Arama sonuçlarınız

1. enigmaxi

Tur İçin Pick-up Dizaynı

merhaba arkadaşlar. navara tarzı bir pick-up ı tur için nasıl dizayn edebiliriz, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. enigmaxi

Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

merhabalar. uzun bir aradan sonra tekrar bir arazi aracı (4x4 olmamasına rağmen, benim için yeterli :) ) almanın mutluluğunu yaşıyorum. ve hemen kendimi doğaya attım. burası eskişehir-kütahya arasında ki porsuk barajı. resimlerden nekadar anlaşılıyorum bilemiyorum ama harika bir coğrafya (tabi...
  3. enigmaxi

Scooter ile Eskişehir - Ege - Akdeniz - Eskişehir

merhaba arkadaşlar. daha önceden eskişehir-kaş-eskişehir yapmış biri olarak bu seferde eskişehir-selçuk, kıyıdan komple ege-akdeniz ile antalya dan eve dönmek üzere yola hazırlanıyorum. benzin istasyonlarında çadır atarak, 10 gün gibi bir sürede yapmayı planladığım bu gezi için fikirlerinizi ve...

4. enigmaxi

bilecik pazaryeri

merhaba arkadaşlar. tehlikelerinde atlatıldığı haftasonu gezimizden birkaç kare :) bu arada honda hr-v yolda iyi :) off-road daha deneyemedik :( ha bu arada bot tabiki suya indi ama o sıra foto çekemedik. büyükelmalı ve küçükelmalı göletlerinde gezdik. su seviesi gerçekten çok yüksekti. hava...
  5. enigmaxi

Şişme Kano Hakkında

merhabalar arkadaşlar. geçtiğimiz hafta dekatlon dan 500bot+100kürek=600 tl ye sevylor sirocco bot aldım. öncelikle eskişehir-porsuk barajında ikinci olarakta bilecik-pazaryeri-büyükelmalı göletinde kullandım. deniz kanosuna parası yetmeyenler için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. ilk...

6. enigmaxi

eskişehir-bursa

merhaba arkadaşlar. geçtiğimiz haftalarda yaptığımız 2 uzun mesafe gezisinden haberdar etmek istedim sizi. sabah erken saatlerde başlayan kütahyaya 5 , bursa ya da 11 saat süren yolculuklarımızda yine başımıza bişey gelmedi :) cesarete ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur. naçizane önerim trafik...

7. enigmaxi

Scooter İle Eskişehir-Kaş

merhabalar. pazartesi sabah 05:30 da başlayan yolculuğumuz cuma 18 de bitti. motorun markası keeway-matrix 150 cc. çok severim kendisini. sevgiliyi, çadırı, çantayı aldım düştüm yola. saatte 75 km ortalama hızla 9 saatte antalyaya vardım. km de 0,137 krş yakıt tüketimi vardı. bir hamlede...
  8. enigmaxi

garmin nüvi 200 harita yükleme

merhabalar. bu işi bilenler için çok basit ve geyik bir konu gelebilir ama biz kullanıcılar için gerçekten sıkıntılı bir iş ve bu sıkıntıları sizle paylaşıp halletmek istiyıorum. yardımcı olursanız sevinirim . navigasyonu haziran 2009 da aldım. hepimizin yaptığı gibi bende öncelikle bildiğim...
  9. enigmaxi

Eskişehir'de Ufak Bir Tur

arkadaşlar gözünüzü seveyim eskişehir ve dolaylarındaki gezilerde bana da haber verin :) yalnız başımı nice riskler alıyorum, çok sıkıldım artık, birde sizinle olup bu işi öğrenmek istiyorum. saygılar, iyi geziler

10. enigmaxi

Toyota Hilux

merhabalar. uzun zaman olmasına rağmen bende arabamı beğenilerinize sunmak istedim. yorumlarınızı bekliyorum.

11. enigmaxi

Arabayla Eskişehir - Ağrı - Hakkari - Hatay Turu? (Ağustos 2009)

merhabalar. bende bu hafta sonunda eskişehir-ağrı-hakari-hatay dikdörtgenini yapmayı planlıyorum. 91 toyota hilux üm var, onunla bu yola çıksam km de 0,16 yaktığını hesaplarsam tek başına altından kalkamayacağım maliyetler ortaya çıkıyor. scooter ile yapsam bu seferde yorgunluk beni...
  12. enigmaxi

Scooter ile Güneydoğu Anadolu Gezisi Duyurusu

arkadaşlar merhaba. bende keeway matrix var, evet kulağa biraz saçma gelebilir ama bunu yapmak istiyorum. hakkari ye kadar benimle gidecek bir kaç yol arkadaşına ihtiyacım var. afrika yı boydan boya geçen Türk bayanı düşündükçe hayatta hiç bir şey yapılamaz gelmiyor. çadır sırtımda gideceğim...

13. enigmaxi

30x9,5x15 Lastik Ölçüsü Hesabı ?..

MERHABALAR, SİZİN İÇİN ÇOK KOLAY BİR SORU OLACAK, KUSURA BAKMAYIN :) 30X9,5X15 VE 31X10,5X15 ÇLÇÜLERİ NORMAL ÖLÇÜLERDE NEYE DENK GELMEKTEDİR (YANİ 235/70/15 GİBİ) BU HAFTA SONU ANKARA YA GİDİP MAXXİS YADA HANKOOK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ŞUANDA 255/75/15 MİCHAELİN VAR. HATTA HESAPLAMAYI BANA...
  14. enigmaxi

Satılık Hilux 1991 (LN106)

MERHABALAR. sahibinden.com da 14524325 ilan numaralı arabamı borçlarım nedeni ile (Hasan abim ne kadar borçlandığımı bilir :) )satıyorum. gezenbilir den birinin alması dileğiyle... gezenbilirde " 1991 toyota hilux " başlığı ile aratıldığında detaylı resimler görülebilir. iyiakşamlar
  15. enigmaxi

1991 Toyota Hilux

merhabalar. hasan abi den aldığım tedaş tan çıkma toyota hilux u elimden geldiğince istediğim hale getirdim. fakat hala eksikliklerim var.lastik, arka türü kapatma vs gibi. sizinlede yeniarabamı paylaşmak istedim. bu arada eskişehirde herhangi bir off-road kulubü yok malesef. buraya yapacağınız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR