Arama sonuçlarınız

1. COY

Nissan Navara 4x4 Camper

Takip Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. COY

Eylül Ayında 2 Haftalık Yunanistan Gezisi

Merhaba, Kurban bayramini gecirmek icin benzer rotayi hizlandirilmis kurs gibi yaptik. 1. Gun istanbul - selanik - gurbetci vatandaslarimizin yurdu terk edisi nedeniyle ipsala da 4,5 saat bekledik. Gece 23:00 gibi istanbul dan ayrilip saat 11:30 gibi Selanik e girdik. Ata'mizin evini ziyaret...
  3. COY

Benzin Canavarı Nasıl Terbiye Edilir

Selamlar, Benim de 2012 4x4 LE 190 hp olan aracim var. EGR iptali icin kendimce cok fazla arastirma yaptirdim. Evet yakit sarfiyati konusunda neredeyse 2 lt/100 km tasarruf saglasa da 100 - 150.000 km uzerindeki bu araclar icin bir takim tehlikeler bulunmuktadir. Bunlardan en onemlisi EGR...

4. COY

Araba Ile Avrupa Tur Hazırlığı (nisan-mayıs 2017)

Selamlar Cadiri izmir den gipsy cadir Serkan Bey den aldim. Fiyat fayda olarak cok mantikli. Cadir waterproof degil ! Hatta nem proof ta degil [emoji846] fiyat fayda mukemmel. Ama nemli (%70 uzeri) ortamlarda koruyucu su gecirmez guneslik tentesi ana cadira yapistigindan icerisi nemleniyor...
  5. COY

Norveç 2017 Gezi Hazırlığımız.

Ani bir karar ile bu haftasonunu Dedeagac ta gecirmeye karar verdik. Hava uygun olursa (yagmur ihtimali var) arac ustu cadirda yoksa maalesef otel de konaklama olacak. Herkese iyi haftasonlari Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. COY

Dostlar, is icin surekli Avrupa'ya TR plakali arac ile gidiyorum. Vize : gecerli bir schengen vizesi ile vizeyi kabul eden her ulkeye girip cikabilirsiniz. Yani hangi ulkeden alirsaniz alin bu bir sorun degildir. Sorun olan bir sonraki vize basvurunuzda ortaya cikar, yani aldiginiz ulkeye...

7. COY

4x4 Kamyonetle Uzakdoğu...

Levent Bey, aradan bir hayli zaman gecmis ama bu seyahati yaptiniz mi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. COY

yeni ehliyetiniz var ise Turing ehliyetine gerek kalmadı
  9. COY

İstanbul çıkışlı 2 söför ile dönüşümlü çok rahat Budapeşte'ye varırsınız. Yaklaşık 16 saat sürer (2 yemek molası ama uzatmadan) Yalnız Belgrad'dan geçerken iş saatlerine gelmemesine dikkat ediniz, Istanbul trafiğine benzer bir sıkışıklık gerçekten uzun yolda olan birisini yıpratıyor...

10. COY

Norveç 2017 Gezi Hazırlığımız.

Sayın @Akdeniz45 , Yunanistan planınız ne zaman ve ne uzunlukta planlıyorsunuz? Açılmış başlık var ise oradan takip edebilirim.

11. COY

Yunanistan

yeni bir bahar gelirken konuyu güncel tutalım.
  12. COY

Terranoya Navara Turbosu

4 fazladan gelen torkun sanzimanin yanaklarindan opmesi :)

13. COY

En Yeni Model Mekanik Arazi Aracı Nedir?

Terrano 3.0 dizel
  14. COY

Benzin Canavarı Nasıl Terbiye Edilir

Selamlar, Faydali bilgiler icin tesekkurler, ben de 2012 yeni kasa 198 hp lik olan 4x4 LE aldim. Sehirlerarasi 110 km crusie ile izmir-istanbul arasi 7,9 lt/100 yakaladim. Ancak sehirici 11 lt/100 km nin altina indiremedim. Sizin kullandiginiz chiptuining firmasinin bilgilerini yollarsaniz...
  15. COY

3.2 Did Dakar Versiyonu Nedir ? Ne Degildir.?

Ynt: 3.2 Did Dakar Versiyonu Nedir ? Ne Degildir.? Takip ;D

16. COY

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Ynt: Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network ) Takip iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  17. COY

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Ynt: Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor? Takip iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  18. COY

Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Ynt: Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan?? Takip

19. COY

Dönel Kavşaklarda Geçiş Üstünlüğünü Takan Olmaması Ve Otobanda Orta Şeritçiler

Ynt: Dönel Kavşaklarda Geçiş Üstünlüğünü Takan Olmaması Ve Otobanda Orta Şeritçiler Guncel olsun. İhtiyacımız var...
  20. COY

Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ?

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Umut Bey Bu işe önce CB ile baaşlayıp biraz tecrubeden sonra vhf ye gecmek konusunda ne önerirsiniz. Gerçi her ikisinin fonksiyon ve amaçları farklı ama... iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri