Arama sonuçlarınız

1. dağcı papaz

Araç Testi: Nissan X-trail'i Toroslar'da Test Ettik

Elinize kolunuza sağlık.

2. dağcı papaz

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

Maalesef kamp alanlarımızın hemen hemen çoğu benzer durumlarda. Kalabalık, gürültü, Wc lerin pisliği, ortalığın pisliği bir çok yerde can sıkıcı. Resmen zorlaya zorlaya kamp yapıyoruz. Geçen Gökçetepe Kamp alanında da benzer durumları biz yaşadık. Kapıdakiler ile konuştuğumuzda ise tatmin...
  3. dağcı papaz

İstanbul'a Yakın Kamp Alanı

Hem ucuza hem sakin hem harika bir yer bayramda imkansız :confused:

4. dağcı papaz

Nordkapp'a Yolculuk

Bizler yaşamdan hobilerimiz sayesinde zevk almaya çalışıyoruz. E malum hobilerimiz de biraz para gerektiren hobiler. Çok ince detaylara girip de yapacaklarımızı ertelememek gerekiyor. Bunun yanında sayın ince nin düşüncesini de takdir etmek lazım, ayağını yorganına göre uzatıyor ;)
  5. dağcı papaz

Nordkapp'a Yolculuk

3 farklı arkadaşım Nordkapp'a motorsikletleri ile gittiler. Karavan ile de gitmek çok zevkli olacaktır. Yolunuz açık olsun, takipteyim :wink:

6. dağcı papaz

Sırt Çantasını Doğru Yüklemek

Çok faydalı bir paylaşım teşekkür ederiz

7. dağcı papaz

Yolda Biri Var Müthiş Doğasıyla Pürenli Yaylası

Eyvallah teşekkür ederim. Tarih kesinleşsin size de haber veririm. Katılabilirseniz bekleriz :)
  8. dağcı papaz

Yolda Biri Var Müthiş Doğasıyla Pürenli Yaylası

Geçen hafta Pürenli'ye gidecektik 3 endurocu olarak fakat elde olmayan sebeplerle MArt sonu ya da Nisan başına erteledik. Kar kış kalkar umarım ;) Ellerinize sağlık paylaşımınız için
  9. dağcı papaz

2 Yamaha Tenere 660z Ile Toros Dağları’nda Motosiklet Gezisi

Harika bir gezi olmuş. Fotolar da muhteşem. Daha fazla foto olsaydı bıkmazdık :)

10. dağcı papaz

Çanakkale Zaferi, 100. Yılında Çanakkale Savaşları, Son Kale Çanakkale

Kusura bakmayin bende simdi farkettim cevabinizi. Cok tesekkur ederim

11. dağcı papaz

Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş

Ynt: Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş Harika bir coğrafyada yürümüşsünüz. Bizim de gözlerimizi doyurduğunuz için teşekkür ederiz ;)
  12. dağcı papaz

Yenice Ormanları, Keltepe

Ynt: Yenice Ormanları, Keltepe Gitmek isteyipte bir türlü gidemediğim yerlerin başında geliyor Yenice Ormanları. 360 yenice den baktım ve bir kez daha hayran kaldım. Bu sonbahar kesinlikle gitmeliyim ;)

13. dağcı papaz

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Bu kadar çok güzelliklerine rağmen her gün bir gün kurtulmak uğruna dua ettiğim bir şehir İstanbul. Evet çok güzel bir yer gerçekten ama gelip arada 1 hafta dolu dolu gezip sonra sakinliğine dönmesi gerekiyor insanın. Yoksa bu şehrin içindeyken pek keyfini çıkaramıyorsun :'(
  14. dağcı papaz

Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

Ynt: Türkiyede Ki Lezzet Durakları Listesi Harika bir kaynak, sayenizde gittiğimiz yerde burada ne yenir yazmak zorunda kalmayacağız aziz google a ;) Teşekkür ederiz
  15. dağcı papaz

Kastroda 2 Gün

Ynt: Kastroda 2 Gün Oh maşallah çok keyifli görünüyorsunuz ailece ;)

16. dağcı papaz

Aslı İle Alper'i Evlendirdik

Ynt: Aslı İle Alper'i Evlendirdik Herkese hayırlı olsun ;)
  17. dağcı papaz

Doğa ve Extreme Sporlarla İlgili Film Tavsiyeleri

Ynt: Doğa Ve Extreme Sporlarla İlgili Film Tavsiyeleri Harika bir paylaşım olmuş. Mete Abi'nin sitesinde de bir kısmını görmüştüm. İzlenenleride bir daha izleyebilirim ;) Teşekkürler paylaşımlarıız için. Çoook sevdiğim gerçek bir hayat hikayesi filmi var. Sanırım ona değinilmemiş burada ya da...
  18. dağcı papaz

Giresun Kümbet Yaylası & Bektaş Yaylası & Karagöl

Ynt: Giresun Kümbet Yaylası & Bektaş Yaylası & Karagöl Harika fotoğraflar beyler ellerinize sağlık

19. dağcı papaz

Çanakkale Zaferi, 100. Yılında Çanakkale Savaşları, Son Kale Çanakkale

Ynt: Çanakkale Zaferi, 100. Yılında Çanakkale Savaşları, Son Kale Çanakkale Harika bir yazı teşekkür ederim. Okuduğum bir kaç kitap var Çanakkale Savaşı ile alakalı. Bana önerebileceğiniz kitaplar nelerdir?
  20. dağcı papaz

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Hocam yaz ayları ızdırap olur. Değil günde 15-20 km yürümek 1,5-2 km bile bitiriyor o bölgede. Ben yeğenimle 23 nisan haftası yürüyeceğim kısmetse. Aynen arkadaşların dediği gibi etap etap yürümeli ki sonunda bitirdim diyebilmeli insan. Biz ilk etaba Fethiye'den...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri