Arama sonuçlarınız

1. RedlinE

Romork Çeki Demiri

Arkadaşlar kendime çekme romork yapma hevesindeyim. Kendini yaptikdan sonra ustunu şekillendircem. Her şey tamamda çekme aparatini uygun bulamadim. Frenli istiyorum. toplam agirlik max 1 ton olur. uygun tedarik edebileceğim bir yer var midir? Yoksa 700/800 normal fiyatmidir.

2. RedlinE

HKS turbo timer 100 tl İhtiyaci olan ?

Beyler urun sifir kutusundadir. Kurşat için aldim ama onun araç 24v o ayrintiyi atladik. Yanliz HKS bu işin en iyisi ve bu kadar uygun olmasi bize malin orj olmama ihtimalini dusunmemizi sagladi. Mali aldigim yere geri verme ihtimalim var. Eminonu tasis den alinmadir. Hatta geçen hafta orda bir...
  3. RedlinE

Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

Arkadaşlar etliye tuzluya çok karişmicam diyorum ama karişmadan da duramiyorum. Yaptigim telefon konuşmalarina istinaden ekim 15 veya 22 sinde kamp atalim diyorum. Sonraki haftalarda yunanistan var. ondan sonra bayram sonra isof derken hava iyice soguyacak. Ekipman konusunda sikinti cekecek...

4. RedlinE

Rizeye gidiyorum.. yer önerisi olan ?

Beyler 20 sinde rizeye dogru yolculuk başliyor. Nihayet lazrail'le bir Rize yapmak nasip olcak. İki araba ailelerle beraber gidiyoruz. Rize bolgesinde beni bildigim bazi yoreler var. Ama benden çok daha iyi arkadaşlarimiz var forumda sizlerden öneri bekliyorum. Gezilerimiz Rize çayeli odakli...
  5. RedlinE

Toyota Land Cruiser 1995 HDJ 80 turbo dizel

Arkadaşlar bayagidir bir başlik acmayi dusunuyodum. Ama bazi sebeplerden dolayi bunu hep erteledim. Şimdi biraz makarasina birazda eşe dosta belki yararimiz olur diye yazmaya karar verdim. Bu başlikda sirayla resim paylaşma şansim yok arkadaşlar resimler 3 makinede daginik haldeler...

6. RedlinE

land cruiser vx 80 dif. dugmesi 84725-60020 orj sifir

Arkadaşlar bir arkadaşim için getirtigim dügme yanliş geldi. biz center istedik bu on arka kilit dugmesi geldi. orjinal torbasinda daha açilmamiş. fiyati 110 tl dir. servis fiyatindan aşagidir. yedeklemek isteyen var mi? isteyen olursa bende ikinci elide var onuda 60 tl veririm çalişir...

7. RedlinE

turbo basinç saati mekanik

52 mm kutusunda takilmamiş. 160 tl ye satiliktir. lingini veriyorum. Her hangi bir muşur veya baglanti istemez sadece tek bir hortumla takilabilir. Park lambasina işik cekmeniz yeterldir. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230534195942&ssPageName=STRK:MEWAX:IT malın kendı...
  8. RedlinE

TARİK kir-at kardeşimize yardim için acik attirma ile satiş :)

Arkadaşlar bildiginiz gibi tarik kardeşimiz aracini kaparto boyaya soktu aradada motor degişecek. Bende dusundumde elimde bulunan land cruiser gomlegini açik arttirmayla satip Tarik kardeşime bir katkida buliniyim. Gomlek giyilmemiş sifirdir. Resimleri aşagidadir. Arkadaşlar bu iş hayir işi...
  9. RedlinE

Jack Wolfskin Pantolon- Land Cruiser Gömlek İsteyen

Arkadaşlar numuneler geleli bayagi oldu. Ama benim geçikmenden dolayi salladik biraz kisa kesecegim olayi biliyosunuz. Land cruiserci dostlara can feda yanliz tenekeci dostlarida unutmadik bu sefer... Beyler pantolan bildiginiz marka Jack Wolfskin her cebi fermuarli pacasinda daratma var...

10. RedlinE

285/75/16 insa turbo 4 adet

insa turbo 4 adet lastiklerin özellikleri biliniyor arkadaşlar yolda igrenç çamurda iyi bir lastik inç olarak 34,8 olacakti galiba tam emin degilim. 4 adet fiyati 1053 tl dir. Lastikler ist kagithanededir. Resimlerde gozuktugu gibi bir dişinde yara vardir bunun gibi bir yara daha vardir.

11. RedlinE

polyana kamaz :)

Arkadaşlar tenekeci tarik arkadaşima laf sokuşturmak için polyana resmi ariyodum.( Allah beni isla etsin) Alt sayfalarda karşima bu araçlar çikti. Hobidaşlarim gibi kamazin benim bunyemdede ayri bir yeri var. Ama hayal kisimlarinda tabiki Ama aletler ve teknolojileri çok ilerde bu tarz dizaylar...
  12. RedlinE

Doktor bu ne? İşi bilen LR-LC ciler bu başliga lütfen

Arkadaşlar yorumlari aliyim. Sizce yapim amaçlari ne olabilir. Biri lr biri lc :)

13. RedlinE

Toyota land cruiser vx 80 on beyaz sinyal

Arkadaşlar bir takim on ust sinyaller (farlarin yanindaki) sinyanler orj beyaz degildir. kullanilmamiş kutusunda çifti 100 tl kargo aliciya ayittir.
  14. RedlinE

Toyota Camiası Kış Kampında Buluşuyor (05 - 06 Mart 2011)

Arkadaşlar kış kar kampımız geçte olsa nihayet yapıyoruz. Aslında daha önce yapılacaktı ama montlardaki gecikme yüzünden anca konuyu açabildik. Bildiğiniz gibi montları bu kampta dağıtmak istiyorum. Bizim kemik kamp takimimizin haricinde Toyota markasına gönül veren bizimle ayni çatı altında...
  15. RedlinE

disco 2 TD5 land cruiser HDJ 80 sabah ilk marş

Arkadaşlar Cem kardeşimle boluda attigimiz kampda girdigimiz iddea sonuçu sabah kalkip ilk marşsa basma animiz. Birde cem kardeşimi seviyorum. Hayatimin manasi çiçegimmmm.. sen o tenekeyi satarsan ben kimle makara geçeçegim. sonra kanserden olecegim. Başina bela olup arabana satma ilanlari...

16. RedlinE

4 inç 35 MT land cruiser VX 80 game over

Arkadaşlar araba 4 inç orj kitle yukseltilmiş. Bu kitin içinde saftlar ve bütün kollar var. Yapilan işlemi sahibi yazacaktir. Araç bizle ayni çati altinda olmakdan zevk alan Ziya abimin arabasi araçla ilgili fazla birşey soylemicem mal ortada.. Ziya abiyle benim şoyle bir animiz var. Bende...
  17. RedlinE

BEYLER MONT UCRETLERİNİ TOPLAMAYA BAŞLADİK.

arkadaşlar bu başliga birşey yazmiyalim. digerinde işler çok uzadigi için bazi arkadaşlar takip etmiyor. Herkeze özelden msj atamam bende böyle yaptim. konu digerinde devam etmekdedir. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66430.new#new
  18. RedlinE

Yangın Söndürücünüz Var mı? Toplu Alım Yapalım mı?

Beyler bayagidir eksikligini hissettigim bir konudur. Arabamda adam gibi bir sondurucu yok. Birkaç haftadir araştirma yapiyodum ufak ufak bugun son noktayi koydum. En başta 3 kilo ve crom kaplama bir tup aradim. Ama oyle bir tup yok. Crom var. 3 kilo yok. 2 var 6 var. Ama benim istedigim tipte...

19. RedlinE

Land Cruiser Mont Yaptıralım

Arkadaşlar kafanda bir mont fikri vardi. Tam oturdugunda bu işin ağa babasi rahmetliyle paylaşacaktim. Nasip olmadi. Barbarosla paylaştim iş devam ediyor yaptirilabilir ben yardimci olurum dedi. Şimdik aklimda şöyle birşey var. Montda sadece land cruiser yazacak ne toyota ne bir grup nede model...
  20. RedlinE

Webasto Air Top 2000 kullanimi

Arkadaşlar dizel bir tane edindim. 7/24 proglanabilir aletide taktik. http://www.webasto-outdoors.com/heating/air-top/control-elements.html ama ayarliyamadik. kisa yoldangidelim foruma soriyim dedim varmi bilgisi olan makineyi açtiriyoruz ama 120 dakika sonra kapaniyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri