Arama sonuçlarınız

1. enigmaxi

Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? sayın navaram :P

2. enigmaxi

Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? merhaba arkadaşlar... bayramın 2.günü Eskişehir den Foça ya gittim. gece 12 de yola çıktım ve cruise kontrol 90 km sabit hızla . 100km de 7,2. lt yaktı. mazotu 4,47 den almıştım. kısacası kilometrede 32 kuruş yaktı. bence mükemmel :)
  3. enigmaxi

Tur İçin Pick-up Dizaynı

Ynt: Tur İçin Pick-up Dizaynı haklısınız, pardon. turdan kastım haftasonu bir gece kalmalı doğa da bulunma. yani pick up ın kasası verimli bir şekilde nasıl kullanılabilir?

4. enigmaxi

Tur İçin Pick-up Dizaynı

merhaba arkadaşlar. navara tarzı bir pick-up ı tur için nasıl dizayn edebiliriz, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  5. enigmaxi

Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

Ynt: Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı) sayın hocam, çadır kuranlar oluyor. güvenlikten endişeniz olmasın. jandarma karakolu 10dk mesafede ve telefon da çekiyor. sizi rahatsız edebilecek tek şey ülkemizdeki her doğa güzelliğini bozan PLASTİK TORBALAR haricinde birşey...

6. enigmaxi

Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

merhabalar. uzun bir aradan sonra tekrar bir arazi aracı (4x4 olmamasına rağmen, benim için yeterli :) ) almanın mutluluğunu yaşıyorum. ve hemen kendimi doğaya attım. burası eskişehir-kütahya arasında ki porsuk barajı. resimlerden nekadar anlaşılıyorum bilemiyorum ama harika bir coğrafya (tabi...

7. enigmaxi

Scooter ile Eskişehir - Ege - Akdeniz - Eskişehir

merhaba arkadaşlar. daha önceden eskişehir-kaş-eskişehir yapmış biri olarak bu seferde eskişehir-selçuk, kıyıdan komple ege-akdeniz ile antalya dan eve dönmek üzere yola hazırlanıyorum. benzin istasyonlarında çadır atarak, 10 gün gibi bir sürede yapmayı planladığım bu gezi için fikirlerinizi ve...
  8. enigmaxi

bilecik pazaryeri

merhaba arkadaşlar. tehlikelerinde atlatıldığı haftasonu gezimizden birkaç kare :) bu arada honda hr-v yolda iyi :) off-road daha deneyemedik :( ha bu arada bot tabiki suya indi ama o sıra foto çekemedik. büyükelmalı ve küçükelmalı göletlerinde gezdik. su seviesi gerçekten çok yüksekti. hava...
  9. enigmaxi

Şişme Kano Hakkında

sayın hocam. sirocco olarak sevylor ın sitede bende çok aradım. ama bulamadım. güncel adı colorado olabilir. ve decathlon da ankara mağazasında indirime girmişti. http://www.decathlon.com.tr/TR/kcc-335-sirocco-mavi-179582037/ baktımda hala aynı fiyat 489 tl.

10. enigmaxi

Şişme Kano Hakkında

merhabalar arkadaşlar. geçtiğimiz hafta dekatlon dan 500bot+100kürek=600 tl ye sevylor sirocco bot aldım. öncelikle eskişehir-porsuk barajında ikinci olarakta bilecik-pazaryeri-büyükelmalı göletinde kullandım. deniz kanosuna parası yetmeyenler için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. ilk...

11. enigmaxi

eskişehir-bursa

Ynt: eskişehir-bursa devam
  12. enigmaxi

eskişehir-bursa

merhaba arkadaşlar. geçtiğimiz haftalarda yaptığımız 2 uzun mesafe gezisinden haberdar etmek istedim sizi. sabah erken saatlerde başlayan kütahyaya 5 , bursa ya da 11 saat süren yolculuklarımızda yine başımıza bişey gelmedi :) cesarete ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur. naçizane önerim trafik...

13. enigmaxi

L200 DOĞRU KARARMI

Ynt: L200 DOĞRU KARARMI teşekkür ederim. bu sıralarda opel astra GTC almayı planlıyordum ki L200 karşıma çıktı :) internette bakındığım kadarıyla 2007-2008 civarı temiz bir 4x2 27000-28000 TL civarına alınabiliyor. sayenizde yakıt konusunda da bir karşılaştırma yapabildim ki astra ile pek farkı...
  14. enigmaxi

L200 DOĞRU KARARMI

Ynt: L200 DOĞRU KARARMI merhaba arkadaşlar . biraz geyik gelecek belki ama kusuruma bakmayın. 2008 model L200 4x2 nin yakıt tüketimi hakkında bilgi verir misiniz. çok teşekkürler
  15. enigmaxi

Scooter İle Eskişehir-Kaş

Ynt: Scooter İle Eskişehir-Kaş takdirlerinizi okumak beni çok mutlu etti. bilirsiniz bu sitede olan herkes hayatı sorgulayan, daha güzel yaşamak için fiziki-psikolojik ve maddi tüm imkanlarını zorlayan bir kitle. zaten sokaktakki normal vatandaşın ilk tepkisi "salak mısın yaaa" şeklinde sığ...

16. enigmaxi

Ynt: Scooter İle Eskişehir-Kaş teşekkürler hocam. iş yerinde forsum çok iyiydi. ama biri geldi dedi ki bizim arkadaş bisikletle antalya ya gitti. şimdi tüm iş arkadaşlarım ona tapıyor :) en kısa zamanda yeni bi olay bulmam lazım. canım sea kayak ile izmir fethiye filan istiyorum ama tecrübem...
  17. enigmaxi

Sea kayak önerisi

Ynt: Sea kayak önerisi merhaba volkan bey. eminim ki şu soruyu cevaplamaktan bıkmışsınızdır ama bu ortamda benzer bir cevap bulamadığım için zormak zorundayım. prijon 2 kişilik klasik sea kayak neden 3800 TL. yani gördüğüm zaman 400-500 tl dir diye tahmin ettiğim bir kayak ın bu fiyat olduğunu...
  18. enigmaxi

Ynt: Scooter İle Eskişehir-Kaş biraz daha resim

19. enigmaxi

merhabalar. pazartesi sabah 05:30 da başlayan yolculuğumuz cuma 18 de bitti. motorun markası keeway-matrix 150 cc. çok severim kendisini. sevgiliyi, çadırı, çantayı aldım düştüm yola. saatte 75 km ortalama hızla 9 saatte antalyaya vardım. km de 0,137 krş yakıt tüketimi vardı. bir hamlede...
  20. enigmaxi

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi merhaba bende Koray YALÇINKAYA 1991 LN 106 hilux

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR