Arama sonuçlarınız

1. Tkn61

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Kürşat abi aracın resimlerde cok güzel duruyor. İsoff Challenge'da gördüm gercekten harika . Bide İsoff Challenge'da sana selam veren bendim :)

2. Tkn61

RC Toyota Hilux Projem...

Ynt: RC Toyota Hilux Projem... Çok teşekkür ederim . Kolay gelsin . :)
  3. Tkn61

Ynt: RC Toyota Hilux Projem... Kesinlikle Scx10 cok iyi bir scale . Tamiya cc-01 de cok hosuma giden bi scale . Mini rock crawler mantıklı gelmeye basladı bende oyle bişey toplayabilirim . Mini rock crawlerin şasisine uygun gercege yakın bi kep alıp toplamak daha iyi olur diye düşünmeye...

4. Tkn61

Ynt: RC Toyota Hilux Projem... Rc 4x4 'e benimde baya bi meragım var . En kısa zamanda almayı dusunuorm . Ali Fuat abi . Sana Axial Scx10 almanı tavsiye ederim . Biraz arastırırsan zaten bana hak verceksin . Axial birebir gercek off road yaparmış gibi kabiliyeti var . Camur taş toprak...
  5. Tkn61

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Kolay gelsin abi . Boyle bi makina takip edilir . :) Takip...

6. Tkn61

Toyota Hilux Baştan Başa Bakım

Ynt: Toyota Hilux Baştan Başa Bakım Kolay Gelsin.Takipteyim. :)

7. Tkn61

Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU

Ynt: Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU ellerinize sağlık desek bile az olur gercekten gördüğüm en güzel 'Defender 130' lardan bir tanesi diyemicem çunku en güzeli bu , bol çamurlu günler :) :)
  8. Tkn61

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Yavuz abi bu başlığı en başından beri takip ediyorum. Ellerine sağlık. Sizin gibiler dünyada oldukları surece boyle güzel defenderlar Yeniden doğmaya devam edecekk...
  9. Tkn61

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu SaoLun.HoşbuLduk.!

10. Tkn61

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba.Ben Atakan Gezenbilir'i uzun zamandır takip ediorum.Land Rover Hayranıyım :) ÖzeLLikle Defender ve Discovery I. Herkeze Saygılar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri