Arama sonuçlarınız

1. simyaci

EsetapCumhuriyet Kupası Macera Yarışı

Ynt: EsetapCumhuriyet Kupası Macera Yarışı takip

2. simyaci

Hummer'ım

Ynt: Hummer'ım Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..
  3. simyaci

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Cümle Kapısı - Nazan Bekiroğlu Raşid'in Dürbünü - Jamal Mahjoup Bide eğer okursam Orhan Pamuk Masumiyet Müzesi (Zamanım olursa)

4. simyaci

Rüzgar Jeneratörü Yapımı

Ynt: Rüzgar Jeneratörü Yapımı Merhaba bizim bir abi kanatların kalıplarını yaptı satıyor sistem olarakda satıyor ama caneroz resmindekinden daha buyuk isteyenlere numarasını verebilirim..
  5. simyaci

Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi

Ynt: Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi Eylem abi en iyisi kendin yapacaksın.. :)

6. simyaci

Ynt: Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi kısa oldugu için yorucu olabilir ama yerinde çıkma olayına bir şey diyemem çünkü hiç görmedim siz gordunuz mu??

7. simyaci

Hummer'ım

Ynt: Hummer'ım Bende bir kalıp imalatı yapan bir firmaya girdim yeni... tasarım olsun kalıpcılık olsun CNC hakkında elimden geldiğinde yardım etmeye hazırım.. Sanayininde içindeyiz her tarafımız makinacı
  8. simyaci

Ynt: Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi isasoydan abimin mesajında gerber-tools.com sitesinde buldum. http://www.gerber-tools.com/Gerber-Gator-Combo-Axe-22-49470.htm
  9. simyaci

Ynt: Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi A Perfect Getaway (Mukemmek Kaçış) filminde kullanılan bir balta var.. sapın alt kısmından bıçak çıkıyor o benim dikkati çok çekti oyle bir balta goren varmı aranızda??

10. simyaci

Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin?

Ynt: Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin? Bu aralar kimse gelmesin sadece iftar saati gelsin ;D

11. simyaci

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? yüzüncü ad Amin Maalof un kitabı çok güzeldi şimdi ise işlerden ders kitabını bile okuyamıyorum....
  12. simyaci

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Ynt: Dünyanın Merkezine Yolculuk ben arabada arkada koltukda daralırım magara falan bana hiç gelmez ben mağara adamı değil dağ adamıyım :D

13. simyaci

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? ben olsam istanbuldan çıkarken avrupa yakasında isem Eyub Sultanı yok karşıda isem Aziz mahmut hüdaiyi bir ziyaret ederdim...:D
  14. simyaci

En Son Hangi Filmi İzledik?

Kıyamet Gecesi sinemalarda halen bende tavsiye sakın gitmeyin vaktinize yazık... :D
  15. simyaci

Yurt Dışından Bıçak Siparişi ?

Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ? Ya abi siz kendi söylediklerinize inanıyor musunuz? 10 kişi gelcek üzerinize siz saplamayacaksınız can öyle tatlıdır yanlıs anlamayan abi bu benim içinde geçerlidir o anda elimizden gelse hepsini öldürebiliriz. Kaptanım bizde doğa sporlarında kullanıyoruz...

16. simyaci

Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ? halil abicim zaten herkes yanında çakı taşımalı derken tecrübe ile sabitdir. ben 14 yaşında iken mahallede arkadaşımı hiç bir sebeb yokken arkadaşımı bacağında bıçakladılar.. ben 15 kuzenim 17 yaşındayken Devletin lisesinde bıçak zoruyla cep tlf...
  17. simyaci

Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ? musta falan tamam da herkes yanında çakı taşımalı bence her ihtimale karşı :D zaten mustanın kaçak silahtan çok cezası var...
  18. simyaci

Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ? aslında yasak değilde izin almak lazımmış ama sokaklarda bu tarz şeylerin satılması dunyanın her yerinde aynı farklı zannetmeyin batılı veya doğulu olmakla alakası yok.. bizim satıcılar çok insafsız bence... insan biraz ucuza satar bu guzelleri CNC boşa...

19. simyaci

Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ? sözün bittiği yer.... :-X
  20. simyaci

En Son Hangi Filmi İzledik?

Dawn Of The Dead izledim bide ardından The Walking Dead... ilk iki bolum fecii ger ger gerildim :o sanki evin odalarından zombiler gelcek gibi :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri