Arama sonuçlarınız

1. mustafa coskun

Resimler Görünmüyor.

Ynt: Resimler Görünmüyor. Yönetici arkadaşlar kampdan dönemedi galiba.foto olmayınca forum çok sevimsiz oluyor.

2. mustafa coskun

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: IVECO ECODAILY 4x4 Bende cok begendim araci,alinasi makina
  3. mustafa coskun

Yabanci dil ile acilan konular nedir?

Ynt: Yabanci dil ile acilan konular nedir? Evet bu konuda bende site yonetiminin aciklama yapmasini bekliyorum.Nedir bu yabanci dildeki konular,ustuste farkli konulardaki ayni kisi tarafindan acilan konular forum kullanimini olumsuz etkilemekte.Bi sey yapmali............................

4. mustafa coskun

El Telsizleri ve CB' ler

Arkadaslar bu telsiz konusuna merakliyim ama ne yalan söyleyeyim hic bilgim yok ve forumdan okuduklarima kafam basmiyor.eveli ezeli zaten elektriktir, elektroniktir, telefondur pek kavrayamamisimdir.( telin iciden ses nasil gider dimi? :D )Neyse uzatmayayim.Pmr el telsizleriyle mesela aselsan mt...
  5. mustafa coskun

RR

Merhaba arkadaslar.linkini verecegim arac ilgimi cekti.Ama merak ettiklerim var,bilgili arkadaslar konuya bi el atarsa...Bu modelde bu kasa bu 2,5 motorla hic görmemis duymamistim.Acaba motor sonradan takilma olabilir mi?Ayrica tek kapi,range böyle bir arac yapti mi biliyor musunuz...

6. mustafa coskun

Land Cruiser de Diff LOOK !!!

Ynt: Land Cruiser de Diff LOOK !!! ;D ;D ;D iyiymis bu cok güldüm.

7. mustafa coskun

Satılık XJ 1992

Ynt: Satılık XJ 1992 Link hata veriyor göremedik aracı...
  8. mustafa coskun

1992 Model Suzuki Samurai Çok Temiz ve Orjinal...

Ynt: 1992 Model Suzuki Samurai Çok Temiz ve Orjinal... Güzel arac.Takipteyim.
  9. mustafa coskun

Samurai Yükseltme Tavsiyesi

Ynt: Samurai Yükseltme Tavsiyesi Ders alinacak görüntü.Neymis,arazinin sakasi yokmus,arazide ani hareketler olmazmis.Ucuz kurtulmuslar.

10. mustafa coskun

Temiz kullanılmış protrek prt-20 doğa sporları saati (uygun fiyat)

Ynt: Temiz kullanılmış protrek prt-20 doğa sporları saati (uygun fiyat) Hayirli satislar dilerim.

11. mustafa coskun

Ticari Taksiler Telsizleri Ve Antenleri

Ynt: Ticari Taksiler Telsizleri Ve Antenleri
  12. mustafa coskun

Ynt: Ticari Taksiler Telsizleri Ve Antenleri umut bey,uhf telsizler bildigimiz cb telsizlerden oldukca farkli o zaman,uhf telsizler daha uzun menzilli mi oluyor?

13. mustafa coskun

arkadaslar buradan ögrendigim kadariyla telsizde anten önemli...ama dikkat ediyorum ticari taksilerde dogru düzgün anten yok.bu konuda bilgi verebilecek olan var mi?veya söyle sorayim,taksi telsizleri bildigimiz cb telsizlerden farkli mi?
  14. mustafa coskun

Satılık 1995 Model Niva 1.7

Ynt: Satılık 1995 Model Niva 1.7 merhaba.fiyatı yazarsanız araç hakkında olumlu olumsuz bir fikrimiz oluşabilir.hayırlı satışlar dilerim.
  15. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr eger rakamlar böyleyse makul,ciddi düşünülebilir alınabilir...

16. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr masallah derim sizin araca baskada bisey demem güle güle binin araciniza.
  17. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr simdi rahatladim iste,demekki benim cevremdeki tüplu araclar sorunlu.hepsi cok yakiyor namussuzlarin.tüpten sogumustum valla.benzinlilere hic yanamiyorum bile ;D
  18. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr üffffff.hayallerimi yikiyosun üstadim.o nasil rakam öyle :( :( :(

19. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr Soyledigi rakam sehirici zaten müfit bey; benim aracim 1.6 vosvos sehir icinde 0,23 - 0,25 arasi yaktigi düsünülürse cok iyi.eger mitsubishi sehir icinde 0,30 - 0,35 yakarsa onada raziyim gerci,ama bu rakamlarda yakiyorsa 2.6 inanin cok sasiririm.Tabiri caizse...
  20. mustafa coskun

2.6 Motor Km de O,25 Kr

Merhabalar.malum siteden begendigim 1988 pajero 2.6 icin sahibi km de tüpte 0,25 der, sizce ne kadar mantikli bana pek gercekci gelmedi de sizlerinde göruslerini alayim dedim acaba sadece yalanin kibarcasi, pazarlama strajesi mi ??? ;D ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri