Arama sonuçlarınız

1. adrenalim

amasra oradan da horma ve valla kanyonları

merhaba arkadaşlar uzun zamandır planlamış olduğum küre dağları gezimi nihayet bayram tatilinde gerçekleştireceğim elımde bu gezi için bir çok bılgi olmasına rağmen küre dağlarının doğasını tahmın ettiğim için buraları bilen ve tecrübe etmiş arkadaşlardan detaylı bilgi istiyorum kendi aracımla...

2. adrenalim

nikon D70S

merhabalar nikon d70s hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum. saygılar :)
  3. adrenalim

Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel

büyük bir emek ile topladığım aracımı satmak zorundayım çok bişey anlatmak istemiyorumm garaj bölümünde tüm hikayesi var zatenn ilgilenen arkadaşlar özel msj atabilir yada bu no dan ulaşabılırler 05393017671 mürselin kılıç kocaeli-yuvacık

4. adrenalim

yuvacık kazandere (parsık) mağarası keşif gezisi

izmit in güneyinde samanlı dağlarındaki parsık kanyonunda bulunan parsık mağarası izmit e 30 yuvacığa 14 km uzaklıkta tamamen doğal bir mağaraa yaklaşık uzunluğu bılınmıyor, bilinmıyor diyorum çünki mağaranın içinden küçük bir dere akıyor tamamen sonuna gitmek için suyun debisinin düşük olması...
  5. adrenalim

Nöroloji Testi

Bu GERÇEK bir nöroloji testidir Rahatça oturun va sakinleşin, aşağıdaki üç işlemi bir dakikadan kısa sürede yapmalısınız. Sadece bakarak bulmalısınız, Mouse İmleçini kullanmamalısınız, kolay gelsin. 1 - Aşağıda C'yi bulun. İmleç yardımı almayın. OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOO...

6. adrenalim

Defender için Hidro Vinç Montajı Yapan Var mı? ( Nasıl Yapılır)

defender a daha önce hidro vinç takan var mı? takmışsa nasıl takmışş yada bilgisi olan var mı?

7. adrenalim

çok X lı makinaların çamur partisi

http://www.youtube.com/watch?v=mi8SlYGt0YM&feature=related
  8. adrenalim

G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

g4 sticker nasıl bulurummm yadaa yüksek çözünürlükte bir fotoğrafınıı bu konuda bilgisi olaN yada daha önce yaptıran varsa yardım beklıyorummm saygılAr...
  9. adrenalim

Bir Defender Hikayesi de Benden

başlamak bitirmenin yarısıdır dedikk ve başladıkkkk 9 ayda bitti ;D ;D

10. adrenalim

Nedir Lozan'ın Sırrı ?

lozan zafer mi? yoksa ihanet mi? objektif olarak bunu tartışalımmm meselaa neden tam anlamıyla tüm maddeleri açıklanmıyorr? neden tartışılmıyorrr?

11. adrenalim

Osmanlı İmparatorluğunun Günlüğü

02 Ocak 1523 - Kanuni Sultan Süleyman' ın Rodos Adası' nı fethi. 04 Ocak 1517 - Yavuz Sultan Selim Tih Çölü' nü geçti. 04 Ocak 1609 - Sultan Ahmet Camii' nin temeli Sultan 1. Ahmet tarafından atıldı. 06 Ocak 1691 - Sultan 4.Mehmed' in vefatı. 08 Ocak 1916 - Müttefik kuvvetleri, Osmanlı...
  12. adrenalim

Alkış İstiyorumm :)

ALKIŞLAR YURDUM İNSANLARINA:) —————————————— Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşuşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin...

13. adrenalim

Samanlı Dağlarında Treking ve Kamp Yapanlar Ayılara Dikkat!

Yuvacık aytepe, kungul, menekşe yaylası, sıcak dere ve soğuk dere kanyonları (hasbahçe) bu bölgelerde yaklaşık 15 yıldırr yasaklanmış olan ayı avı nedeniyle ayı nüfüsunun gittikçe artığı yerel halk ve orman muhafaza ekipleri tarafından söyleniyorr ve bu sezon sınırlı miktarda ayı avı serbest...
  14. adrenalim

2. Dünya Savaşı'ndan Notlar

Stalin’in gerçek adı Josef Vissarionovich Dzhugashvili’dir. “Çelik Adam” anlamına gelen Stalin ismini 1913 yılında kullanmaya başlamıştır. Benito Mussolini, birinci dünya savaşı sırasında kısmen İngilizler ve Fransızlar tarafından finanse edilen bir İtalyan gazetesinde editörlük yapmıştır. O...
  15. adrenalim

Kanapiçe Koyu Olayı

Havada büyük daireler çizerek dolaşmakta olan anaç bir leylek, bir ara sanki boşlukta durur gibi oldu.. Öyle kalakaldı adeta.. Sonra büyük bir hızla dalışa geçti.. Süratle dikildiği topraktan kaptığı bir yılanı aynı hızla alıp yukarılara çıkardı; kısa bir süre sonra aşağıya atıp parçalamak...

16. adrenalim

Tarihimizin İlginç Yönleri

Trablusgarp Mücahitleri Trablusgarp Savaşı'nda Osmanlı askerlerinin arasında bulunmuş olan Fransız gazetecisi Georges Lemo'nun gördükleri karşısında hayretler içinde kalarak: Türk subayları içinde on iki kez yaralanmış olanlar vardı. Müthiş bir şey kendileri ile konuştuğum zaman edindiğim...
  17. adrenalim

Defender 110 İçin Koltuk Seçimi ?..

nasıl koltuk olmalı? daha önce defender toplayan arkadaşlar hangi koltuğu koymuşlar?memnun kalmışlar mı?tavsiyeleri nelerdirr? bu konuda yardım bekliyorum saygılar.....

18. adrenalim

Ağrı Dağı Belgesel Oluyor

Bugüne kadar yapılan tanıtım amaçlı belgesel çalışmaları dışında ilk kez geniş kapsamlı olarak Ağrı Dağı'nı tanıtan bir belgesel film hazırlanıyor. Ağrı Dağı'nın, ekosistem özelliklerinin yanısıra barındırdığı biyolojik çeşitlilik de bu belgesel içinde yer alıyor. Ağrı Dağı'nda belgesel...
  19. adrenalim

G4 Boya Numarası ?

yavaş yavaş toplamaya başladığım aracımı ( defender ) G4 renk i yapmayı düşünüyorum fakat tam olarak boya numarasını bilmiyorum eğer boya numarasını ve hangi marka boya olduğunu bilenlerden lütfen yardım beklıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR