Arama sonuçlarınız

1. Assasin

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Önümüzdeki gezinin tarihini belirledik arkadaşlar,zorlu bir parkur bizi bekliyor. :) Parkur,Gölcük,İhsaniye sırtlarında Döşeme köyünden başlayacaktır.Kocaeli'de bu parkuru ilk biz deneyeceğiz sanırım.Grubumuzun üyesi Kerem Özgen'e yapacağı yardımlar için şimdiden teşekkür ediyorum. :)...

2. Assasin

FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

Biz yorulduk,araçlarımız yoruldu.. Uzun zaman sonra,bu gezimizi piknik tadında yapalım dedik.Rotamız Kuzuyayla'dır,verici yolu açıksa yoldan devam edip "Çingen çayırı" dediğimiz mevkiiye ulaşacağız.Gezi piknik tadında olacağı için araç sınıflandırması yoktur. 4x4 olması,kar lastiği veya zinciri...
  3. Assasin

FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz !

Fakülte Offroad Grubu olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz arkadaşlar. Rota ve bilgiler birazdan eklenecektir.

4. Assasin

FAKOFF; Tadına Doyamadık ve Tekrar Mamuriye'deyiz (25 Aralık 2011)

Uzun lafın kısası 25 Aralık günü zorlu bir parkur olan Mamuriye'deyiz. :) Araçlarda bulunması gereken ekipmanlar ; - Strap - Arazi lastiği ( En az MT) - Kömür - Pişireceğiniz nevale. :) (Vinç de olursa tadından yenmez) Saat 8.30da Outlet Center'da buluşuyoruz.. :)
  5. Assasin

Fakülte Offroad Grubu olarak 11 Aralık'ta Altıoluk Yaylasındayız

Herkese Selamlar , Fakoff olarak 11 Aralık Pazar günü Altıoluk Yaylasına çıkıyoruz. Organizasyonumuza herhangi bir katılım şartı koymuyoruz.Her 4WD aracı olan bize katılabilir.(Aracı olmayıp da gezimize katılmak isteyen arkadaşlar olursa araçlardaki yer durumu hakkında benimle...

6. Assasin

Fakülte Offroad Grubu 27 Kasım Soğucak Görselleri

Arkadaşlar , elinizdeki fotoğrafları bu konu altında paylaşabilirsiniz. Selamlar , Deniz.

7. Assasin

Fakoff olarak 27 Kasım'da Mahmuriye etabındayız.

Fakülte Offroad Grubu olarak 27 Kasım Pazar günü Gölcük-Mahmuriye etabındayız. Etkinliklerimize , bayram + vize döneminin üst üste gelmesi sebebiyle kısa bir ara vermiştik. Ama bomba gibi bir organizasyonla yeniden sizlerleyiz.Mahmuriye etabında bugüne kadar; Aks kesenler,arazi...
  8. Assasin

İnönü Yaylası - Samanlı Dağları Ova Ekspedisyonu (09 Ekim 2011)

Herkese selamlar, Gezebilir Kocaeli grubu olarak pazar günü İnönü Yaylasına çıkmaya karar verdik. GE'de tesadüfen farkettiğim adı sanı olmayan bir ovaya ekspedisyon amaçlı uğrayıp grubumuza yakışır bir ad vereceğiz.Pazar sabahı saat 10:00'da Perşembe Pazarında buluşuyoruz...
  9. Assasin

Defender'a 35" mt117 extreme taktık

Arkadaşlar 88 model defender110"a hiç bir değiştirme,hiç bir uygulama yapmadan 35 inch Silverstone mt-117 extreme taktık. Testde ettik,hiç bir sorunla karşılaşmadık. Sürtme vs. olmadı.

10. Assasin

Karadeniz o kadar da kara değilmiş.

Selamlar , bugün Karadeniz kıyılarında amatör çekimler yaptım. Dışarıdan adının hakkını verse de dibinin yemyeşil olduğunu gördüm. :)

11. Assasin

Yollar biter , Defender durmadan gider.

Defender'ımızla Marmara Bölgesinde yaptığımız gezintileri derledim , ortaya böyle bir şey çıktı. :) http://www.youtube.com/watch?v=BmJM01JJPFs
  12. Assasin

Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011)

9 Temmuz tarihinde düzenlediğimiz tanışma etkinliğimizde tanıştık kaynaştık , 31 Temmuz tarihinde Sapanca Sırtlarında bir piknik organize etmeye karar verdik.Benim yer için önerim "Soğucak Şelalesi" idi , ancak daha sonra fikrimi değiştirmek zorunda kaldım. Malum pazar günü , eminim ki kalabalık...

13. Assasin

Kısa Filmimiz İçin Oyuncu Aranıyor.

Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar , Atv kısa film yarışmasına katılmayı oyuncu eksikliği sebebiyle kıl payı kaçırdık. Önümüzdeki 2 hafta içinde çekimlerine başlayacağımız "Büyümek" isimli kısa filmimiz için 25-30 yaş arası anne rolü oynayacak bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen...
  14. Assasin

9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :)

Evet arkadaşlar , aktif olmadığından yakındığımız Kocaeli Grubu için bir tanışma buluşması yapmaya karar verdik.Buluşmamız 09 / 07 / 2011 Tarihinde , Yahya Kaptan - Kahve Dünyasında gerçekleşecektir. Cumartesi günü tüm kafeler kalabalık olacağından dolayı bir liste yapalım. Ben de listedeki kişi...
  15. Assasin

Kandıra / Kefken'de ki kampingler

Herkese selamlar olsun , Kefken'de kamp atmak istiyoruz , acaba buradaki kampingler hakkında bilgisi olan var mı ? Yani birden fazla varsa hangisi iyidir , irtibat telefonu , gerekli bilgiler vs. paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar. Sevgiler , Deniz. (Başlığı yazarken -ki'yi...

16. Assasin

Bugün 1 Mayıs :)

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü , konuşulmaya değer bir konu olduğunu düşündüm.1 Mayıs hakkında fikir ve görüşlerimizi belirtelim. :) Selamlar, Deniz.
  17. Assasin

***National Geographic Arşivim Satılıktır***

Arkadaşlar selamlar öncelikle. 2003ten beri üyesi olduğum NG dergi üyeliğiyle oluşturduğum arşivi satıyorum , kutuphanemde dergılere ayırdığım bölüm doldu çünkü , 75 dergi 6 özel sayı biraz da harita var. ama haritaların çoğu eksik. Fiyat olarak 125 düşünüyorum malumunuz 2 senelik abonelik bile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri