Arama sonuçlarınız

1. jan

Satilik Grand Cherokee 5.2

Aracim malum sitede linki asagidadir temiz bir arac bakimli alt takim komple yeni 1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 24.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 242174856

2. jan

Zj Yan Basamak Orjınal

zj yan basamak orjinal fiyat 350tl boyadim parlattim ufak tefek yerlerinde hafif darbe vardir kac sene arac ustundeymis normaldir ciddi iseniz fiyatda ufak bi sey daha yaparim Ankaradayim kargoya karismam
  3. jan

Temiz rc nitrolu savage 4.6 rtr

Temiz rc nitrolu savage rtr 4.6 offroad tipi 2011 modellerinden 2.4 alıcı çift takım lastik çift kep ve yedekleri orjinal kutusunda fiayatı 700 tl link verilmiştir iyi günler http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-az-kullanilmis-savage-2011-4-6-82396065/detay/

4. jan

Satılık cj5 Benzersiz Masrafsız Yapılı

Cj5 1979 model aracımı satıyorum 260.000kmde Aracımın özellikleri ; orjinal besttop tente, mangels jant 10 inç, 33x12.5x15 maxxis lastikler şapkali akis dana 44 dif. özel yapım ön tampon vinç yeri hazırdır hidrolik direksiyon önler...
  5. jan

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010)

Arkadaşlar merhaba, Her sene Gezenbilir ailesi olarak düzenlediğimiz "Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji"ni Cumhuriyet'imizin 87. yıldönümünde önce Ata'mıza, sonra vatanımıza ve milletimize yakışır bir şekilde kutlamak için herkesi bekliyoruz. Araç sınırlaması yoktur, binek araç veya 4x4...

6. jan

CJ5 için muhafaza arıyorum

79 model cj5 için muhafaza arıyorum şimdiki muhafaza marş motoruna oturan kısıma dar geliyo ve kastırıyo orjinal muhafaza arıyorum bilginize iyi günler

7. jan

Yurtdışından Araba Getirmek?

Yurtdışından araba geitrmek için ne gibi prosüdür izlemek lazım yardımcı olursanız sevinirim benım bildiğim çifte vatandaşlara tr ' ye bir adet araç sokma hakları vardır ama bu en az 3 yaşında olması gerekir hadı bunu geçtilk peki yurtdışından araba aldık tr de kullanıcaksın ama tr plakaya...
  8. jan

Slalom Yarışı (31 Temmuz)

A city outlet de slalom yarışı 31 Temmuz etkinlik 19.30 başlıyo Yarış ise 21.30 da başlayacak Yarış ile detaylar lind de bulunmaktadır http://www.anok.org.tr/
  9. jan

Drag Yarışı (1 Ağustos pazar)

Ankara AKM de drag yarışı 1 AĞUSTOS drag sevenler kaçırmasın 'Ne kadar alkış o kadar kalkış' rahmetli oldu bunu söliyen adını hatırlayamadım hep draglarda yarışı anlatırdı

10. jan

Hyundai Galloper 2000 model

Hyundai Galloper 2000 model 123.000km de 4x4 kusursuz Klimalı Deri Koltuk Ön kilitler manuel hublar Araç Ankara da bulunmaktadır

11. jan

Galloper için Arka Stop Arıyorum

Hyundai galloper için arka stop arıyorum geçen direkle içli dışlı oldumda ve bana hangi pajeronun stopu uyar bilgisi olan varmıdır bana galiyo sanki mk1 pajero stopu olur.Serviste 250 tanesine diyolar bana yardımcı olabilicek varsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  12. jan

Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

Arkadaşlar bu konu başlığı altında toplanalım Ankara dan ben ve Yeni tanıdığım Erdal abi (Ostimden) Devamını sizden bekliyorum

13. jan

Haymana Off-Road Parkuruna Gezi (20 Haziran 2010)

Arkadaşlar yeni bir gezi haberimiz daha geçen haftalarda arkadaşlarla konuşurken hayman offroad parkuruna gidelim diye bi şey attım ortaya gitmek isteyen arkadaşlarla hep beraber güzel vakit geçirmek dileğiyle. Evet konuyu ben açtım fakat bu sefer hemen adımı listelerde görmek istemiyorum...
  14. jan

Ankara Otomobil Fuarı

Fuar 5-13 haziran arasında Altınpark Expo Center olucak bilginize duyrulur
  15. jan

Hyundai Galloper için Snorkel Arıyorum

Hyundai galloper 2000 model 3.0 v6 için snorkel arıyorum el yapımı yada elinizde olupta satan arkadaşlar yada pajero ile çamurluk fln hepsi uyuşuyosa yada yurt dışında getirme imkanı olanlar için buraya yazın ,snorkel aramaktayım bilginize iyi günler.

16. jan

Bolu Kartalkaya Kamplı Gezi Duyurusu (29-30 Mayıs 2010)

Arkadaşlar Bolu Kartalkaya kamplı gezisine ne dersiniz bence şahane olur herkesi aramızda görmekten seviniriz
  17. jan

Fenerbahçe'nin Efsane Kadrosu İmzalı Flaması ve Kaleci Eldiveni

Açıklama1988-1989 yılında şampiyon olduğu kadronun imzalı flaması ön fenerbahçe imzalı arkası ,türk bayrağı şeklindedir tamamen futbolcuların kendı imzalarıdır ve imzalı Toni Schumacherin kaleci eldiveni Toni Schumacher, Can Barhan, Murat, Nezihi Tosuncuk, Sedat Karaoğlu, Taygun Erdem, Durmuş...
  18. jan

Mitsubishi Kullanıcıları İçin

Mitsubishi kullanıcıları için belki yararlı olabilecek yada kendi arabalarını uygulama imkanı yada kendi araçları için fikir sağlayacak bi ste iyi günler kolay gelsin. http://www.maxaudio.com.my/index.php?act=viewProd&productId=3449

19. jan

Galloper İçin Parça İmkanı Sağlayan Siteler

Galloper kullanıcıları artık parça konusunda sıkıntıya son ve başka markalar içinde verdiğim link de offroad amaçlı parça bulma imkanı vardır http://www.foro4x4.com/tienda/galloper.php Bu linkde de Galloper topluluğu,galloper hakkında yorumlar ama yabancı kaynaklı sitedir...
  20. jan

Ankara Grubu Mühye Off-Road Parkurunda Duyurusu (28 Mart 2010)

Ankara da bu haftasonu bi şeyler yapalım toplanalım ,uzak yerlere de gitmemize gerek yok Mühye Köyüne gidelim parkur hazır ztn ,belki paintball yada başka düşüncesi başka yerlere gitmek isteyen varsa karar verelim,havalarda güzel ztn mangal ohhhh ne güzel olurdu ,hepinize iyi günler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR