Arama sonuçlarınız

1. D

Jeep Grand Cherokee WJ

Hafif off road ve şehir içi kullanımı için 30.11.2010'da aldığım 1999 Model 4.7 V8 Büyük tank LPG li 71.000 Mil (113.600 KM) deki aracımı büyük bir hevesle almıştım. Evim ile işim arası mesafe uzak olması nedeniyle yakıt masrafım bir hayli yükseldi. Bu nedenle daha az yakıt harcayan bir araç...

2. D

Akaryakıt Protesto Stıckerı

Gezenbilir sitesine üye arkadaşların tamamının araçlarında stikır olmalı diye düşünüyorum. Bunun yapımı ve dağıtımını kim sağlayabilir. Mesela her üye stikır için belirlenmiş bir banka hesabına 3-4 tl havale etse ve posta ile stıkırı iletilse süper olur. Ben bu işi yaparım ama bana kimse...
  3. D

1999 GRAND CHREOKEE WJ Kanca yok

Geçen hafta aldığım aracımda aracı çekmek için ne bir halka ne bir aparat var. Buna inanamadım önde arkada aramadığım yer kalmadı. 4X4 üreten Jeep firması arabaya çeki için bir kanca nasıl koymaz aklım almıyor. Şimdi çeki halkası yada demirine ihtiyacım var.

4. D

1999-2004 WJ kasa bilgisi

Forumu biraz takip ettikden sonra JEEP in en sevdiğim kasası olan WJ ksayı almaya karar verdim ve 99 model bir WJ aldım. Şehir içinde çok konforlu daha araziye çıkamadım en kısa zamanda çıkacağım öncelikle lastiklerimi değişmem gerekiyor. Bilgisi olanlardan öğrenmek istediğim WJ araziyi ne kadar...
  5. D

SnowBoard Filmi

Arkadaşlar kış sporlarıyla ilgili özellikle snowboard un içinde olduğu film bilen varmı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri