Arama sonuçlarınız

1. A

Defender Ön Konsol

Ynt: Defender Ön Konsol tşk ederim huma ile görüşeyım .

2. A

110 Benzinli 2.5 Defender, Dizele Çevrilir mi?

Ynt: 110 Benzinli 2.5 Defender, Dizele Çevrilir mi? merhaba kolay gelsın ben birşey merak ettım aracınız arazi taşıtımı yoksa kamyonet mı geçiyor ruhsatta
  3. A

91 Otokar ile 87 İngiliz Defender Arasındaki Teknik Farklar Nelerdir?

Ynt: 91 Otokar ile 87 İngiliz Defender Arasındaki Teknik Farklar Nelerdir? şunuda unutmamak gerekır bence eger otokar land lisansını alıp turkiyede üretmeseydi bu araçları bizlerde defender la zor tanışırdık .bu aracın türkiyede yaygınlaşması yedek parçasının buluna bilmesi hepsi otakarın...

4. A

110 Ambulans --90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (II)

Ynt: 110 Ambulans --90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (II) aracın en son resimlerinıde görmek isterız
  5. A

110 Ambulans --90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (II)

Ynt: 110 Ambulans --90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (II) hayırlı olsun güle güle kullanın

6. A

Defender Ön Konsol

Ynt: Defender Ön Konsol yurt dışından komle ön konsul geliyormu fiyat ları hakkında bilgi alabilirmiyim.

7. A

Land Rover 110 TDI

Ynt: Land Rover 110 TDI 300 tdi ve puma motor tabiki tartışmasız.bir hassa puma motor tartışılmaz ama düz dizel kullandım ben memnun olmadım .onun için düz dizel yerine benzinli tercih edile bilir diye düşünüyorum .
  8. A

Land Rover 110 TDI

Ynt: Land Rover 110 TDI merhaba düz dizel mi benzinlimı diye sorulsa ben hiç tereddüt etmeden benzinli derim
  9. A

Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

Ynt: Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları stt lastıkler le 140 yapıyormusunuz .

10. A

Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

Ynt: Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları hayırlı olsun güzel olmuş

11. A

Bir Hikaye de Bizden

Ynt: Bir Hikaye de Bizden hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın .
  12. A

Defender'da Ne Buluyorsunuz Diye Soranlara...

Ynt: Defender'da Ne Buluyorsunuz Diye Soranlara... defender tutkusu budur işte fazla söze gerek yok TEŞEKKÜR EDRİM .

13. A

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? ahmet42 defender 110 92 2500 benzinli ,freelander V6 2003 Konya
  14. A

Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan"

Ynt: Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan" hayırlı olsun kolay gelsın
  15. A

Defender'da Ne Buluyorsunuz Diye Soranlara...

Ynt: Defender'da Ne Buluyorsunuz Diye Soranlara... sizin için doğa ve özğürlük bir tutku ve sevda ise defender sizi sevdanıza kavuşturur.

16. A

Defender 110 için Lastik Basıncı Kaç Olmalı?

Ynt: Defender 110 için Lastik Basıncı Kaç Olmalı? merhaba benım aracıma bu hafta 750 R 16 LASSA OK 144 takdırdım ve 38 hava bastılar aslinda bu lastıklere 60 70 cıvarında hava basılması gerektıgını fakat bu araçların hafıf oldugu için 38 hava nın yeterlı oldugunu söyledıler.ama hepsinın...
  17. A

Unimog 406

Ynt: Unimog 406 merhaba öncelikle aracınız hayırlı olsun demek istıyorum. aracınızın yapım aşamasını takıp edıyorum ve sizi tebrık ediyorum.ben de unimog tukkusu var ama bir türlü cesaret edemıyorum çünkü toplanması çok zor ve ugraş isteyen bir araç .ama sizin bu özverili çalışmanızı takıp...
  18. A

Defender'a Hidrolik Direksiyon Takmak İçin Yardım

Ynt: Defender'a Hidrolik Direksiyon Takmak İçin Yardım merhaba arkadaşlar ben bu hafta aracıma takdırdım.tavsiye ederım çok büyük bir rahatlık. 2200 tl ye bütün parçalarını orj aldım 250 tl de işçilik verdım.

19. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu MERHABA BEN AHMET off road yapmayı dogada gezmeyı çok seviyorum . defender ve freelander V6 tım var artık yaşam tarzım oldu . sizlerle tanışıp tanışmak ve gezilere katılmak isterım selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri