Arama sonuçlarınız

1. dagciark28

Bisiklet Askısı

Araca özel bisiklet askısı Alüminyum araca özel yapılır. Katlanır tip 2 - 3 Bisiklet kapasiteli istenirse Bağaj olarak kullanılır.

2. dagciark28

Portatif WC + Merdiven

Bende 1 adet portatif tuvalet ve bir adet merdiven var. Takas edebilirim.
  3. dagciark28

Taşınır Çantalı Kamp Ocağı

- Kamp yaparken az yer kaplayarak son derece kullanışlı ocak. - Kendinden Çakmaklı Gaz emniyetli - Kendi çantası içinde çok az yer kaplayan bir ocak - Karavana yemek kokusu sarmadan dışarda kullanılabilen - Dolu Tüple ortalama 2-2.5 saat yanar. ( Bir demlik çay maksimum 10 dakikada demleniyor )...

4. dagciark28

Çantalı Kamp Ocağı

- Kamp yaparken az yer kaplayarak son derece kullanışlı ocak. - Kendinden Çakmaklı Gaz emniyetli - Kendi çantası içinde çok az yer kaplayan bir ocak - Karavana yemek kokusu sarmadan dışarda kullanılabilen - Dolu Tüple ortalama 2-2.5 saat yanar. ( Bir demlik çay maksimum 10 dakikada demleniyor )...
  5. dagciark28

6. dagciark28

7. dagciark28

Taşınabilir Kamp ocağı

Aracınızda az yer kaplan. Tehlikesizdir. Bir tüpüyle 2-2.5 saat yanar. 10 dakkada çay demlersiniz. Çok pratik ve kullanışlıdır. Kullanılmamış sıfır. 3 Adet kaldı. 40 TL . Yedek tüpü 6 TL . İsterseniz 2 TL ye dolabiliyor ;)
  8. dagciark28

Profosyonel Lego Technic Çok Temiz

Tam Profosyonel Lego Technic Çok Temiz. Kendinizi ve çocuklarınızı geliştirmek için eşşiz bir hobi. Robotlar,arabalar gemiler aklınıza ne geliyorsa. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-oyuncak-lego-technic-cok-temiz-62775272/detay/
  9. dagciark28

Eşya Filesi & Gazetelik

Her yere takılabilen 5 vida ile tutturuluyor. Gri Renk. Tanesi 5 TL . Vida tapaları mevcuttur. İstenilen renkte Çerceve

10. dagciark28

Araç Telsizi

Çalışır durumda. Mayk Yok. 60 TL.

11. dagciark28

Campingaz Dolumu Kullanımı

Aracımda bulunan Campingaz Aşağıdakinin aynısı. Tüp bitik olduğu için oto lpg dolum ağzı yaptırdım. Bu ara aparat sayesinde lpg ciye gidip doldur dedim. Adam bastı 3,8 LT ye gelince tamam bırak dedim. Mesleğimden dolayı bu basınçlı kaplardan hep tırsarım. Tüpün üzerinde 2800 gr yazıyor. Bende...
  12. dagciark28

T3 1.6 TD AVANS SORUNU & 1,9 SDI TAVSİYE

Benim t3 de mazot pompasında damlatma vardı. Komple pompa tamir takımın değiştirdim. Araç avans ayarında sorun oldu. Aracı senteye getirdik. Avans ayarı yaptık sorun yoktu. Fakat havalar sogudukca araç ilk çalışmada sarsıntılı stop edecek gibi çalışmaya başladı. Isınınca kesiyor. Beyaz duman da...

13. dagciark28

Dual Deck Set

Meraklısına . Evde duruyor. Faal çalışıyor. Kullanmıyoruz. Takas olur. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-muzik-seti-dual-marka-4-lu-set/detay
  14. dagciark28

Bisiklet Taşıyıcı

T3 Kamp aracım icin bisiklet taşıyıcı yaptım. Ortalama 7 kg ağırlığında ve 2 bisiklet kapasiteli. Son halinin resimleri değil. Onuda yakında eklerim. Bana ortalama maliyeti 140 tl yi buldu. Borusu spanzeti reflektörü paslanmaz cıvatası elektro sıtatik toz boyası v.s. Alüminyum ayaklı hafif olsun...
  15. dagciark28

Yeni Yıl Gezi Önerisi (Poyrazlar Gölü 31 Aralık - 3 Ocak)

Arkadaşlar gecenlerde gittiğimiz Poyraz gölü gezisi mekan ve grup olarak çok eğlenceliydi. Tadına doyamadığımız bu gezinin daha uzun soluklusunu yapmak için start a basıyoruz :) 31.12.2009 Perşembe gecesi yani yıl başı gecesini Poyraz gölünde kutlayıp Cuma günüde şehir turu şeklinde Eskişehir'...

16. dagciark28

26 -27 Aralık 2009 Silivri Kamp Gezi Önerisi

Acele yazıp çıkıyorum. 2 karavan Silivri Mocamp a gidiyoruz. Tüm dostları bekleriz.
  17. dagciark28

Balaban Gölüne Gezi Planı (20 Aralık 2009)

Sevgili Dostlar. Mehmet hocamla birlikte konuştuk. Bu pazar ( 20.12.2009 ) Tarihinde Balaban gölü kenarında bir buluşalım, ateş yakıp ısınalım, muhabbet edelim. Mehmet hocam Sabah Mahmutbey gişelerinde buluşur gideriz dedi ama ben gelen olursa akşamdan da gitmeye varım yada cumartesi öğlenden...
  18. dagciark28

Eberspacher ( Benzinli webasto )

Yurt dışından geldi fakat benzinli olmasından dolayı takmadım. Egzoz & Beyin & Isıtıcı var. Yakıt otomatiği yok. Fiyat 450 TL

19. dagciark28

T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz.

Arkadaşlar Konu ile ilgili baya yazdık çizdik. Artık tanışalım. En kısa zamanda buluşalım. T3'ü olan arkadaşlar yazalım bakalım kaç kişiyiz. 1 ) Arkın KAPLAN ( Dagciark28 ) 1983 T3 ( Bestfalia :D ) / İstanbul. ( 0 533 817 96 95 / 0 542 259 28 28 )
  20. dagciark28

VW T3 TURK ( dagciark28 )

Araçım 1983 model orjinal 185.000 Km de. İlk sahibinden aldım. Araçı zamanla burada resimlerini koyarak içini yapmaya çalışacağım. Kamp taşıtına çevirmeyi planlıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri