Arama sonuçlarınız

1. ates

Action Jeep 4x4 Hakkında Tecrübesi Olanlar

Hepinize merhaba bu markaya çok yabancıyım yıllarca ZJ kullandım ve aranızdan biriyim ama uzun süredir 4x4 aracım yok .Eşimin aracıyla 2008 Action ( jeep olanla ) 4x4 AT bir aracı takas etmek isteğinde bulundular,aracı araştırdım bir sıkıntısı yok ama çeşitli konularda farklı farklı bilgiler...

2. ates

Satılık Midland Alan 42 CB El ve Araç Telsizi AM/FM

Midland Alan42 CB el ve araç telsizi satılıktır telsiz 400 kanaldır araç dışındada kullanılabilme özelliği vardır telsiz fiyatı 300 tl dir istenirse araç dışı harici anteni ile 350 tl ye satılıktır.
  3. ates

Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

JEEPÇİLERİN MUHABBET KÖŞESİ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN ..

4. ates

Cherokee Modifikasyonları ve İlgili Linkler !..

Arkadaşla cherokeelere yapılmış bizlere ikir verebilecek modifikasyonları ve ilgili siteleri bu başlıkta paylaşalım . benim favori sitem burası ;) http://www.kevinsoffroad.com/ buda çelik tampon linki ;) http://www.kevinsoffroad.com/zj/zj_bumpers.html
  5. ates

Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ

Arkadaşlar Gezenbilirin ağır abileri Grand Cherokeelerin hep başka sayfalarda resimleri var gelin araçlarımızın resimlerini tek sayfada toplayalım ;) ilk resimler benden ;) aracımın ilk almadan önceki galerinin nete koyduğu ilandaki hali ve geçirdiği evreler sonucu son hali ;D ;D ;D

6. ates

ZJ Snorkel Uygulamsı

Arkadaşlar su geçişlerinin olmazsa olmazı snorkelin ZJ ye uygulama evreleri..

7. ates

Reklam Diye Buna Denir!!!!!

İşte muhteşem bir beyinden ortaya çıkabilecek olan reklam anca böyle olur ;)
  8. ates

Eşşek Şakaları :D :D :D

Birde siz göz atın :D :D :D
  9. ates

Hayatımız İçin önemli !!!

Bana gelen bu maili sizlerinde okumasını ve etrafımızda olan tehlikelerden haberdar olmanızı istedim. Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, birkaç bira içiyor Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor...

10. ates

İşte Yeni Grand Cherokee..

Beklenen tasırım sonunda görücüye çıktı ,ve karşınızda 2011 senesinde satışa sulunucak olan son model yeni GRAND CHEROKEE..... http://dailymotion.virgilio.it/relevance/search/jeep+grand+cherokee/video/x8z43b_jeep-allnew-2011-grand-cherokee_auto

11. ates

Atatürk İçin Az Bile..

Arkadaşlar ; Vatanları için canlarını veren,kanlarını dökenlerin resimleri bile işte böyle yapılır !!!!!! resimi yapan arkadaşa binlerce teşekkürler..
  12. ates

Doğum Gününüzden Bugüne Yaşananlar..

Sadece doğum gününüzü gün,ay,yıl şeklinde girin şaşıracaksınız ;) http://www.hediyedenizi.com/DogumGunu/dogum_gunu.php

13. ates

Türkiye Off-Road Şampiyonası 1.Yarış ; Gezimiz (1 Mart 2009)

Bugün İSOFF'un düzenlediği yarıştaydık, muhtemelen yarışları izlemeye gelen bir çok arkadaşımızdada resimler vardır .ben fırsat buldukça çekebildiğim resimlerile bu muhteşem güzel ve bol çamurlu günü sizlerlede paylaşmak istedim :D Adem abi ,Cüneyt abi, Özgür, Mithatcan ve ben mükemmel geçen...
  14. ates

Gezenbilir Ailesi Hangi Araçları Kullanıyor

Arkadaşlar herkesin aracı kendisi için özel ve güzel, ama gezenbilir çatısı altında en çok hangi marka araç kullanılıyor ? gelin bunu hep beraber bulalım..
  15. ates

Gezenbilir Olarak Araçlarımızda Hangi Telsizi Kullanıyoruz?

Arkadaşlar hepimizde bir şekilde pmr veya cb telsiz var, ama çoğunluk olarak gezilere gelen araçlarda hangi çeşit bulunuyor ? yada yeni telsiz almak istiyenler hangisini alırsa daha doğru bir karar vermiş olur ? gelin bunun cevabını hep birlikte bulalım.

16. ates

Doğanın İçinde Doğadan Gelen Yaşam Alanlarımız 'Kütük Evler'

Arkadaşlar %100 doğal ve sağlıklı, tamamen kütük tomruklardan yapılan evleri hiç düşünüp merak ettinizmi ;nasıldırlar veya en fazla ne şekilde olabilirler diye ? sizlere bir kaç örnek sunmak istedim işte doğal yaşamda doğanın içinden gelen yaşam alanlarımız..
  17. ates

ZJ 5.2- 5.9 Açık Hava Filitre Uygulaması

arkadaşlar aşşağıda verdiğim linkte dikkatimi çekti ZJ 5.2 -5.9 araçlara açık hava filtresi uygulaması yapmışlar ve hava filitre bölümünüde motordan ayırıp,ayrı bölüm olarak bölmüşler .resim olarak bulamadığım için linkteki ilk resim slayt gösterisine dikkatle bakarsanız farkediceksiniz bu...
  18. ates

Jeep'ler Geyşadır...

işte budurrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! ben size demiştim JEEP ler GEYŞA 'dır sen iste o sana tabakta versin diye, asfalttayız hızlı gidicez yetişmemiz lazım de; tabakta sunsun sana, offroad yapıcaz dağ tepe aşıcaz de, hemen tabakta sunsun sana.ben rica ettim sizede özel bir menü hazırladı...

19. ates

Mobil Cihazlara Uyarlanmış Gezenbilir Yazılımı

yeni nesil cep telefonlarının hepsi artık PDA tarzı cihazlar ve internete sürekli bağlı haldeler.ben bir iphone kullanıcısıyım sitede tahminimce bir çok kişide PDA cihaz kullanıyodur.bu gezenbilirin cep tel versiyonu sizce nasıl olur facebook bu işi yaptı ,msn zaten aktif,birçok site bu...
  20. ates

-2º de Kayışdağı Zirvesi Off-Road Gezisi (10 Ocak 2009)

arkadaşlar cüneyt ( duman ) abiyle sohbet ederken beni kayışdağına davet etti, aynı zamandada kendisininde servis olarak gitiği nihat ustaylada tel görüşmelrimiz vardı ama ben daha tanışamamıştım ,bu davetle beraber ustaylada tanışmak için sözleşip ,cüneyt abiyle buluştuk ve güzel bir gözleme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri