Arama sonuçlarınız

1. U

Danita 1640 Cb FM/AM Telsiz ve Off-road anten

ciğazı ve anteni kullanmadığım ve profesyonel ciğaz aldığımdan satılıktır kesinlikle açılmamış tamir yada tadilat görmemiş temiz bir ciğazdır.anteni yaklaşık 1 metre boyundadır komple kıvrılabilen kesinlikle kırılmayacak antendir.

2. U

Suzuki JLX 3 Kapı ÇIKMA Far ve Stop

suzuki 3 kapıdan cıkma sağ - sol Far ve Arka stop vardır satılık . far yada stoplarda kırık çatlak yoktur.
  3. U

205x80x16 & 215x80x16 & 225x75x16 M/T Lastik Aranıyor

lastikler temiz cıkma veya sıfır olabilir . yükseltilmiş SUZUKİ de kullanılacaktır. Federal - Cooper - Maxxis - Kumho - Silverstone olabilir çamur tipi şarttır.

4. U

77 model Cj 5 (acil acil acil 2 gün için acil fiyat)

Aracımız 77 model muayenesi 16-12-2010 tarihinde doluyor. araç disk fren - elektronik ateşleme - söküler kabin - lastik jant iyi durumda - döşeme iyi durumda- baskı balata yeni değişti - az bir masrafla bir cok araçtan ucuz olarak iyi bir araç olacağı kesin . SIFIR ARAÇ ALIYORUM BAYİ ALACAGINA...
  5. U

DEFENDER İÇİN 15 JANT 7 İNÇ KROMAJ ÇELİK JANT

DEFENDER ARACINA 15 JANT KROMAJ 7'' OFSET SIFIR SAYILIR 33 İNÇ BALON LASTİK TAKMAK İSTEYENE İDEAL 850 TL

6. U

DEFENDER İÇİN 15 JANT 7 İNÇ KROMAJ JANT

DEFENDER ARACINA 15 JANT KROMAJ 7'' OFSET SIFIR SAYILIR 33 İNÇ BALON LASTİK TAKMAK İSTEYENE İDEAL

7. U

cj8 için makas LAZIM arkadaşlar...

elinde cj 8 için ön ana kat makas bulunan arkadaslar ön anakat makasım kırılmıştır elinde bulunana varsa yardımcı olsun telefon ve adres bilgisi veriniz ben kocaelideyim haluk yılmaz 532 425 35 65
  8. U

Acil Yardım Hidrolik Direksiyon hakkında

77 model cj5 aldım hidrolik direksiyonu yok bir arkadasta 123 kasa mercedesin direksiyon kutusu ve pompasını buldum bunlar cj lere uygulanabiliyormu formda mercedes direksiyonu takıldıgını duymuştum ne gibi bir yol takip etmeliyim ? yada elinde cj5 e olabilecek hidrolik direksiyon takımı bulunan...
  9. U

1992 Model - Lada Niva Hidrolik Direksiyon - LPG'li

1992 MODEL LADA NİVA... 9.250 TL................... ARAÇTA ÇÜRÜK YOK BAKIMLI MASRAFSIZDIR YÜKSELTME YAPILMIŞTIR - LPG TANKI YER KAZANMAK İÇİN BAGAJ İÇİNE ÖZEL MUHAFALI GÖMMEDİR - OFF-ROAD JANTLAR FIRIN BOYALI YENİ ALINMIŞTIR - OK 144 LASSA LASTİKLER YENİ TAKILMIŞTIR - LPG BEYNİ YENİ DEĞİŞMİŞTİR...

10. U

1980 Model - CJ6 Saç Kabinli - Tüv Muayeneli

1980 MODEL CJ6 16000 TL............... ARAÇ LPG li RUHSATA işli TÜV MUAYENEDEN TEK SEFERDE SORUNSUZ GEÇMİŞTİR. POWER DİREKSİYON - ÖNLER DİSK WETİNGHAUS FREN - ELEKTRONİK ATEŞLEME - 4.2 DÜZ 6 MOTOR - ÖN TEKERLERDE HUBS - 7 İNÇ ALÜMİNYUM ALAŞIM JANT - ÖZEL YAPIM SAÇ SÖKÜLEBİLİR KABİN - 50...

11. U

1982 Model CJ8 - Polyester Kabinli - Tüv Muayeneli

1982 MODEL CJ8 13.500TL........... ARAÇ LPG li RUHSATA işli TÜV MUAYENEDEN TEK SEFERDE SORUNSUZ GEÇMİŞTİR. POWER KIRMALI DİREKSİYON - SULU MANİFOLT - ÖNLER DİSK WETİNGHAUS FREN - ELEKTRONİK ATEŞLEME - 4.2 DÜZ 6 MOTOR - ÖN TEKERLERDE HUBS - 7 İNÇ MANGELS ÇELİK JANT - POLYESTER SÖKÜLEBİLİR KABİN...
  12. U

kare kasa cherokee bijon ölçüleri (YARDIM)

kare kasa cherokee lerin bijon ölçüleri nedir kare kasa cherokee ye olan jantlar cj grubuna oluyormu.cj grubunun bijon ölçüsü 5x139.7 dir.

13. U

Kare Kasa Cherokee Jant Ölçüsü Nedir.?

kare kasa cherokee lerin bijon ölçüleri nedir kare kasa cherokee ye olan jantlar cj grubuna oluyormu.cj grubunun bijon ölçüsü 5x139.7 dir.
  14. U

96 suzuki v6 için MT Lastik için YARDIM

suzuki v6 arabamıza MT lastik almayı düşünüyoruz sizlerden marka ve ebat için yyaardım bekliyoruz. aracta 4 cm get ile yükseltme var 205x80x16 yada 225x75x16 lastik almayı düşünüyoruz suzuki kullanan deneyimli arkadaslardan yardım bekliyoruz hangi ebat MT lastik önerirsiniz şimdiden tsklr......
  15. U

Alüminyum Alaşım Jeep jantı 5X139.7 6.5jX15 niva ve suzuki uyumlu

jantlar yeni boyanmıştır temiz ve düzgündür 4 adet takım fiyatı 550 tl dir.lada niva ve suzukilere uyar kormetal KM 1265 modelidir

16. U

Jeep Tanponu İçin Çeki demiri bağlama Yeri Yerli imalat

Ön ve arka tampona 4 adet civata ile bağlanabilen 5 ton a kadar mukavemetli 10 mm saçtan imal edilmiş Çeki demiri bağlama aparatıdır 2 adet takım fiyatı 40 TL dir istenilen adrese kargo ile yollanır. (kargo fiyata dahil değildir)
  17. U

YOKOHAMA 245x70x16 A/T-S sıfır etiketli Lastik 4 adet

Lastikleri kendi aracımız için almıştık araç satılduğından kullanılmamıştır etiketleri üzerinde durmaktadır 4 adet takımdır fiyatı 650 TL dir
  18. U

Kocaeli/Körfez/TAŞKÖPRÜ Köyleri 3H Otomotiv Gezimiz

Kocaeli ili Körfez ilçesine baglı Taşköprü Köylerine yaptıgımız gezimiz Kalburcu-NAİP-Sevindikli-Sipahiler

19. U

Jeep CJ için 7 inch JJS Krom Jantlar

jantlar jjs marka 5 x 139.7 bijondur temiz balansız tamırsız temiz ve düzgündür. olacak fiyatı 500 TL dir. CJ için olan 33 lastik ve diğer şeylerle takas olabilir takas tekliflerine acıktır halukyilmaz41@hotmail 532 425 35 65
  20. U

Yakın Köyler Gezisi 3H Otomotiv (Yarımca Esnafı) (18 Nisan 2010)

Körfez -Yarımca ilçesi Taşköprü köyleri üzerinden Karadeniz AĞVA ya kadar olacagını zannetiğimiz bir gezimiz olacak Katılmak İsteyen Arkadaşlar Kendilerini Listeye Eklesinler.Gezimizin Buluşma Noktası Yarımca Merkez de Kınalı nın Kahvesi saat 9:30 buluşma saat10:00 çıkış KOCAELİ / KÖRFEZ Adres...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri