Arama sonuçlarınız

1. abtarim

225/65717 Ultragrip Suv Kış Lastiği

UltraGrip SUVÇok yönlü kış yol çekişi sunan performans SUV lastiği Lastikler lastik firmasında depolanmaktadır. 1.000 TL, Ankara'da istendiği an görülüp, incelenebilir. UltraGrip SUV 225 65 17 102 H (5452000380548)

2. abtarim

Suzuki Grand Vitara Için Kolay Monteli Port Bagaj

Almanya Üretimi, Çok Temiz, Çatlak-Kırık Yoktur. Alüminyum Taşıyıcı Ayaklar Grand Vitaraya Özeldir ve Fiyata Dahildir. Kolay Montaj Sistemine Sahiptir, Montaj İçin Anahtar, Tornavida vs. Gerek Yoktur. Özellikleri Dış Ölçüleri 150 x 80 x 43 cm İç Ölçüleri 144 x 72 x 42 cm Hacimi 330 Litre net...
  3. abtarim

Service Esp System Uyarısı Çözümü

Ynt: Service Esp System Uyarısı Çözümü Aşk olsun bu bilgilendirmeye bir teşekkür bile alamamışım iyi mi :(

4. abtarim

G. Vitara Lpg Tankı Küçültme!

Ynt: G. Vitara Lpg Tankı Küçültme! Kim neyi kötülemiş. Kim, kime destek vermiş ??? Burada herhangi bir markayı ya da firmayı kötüleyen yok. Arka dingilin sağında veya solunda fazladan bir 45-50 Kg.lik yük olmasındansa eşit olarak dağılmasını tercih ettim. Bu tercihimle kimi kötüleyen "çakma...
  5. abtarim

G. Vitara Lpg Tankı Küçültme!

Ynt: G. Vitara Lpg Tankı Küçültme! 47 Litrelik tank kullanıyorum :) Ama yanlamasına değil enlemesine. Ben de montajdan önce yanlamasına montaj düşünüyordum ama ustam bunun aracın dengesine olumsuz etki edeceğini vurgulayınca benim de aklıma yattı. 47 litrelik tankı, arka koltukları sonuna kadar...

6. abtarim

2008 Model Grand Vitara Lpg Sorunu

Ynt: 2008 Model Grand Vitara Lpg Sorunu Açıkçası dizel versiyonunu tercih etmemekteki nedenlerim: 1. Forumlardan araştırdığım kadarıyla akselerasyonu zayıf, bunun üstesinden gelmek için performans chipi gerekiyor olması, 2. Otomatik vites seçeneğinin olmaması, 3. Dizel versiyonunda triger...

7. abtarim

Motor Kazalarında Kültürün Önemi.

Ynt: Motor Kazalarında Kültürün Önemi. 2 gün önce benim başıma da geldi, tali yoldan çıkan kos koca kamyonu görmedim... Çünkü o an ters istikametten gelip aniden önüme atlayıp sağımdaki minicik boşluktan geçmeye çalışan bisikletli ile meşguldüm. O esnada az ileride tali yoldan çıkan koca...
  8. abtarim

Ynt: 2008 Model Grand Vitara Lpg Sorunu Bilgilendirme için teşekkür ederim İlhami Bey. Ben LPG montajına karar vermeden önce yaptığım ufak çaplı araştırmada 60.000 Km. civarında subapların değişmesi gerekeceğini, masrafının da 1.500 TL civarı olabileceği sonucuna varmıştım. Ivır-zıvırı ile...
  9. abtarim

Lpg Sebebiyle Magnezyum Subapları Değiştiren Var Mı?

Değerli Gezenbilir Üyeleri, en revaçta olan konularımızdan biri de LPG Sistemlerinin araçlarımızda yol açacağı hasarların ne olduğudur. Özellikle Magnezyum Supap kullanan araçlarda LPG'nin yol açabileceği hasarlar sebebiyle bir çok üye LPG montajına karar verme aşamasında konu açıp diğer üyelere...

10. abtarim

Ynt: 2008 Model Grand Vitara Lpg Sorunu 20.000 Km oldu, TELEFLEX GFI Sistem kullanıyorum. Hiç bir problem yaşamadım, arıza lambasını da hiç yakmadı. LPG taktırmama Muhsin AYDEMİR Ustam da (Eskişehir Yetkili Servisi) çok karşı çıktı ama o da durduramadı beni. Uzun hesaplamalardan sonra; astarın...

11. abtarim

Suzuki Grand Vitara 2006 Şanzuman Kuyruk Keçesi Değişimi

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2006 Şanzuman Kuyruk Keçesi Değişimi 2 yıl önce 29.000 Km'de İstanbuldan aldığım aracımda da aynısı "terleme" tabir edilen şekilde vardı. Aracı alma aşamsında Suzuki Grand Otoda kontrol ederken Battal Usta fark etmişti ve gönül rahatlığıyla binilebilir olduğunu garanti...
  12. abtarim

Service Esp System Uyarısı Çözümü

Grand Vitara sahibi değerli Gezenbilir Üyeleri, sizin de sabah ilk çalıştırmalarda aracınızın gösterge panelinde "Service ESP System" uyarısı çıkıyor mu ? Bunu özellikle soğuk havalarda yapıyor mu ? Hele bir de bu sebeple servise her gittiğinizde "sadece uyarı vermiş, herhangi bir problem yok"...

13. abtarim

Yeni Grand Vitara'ya kıyılır, LPG takılır mı ?

Ynt: Yeni Grand Vitara'ya kıyılır, LPG takılır mı ? LPG Kitini taktırdığım servis özellikle katkısız LPG kullanmamı önermişti. Ancak geçtiğimiz ay mecburen 1-2 farklı yerden almak zorunda kaldım. Bunun sonucunda olsa gerek zaman-zaman günün ilk çalıştırmasında marşa bastıktan sonra geç...
  14. abtarim

Ynt: Yeni Grand Vitara'ya kıyılır, LPG takılır mı ? 10 Ay süresince yaklaşık 12.000 Km yol yaptım. Şu ana kadar supaplarda herhangi bir sıkıntı meydana gelmedi. :)
  15. abtarim

Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum

Ynt: Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum Sabır gerektiriyor, youtube'daki görüntüleri izlemenizi tavsiye ediyorum. Fotoğrafları bekliyoruz, Kolay gelsin...

16. abtarim

Ynt: Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum Şu ana kadar yalnızca çakmak bölümünde yaklaşık 2 mm'lik köşe bölüm kabardı. Havalar ısınında elden geçireceğim.
  17. abtarim

Ynt: Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum İlker Bey cevaplamakta geciktim kusura bakmayın. Şahin Reklam yetkilisi Bilal GÜNGÖR Bey ile bugün görüştüm, Türkiyenin her yerine kargo ile gönderebiliyorlar. Telefon Numarası : 222 231 76 76
  18. abtarim

Ynt: Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum İlker Bey ben Eskişehirde bulunan Şahin Reklam'dan aldım, en kısa sürede kargo konusunu sorup sizi bilgilendireceğim.

19. abtarim

Ynt: Yeni Grand Vitara'ya kıyılır, LPG takılır mı ? Yaz mevsimi itibarı ile sabah ilk çalışmadan itibaren yaklaşık 400 mt sonra LPG'ye geçiyor. Göstergesine bakmadığınız sürece geçişleri hissedemiyorsunuz. Motor sesi ve titreşiminde bir fark gözlemleyemedim. Enjektörlerin sesi duyulmuyor. İlk...
  20. abtarim

Grand Vitara 2011 LPG ye gecmek ve subwoofer + LPG guvenlik sorunu

Ynt: Grand Vitara 2011 LPG ye gecmek ve subwoofer + LPG guvenlik sorunu Merhaba Yaklaşık 1 ay önce 2009 model GV aracıma Eskişehirde TELEFLEX GFI (aslında artık sadece GFI olmuş, TELEFLEX+GFI ortaklığından TELEFLEX çekilmiş GFI kalmış) montajı yaptırdım. Gözlemlerimi yazacak olursam: 1...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR