbulda yaklaşık 10 yıl kaldım şu anda anadoludayım, kayışdagını uzaktan çok gördüm ve oraları gezmeyi çok istememe rağmen mümkün olmadı.. zirveye kadar düzgünce çıkılabilen bir yol mevcutmu, tam tepe sanırım kamuya ait binalar mevcut.. buna rağmenoralara girip tam tepeye çıkılabilir mi, .bir de konuyla direk bağlantısı olmamasına rağmen aydos depesi sanırım daha yüksek oraya da zirve ylapmayı düşünüyormusunuz
istanbulun en yüksek tepesi Aydos.orada da geziler yaptım ama sonuçta her iki parkurda km olarak çok sınırlı.bu fotoğrafların çoğu Kayışdağ zirvede çekildi yani çıkmak mümkün.kamuya ait olan bölge'de askeri radar var onunda etrafında tel örgüler mevcut.hatta bir gece test gezisi sırasında askeri alan yazısı gören site üyesi bir arkadaş abi daha fazla gitmeyelim ya mayın varsa diyerek bizi güldürmüştü.İstanbul'da bu tepelere çıkıp aşağıya baktığımda o kontrolsüz yapılaşma benim ne işim var bu şehirde duygusu oluşturuyor bende.

O tepe meşhurdur. :D Yolu o taraflara düşen her off-road'cunun en az bir kere çıkması gerekir mutlaka. ;)

Gültekin abi her daimm aporttasın :smiley: senden bi trial etabı gezisi bekliyoruzz....
navaraextreme' Alıntı:
O bölgeyi çok çok çok iyi bilirim gezdireyim sizi bi alo diyin bana yeter ...

Bugün nihat ustanın oradaydım kayışdağı tepesi yoluda tam kıvamındaydı...Araçlarınızın testinide gerçekten orada yapabilirsiniz...
Paylaşım için teşekkürler...

Bu arada kayışdağına gitmek isteyenler için çok yol var fakat en iyisi Yeditepe üniversitesi yolundan en kolay ulaşabilirisiniz zaten yolun devamı Maltepe üniversitesine gidiyor...Kaybolmak istesenizde kaybolmazsınız..

Kayışdağı'na geldiğinizde aşağıya doğru bağırın okuldaysam duyar gelirim yukarı bende. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,151
Kaydolan Son Üyemiz
dmbe3781

Çevrimiçi üyeler

Geri