Arama sonuçlarınız

1. K

L200 için Portbagaj Tasıyıcı

Ynt: L200 için Portbagaj Tasıyıcı gürültüden kafanız siser.90 ı gecince rüzgar uğultusu dayanılmaz olur.bende söktüm kaldırdım.

2. K

Yeti & Vap

cok güzel olmuş eliniz saglık..
  3. K

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme Ersan bey sanırım 2011 ler sizinkilerden biraz daha yüksek belki torsiyonu oynamadan bu iş çözülebilir.

4. K

ranger yükseltme

Değerli ranger sahipleri.2011 model aracımı torsiyon,amortisör,yay ve kit kullanmadan sadece lastilkle hangi ölçüyü takarsam sorunusuz yükseltebilirim.orjinal ölçüleri 245-70-16 dır..235-85-16 bf düşünüyorum.kullanan varmı?bu ölçü aracı yorarmı herseyden dönüşlerde camurluk davlumbazına...
  5. K

WILDTRAK

Ynt: WILDTRAK bende 4*2 si var.otomatik vites.gecenlerde bir akraba almış wildtrak.kullandım performans olarak ikisinin arasında fark göremedim.zaten lastik ve jant haricinde farkta yok.dönüslerde gaza fazla yüklenince arkası yanlıyor.performans 10 numara.

6. K

Ranger'a Ne Yapmalı?

Ynt: Ranger'a Ne Yapmalı? Gercektende ranger forumu cok sessiz.aslında arac sayısı oldukca fazla.bendede 2011 ranger xlt automatic var.aracımın arka tamponunu degiştirdim.içinde ise orta paneli ingiltereden orjinal double din e uygun getirtip pioneer double din taktım.kapılara 16 cm dls...

7. K

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? 2011 ford ranger automatic e powerbox taktım.170 hp 380 nm olacagı belirtiliyordu.sanki 5 hp bile faydası olmadı.sanırım bir terslik var. :-[
  8. K

Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım selam.2011 ford ranger xlt automatic
  9. K

L2OO Yeni Tasarım

Ynt: L2OO Yeni Tasarım Her sey güzelde birde kasayı uzatmasalar daha güzel olacaktı.arabanın albenisi kalmadı.adam direkt kasaya parcayı kaynatmış gecmiş,vergi mevzuatından dolayı.L200 alacaktım kasa uzayınca cok çirkin olmus hemen vazgectim ranger xlt hi-rider aldım.mitsubishi işin kolayına...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri