Arama sonuçlarınız

1. areklim

Firig Vadisi

19 -21 mayıs tarihleri arasında firig vadisinde kamp yapmayı düşünüyorum yöre hakkında bilgisi olan var mıdır acaba (kamp alanı- yeme içme - yapmadan dönme ) türünde bilgiler

2. areklim

Vitara Debriyaj Pedalı

1997 model 3 kapı vitara aracımda yoğun trafikte debriyaj pedalı sol ayağımı fazlasıyla zorluyor ( 45 numara ) parmak uçlarım debriyajı kullanıyorum bu durum zaman zaman kramp girmesine hatta tırnaklarımın batmasına yol açıyor benzer bir problem yaşayan ve bu soruna bir çözüm bulan var mı ???
  3. areklim

Kış Kampı 2016

Bu yıl kış kampı planlanıyor mu ?

4. areklim

Katır Yolu !!

katır yolu rotası (safranbolu - eflani ) geçenlerde internette gezinirken katır yolu rotası adı altında bir trekking parkuru gördüm bu yolda yürüyen yada parkur hattında bilgisi olan var mı ?
  5. areklim

Çavuşbaşı Ormanı

çavuşbaşı ormanında treking rota bilgisi olan varsa paylaşa bilir mi arkadaşlar ?

6. areklim

Satılık Offroad Donanınlı Vitara

1997 model arazi için hazırlanmış şnorkel + vinç + 4 inç yükseltme kiti + demir tampon + kilitli difransiyel + cooper stt lastik ( iyi durumda ) ruhsata işli lpg 2015 Mayısına kadar geçerli muayene + usb destekli radyo + cb anteni ne ararsan var .... Yeni bir proje için satışta 20000 tl 05324536661

7. areklim

Alınık Baofeng Uv5

Baofeng uvr5 almayı düşünüyorum İstanbul da satan mağza bilgisi olan var mı ? B sınıfı amatör telsiz belgem var
  8. areklim

Bir haftada 2 defa

97 model 3 kapı jlx vitaram bir hafta arayla 2 defa yatak sardı bir usta yağ pompasına bahane buldu diğeri motor su çekmiştir diyor ... Vitara kullanıcılarına bir danışayım dedim sizce bu sorun neden kaynaklanmıştır ve nasıl çözerim ????
  9. areklim

temiz çok bakımlı cj 6

severek aldığım tertemiz kullandığım gözüm gibi baktığım gocaoğlanla ayrılıyoruz . ön ve arka koltukları yenilendi, akü yenilendi , şarj dinamosu marş motoru yenilendi , eksoz yenilendi , 2014 yılına kadar muayenesi yapıldı, sd teyp takıldı, makaslara akavis verildi, şasi numarasında sorun...

10. areklim

30 ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

Marmara Offroad olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamak İçin Oluşturacağımız Zafer Konvoyumuza Offroada gönül veren tüm dostlarımızı bekliyoruz ( Saat 20 : 00 da Kadıköy salı pazarından başlayıp bağdat caddesi üzerinde araçlarımızla turladıktan sonra sat 21 :00 da konvoyumuza son vermeyi...

11. areklim

CJ'de Lpg'den Benzine - Benzinden Lpg'ye Geçiş Sorunu

80 model cj6 aracımda lpg den gaza gazdan lpgye geçişlerde sorun yaşıyorum hava filtresinin etrafını koli bandıyla kapatıp açarak kullanıyorum bu sorunun giderilmesine dair bir başlık okumuştum forumda ama kaybettim deneyimli cj kullanıcıları bu sorunu nasıl çözüyor yardımcı olabilirseniz...
  12. areklim

yeniçe - çanakkale

Çanakkalenin Yenice ilçesine Nisan ayı gibi bir gezi planlıyorum yöre hakkında bilgisi olan daha önce giden gezen varsa biligilerini paylaşa bilir mi ?

13. areklim

alan 42 multi yardım

bir kaç gün önce alan midland 42 multi model bir el telsizi aldım. Fakat şimdiye kadar hiç görüşme yapamadım görüşmeleri de yakalayamıyorum acaba yapmam gereken bir ayar mı eksik kalıyor şu an için antenim yok üzerindeki antenle kullanmaya çalışıyorum...
  14. areklim

bu aracı tanıyan bilen var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-60550338/detay malum sitede ilanını gördüğüm bir araç muayene konusu biraz kafamı karıştırdı birde bu araçların 200000 km den sonra motor problemleri çıkarttığı doğru mudur ?
  15. areklim

mudurnu

Bazı yerler vardır zamanın ağır aktığı, zamanın iç içe geçtiği, işte Mudurnu öyle bir yer. Yüzyılı aşan zamana direnen konakları artık unutmaya yüz tutan el sanatlarıyla. Mudurnu eko turizmin nasıl yapılması gerektiğinin en güzel örneği. İnsanlar size evlerine misafirliğe gitmiş yakın...

16. areklim

fener - balat

fener - balat arası bir hafta sonu kaçamağı planlıyorum rota önerisi olan var mı ?
  17. areklim

Hafta Sonu Beykoz'da Çamur Kaçamağı (06 Mart 2011)

fotograflar...
  18. areklim

güzeldere 29 ekim

29 ekim tatilinden faydalanıp Güzeldere yaylasındaki bungalovlardan rezervasyon yatırdık (eşim ve ben ) yakın çevrede görüle bilecek fotoğraf çekilebilecek yerleri bilen var mı ? varsa paylaşırsanız sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri