Arama sonuçlarınız

1. Sekin

2013 BMW R1200GS

Ynt: 2013 BMW R1200GS Video; http://www.youtube.com/watch?v=AVn3WvRf-Pg&feature=player_embedded

2. Sekin

2013 BMW R1200GS

Ynt: 2013 BMW R1200GS ..
  3. Sekin

2013 BMW R1200GS

..

4. Sekin

Dakar 2011 - Kemal Merkit

Ynt: Dakar 2011 - Kemal Merkit Dakar fatihi Kemal Merkit motor sporlarının zirvesi şimdiye kadar yapılmış Dakar'ların en zorlularından biri Dakar 2011'den gene kupayla dönüyor. Servis desteksiz yarışanlar kategorisi "Malle Moto" 'daki kıran kırana mücadele sonucunda 2.'lik kupasını almayı...
  5. Sekin

Ynt: Dakar 2011 - Kemal Merkit 14. Gün Kemal Merkit 14. gün gerçekleşen San Juan - Cordoba arası etabı 12:19:34 ile 80. sırada bitirdi. "Dün benim icin çok zorlu geçti, bir elektronik sorun yaşamaktayım, kumanda modülüyle igili bir sorun. Sanırım aldığı darbeler yüzünden yakıt konrolünde...

6. Sekin

Ynt: Dakar 2011 - Kemal Merkit 13. Gün Kemal Merkit 13. gün gerçekleşen Chilecito - San Juan arası etabı 06:47:27 ile 72. sırada bitirdi. ''Her gün aynı şeyi söylüyorum ama gerçekten öyle, etap gene çok zorluydu fakat çok ilginç yerlerden geçtik. Kanyonlar, dere yatakları ve bir çok değişik...

7. Sekin

Ynt: Dakar 2011 - Kemal Merkit 12. Gün Kemal Merkit 12. gün gerçekleşen Copiapo - Chilecito arası etabı 05:37:16 ile 67. sırada bitirdi. Bugün belki de yarışın en zorlu etaplarından biriydi. Tabii böyle diyorum ama önümüzdeki günlerde bizi ne bekliyor onu da bilemiyorum. İlk önce sabahın...
  8. Sekin

Çakmaktan Motosiklet Yapımı

İki tane bitmiş çakmakla yapabilecekleriniz sizi şaşırtabilir. Buyrun işlemler..
  9. Sekin

Ynt: Dakar 2011 - Kemal Merkit 7.Gün Kemal Merkit 7. gün gerçekleşen Iquique - Arica arası etabı 08:12:06 ile 74. sırada bitirdi. 9. Gün Kemal Merkit 9. gün gerçekleşen Arica - Antofagasta arası etabı 05:40:33 ile 63. sırada bitirdi. " Rest Day'de motoru iyice elden geçirdim, güzelce...

10. Sekin

TOFD ÜYELERİNİN YÜREKLERİ DAKAR’DA ATIYOR… Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği olarak; 2005 yılından bu yana sürdürdüğümüz Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası ile 81 ilde 2773’ün üzerinde ihtiyaç sahibini özgürlüklerine kavuşturmayı başardık. Bu kampanyada verilen sandalyelerin 293 tanesi Adım...

11. Sekin

Festival Sezonu Açıldı !

Havaların ısınması ile birlikte motosiklet festivalleri de start aldı. Motosiklet sektöründe en hızlı gelişen olgulardan birinin festival organizasyonları olduğu bu yıl iyice ortaya çıktı. Zira bu yıl bir festivale katılmayı düşünen motosiklet severler, şimdilik en az 7 seçenek arasından birini...
  12. Sekin

Hells Angels ve Bandidos barış imzaladı

İki ünlü grup, yıllar süren şiddetli çatışmaların ardından dün Hannover kentinde kameraların ve fotoğraf makinalarının önünde el sıkıştı. 1950’lerden bu yana dünyanın en büyük motosiklet kulübü olarak bilinen Hells Angels sözcüsü Django barış anlaşmasının koşullarını açıkladı: “İki tarafta...

13. Sekin

2. Dünya Savaşı Motosikletleri

Ynt: 2. Dünya Savaşı Motosikletleri Bana göre keyif değil onlar için bir ihtiyaç..
  14. Sekin

GİVİ'den Yeni Adventure Motosiklet Çantaları

Motosiklet aksesuarları üreticisi GİVİ Honda Transalp, Kawasaki Versys, BMW R1200GS, BMW F800GS, Suzuki V-Strom ve diğer enduro turing motorlar için yeni "Trekker" çanta setleri tasarladı. Trekker modelleri plastik ve alüminyum kombinasyonu ile hazırlanmış. Yeni çantalarda, kapağı tamamen...
  15. Sekin

Lorenzo, Le Mans'da Üç'te İki Yaptı

Jorge Lorenzo Fransa’da üstün bir şekilde kazandığı sezonun 3. yarışından sonra liderliğini pekiştirerek takım arkadaşı Valentino Rossi’yle arasındaki puan farkını 9’a çıkardı Yarışa lider başlayan Valentino Rossi, startta pozisyonunu korumayı başardı. 8. turda Lorenzo’ya geçilen Rossi, kısa...

16. Sekin

8.Avrupa Motosiklet Turnuvası Sevdalıları Kartal’dan Geçti

8.Avrupa Motosiklet turnuvası Kartal’dan geçti..8 Avrupa Motosiklet Turuna katılan 60 motosiklet sevdalısı yaklaşık 3 bin km yol kat ederek Kartal’a geldiler. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında Eurobiker tarafından organizasyonu gerçekleştirilen 8. Avrupa Motosiklet...
  17. Sekin

Cross Motor Tavsiyeleriniz?

Ynt: Cross Motor Tavsiyeleriniz? Honda XL 200 derim..
  18. Sekin

Ynt: 2. Dünya Savaşı Motosikletleri

19. Sekin

20. Sekin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri