1985 Jeep CJ-7 Renegade (Orjinal 84 Milde)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CJ7V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,687
Ynt: 1985 Jeep CJ-7 Renegade (Orjinal 84 Milde)

Klasikleşmiş bir canavar..Off-road hayal..20 senede biz ısıtıcılı garajda saklarız. Öyle uzar gider. Sonra torunumuzun torunu ''amaaann'' der ve aracı vurur babaanne yokuşuna :D

Etiketler

araç çok güzel benzersiz ama bana göre değil. Bunu cj sever gibi sevemem. klasik araç severlerin gözdesi olur ancak. Bana verseler hemen lastik ve ayna mahrutisini değiştirir 4" de yükseltme kiti ile vururum dağlara. en azında sıfır cj aldım biniyorum derim ;D

Bu araç tamamen fabrika çıkışımı... ??? Güzellik yönünden rengide farklı olduğu için ve kasa olarak cj7 olması + avantaj...Emeğinize sağlık...
Bir şey sormak istiyorum Hub'lar fabrika çıkışımı takılmış...Hubların jeep marka olması dikkatimi çekti + klimalı modeli Laredo olmuyormu... ???

24 yıl kullanılmayan bir araç ne durumdadır onuda düşünmek lazım. Yürüyen aksamı, motoru ilk günkü gibimidir. Çünkü 24 yılda 84 mil, ayda yaklaşık 0.3 mil. Bu aracın motorunun yağlanması yürüyen aksamının temiz kalması, oksitlenme vs yapmaması için bu kadar hareket etmesi yeterlimidir,bunu ustalar bilir.
Şahsen az kullanılmış ama kullanılmış bir araç aynı temizlikte korunsaydı daha değerli olurdu diye düşünüyorum. Ne demişler; işleyen demir ışıldar.

hasanfb' Alıntı:
Bu araç tamamen fabrika çıkışımı... ??? Güzellik yönünden rengide farklı olduğu için ve kasa olarak cj7 olması + avantaj...Emeğinize sağlık...
Bir şey sormak istiyorum Hub'lar fabrika çıkışımı takılmış...Hubların jeep marka olması dikkatimi çekti + klimalı modeli Laredo olmuyormu... ???
evet tamemen fabrika çıkış,Jeep CJ lerin özelliklerini paketlerine(LAredo,renegade,godlen eagle...) göre %100 belirlemek biraz yanlış olur.En azından tamamen doğru olmaz.Aracınıza istediğiniz şeyleri ekleyip çıkartabilirsiniz.Hublar ve klima da buna bir örnek. hatta istek üzerine fabrika çıkış 360 ve 401 motor koyulan CJ ler bile amerikada mevcuttur.

alperhoca' Alıntı:
24 yıl kullanılmayan bir araç ne durumdadır onuda düşünmek lazım. Yürüyen aksamı, motoru ilk günkü gibimidir. Çünkü 24 yılda 84 mil, ayda yaklaşık 0.3 mil. Bu aracın motorunun yağlanması yürüyen aksamının temiz kalması, oksitlenme vs yapmaması için bu kadar hareket etmesi yeterlimidir,bunu ustalar bilir.
Şahsen az kullanılmış ama kullanılmış bir araç aynı temizlikte korunsaydı daha değerli olurdu diye düşünüyorum. Ne demişler; işleyen demir ışıldar.
Aracı bu halde tutmak için gereken herşey yapılmış.En azından öyle deniyor....

araç çok guzel inşallah gelir Türkiyeye.bu arada hasan abi imzandaki hareketli jeep karıkaturu cok hosuma gitti :D

Bende loto oynarım valla, yaktım seni Sami!! salona koyacam...

sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......! sinirlerim bozuldu......!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.