Arama sonuçlarınız

1. dombili

Rodos Adası Hakkında Yardım

Ynt: Rodos Adası Hakkında Yardım Konaklama konusunda cidden tavsiyelere ihtiyacımız var. Denize girilecek güzel mekanlara yakın olması tercih sebebi. Eğlence mekanları ve denize girilecek güzel mekanlar ne derece birbirine yakın bilemiyorum ama bu konuda tavsiyeleri olan arkadaşlar olursa...

2. dombili

Rodos Adası Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar, Ağustos sonu gibi kız arkadaşımla 1 haftalık Rodos tatili planlıyoruz. Netten biraz baktım ama konaklama konusunda tavsiyelere ihtiyacımız var. Orta bir bütçemiz var. Denize girecek güzel yerlere ve gezip görülecek yerlere yakın olsa güzel olur. Genel olarak bilgi...
  3. dombili

Kiev & Odessa Turu - Tavsiyeler?

Ynt: Kiev & Odessa Turu - Tavsiyeler? Bir (1) kişi bile tek kelime etmedi ya,şansın böylesi :)

4. dombili

Kiev & Odessa Turu - Tavsiyeler?

Merhaba Arkadaşlar, Kurban Bayramı için kız arkadaşımla ekonomik bir tatil yapalım dedik. Bütçemiz kısıtlı olduğu için elimizde kalan seçeneklerde çok değil doğal olarak. 13-18 Ekim Kiev&Odessa turu bulduk bütçemize göre. Vizesiz olmasıda etkili tabi. 2 gün Kiev,4 gün Odessa şeklinde tur...
  5. dombili

Kos Adasına Gidiş - Vize ?

Ynt: Kos Adasına Gidiş - Vize ? Bugün bir kaç bilgiye ulaştım. Bu konu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için öğrendiklerimi yazayım. Didim'den Kos'a sefer yokmuş öğrenebildiğim kadarıyla. Bodrum'dan Turkish Sea Lines ile görüştüm. Gidiş-Dönüş Bilet: 25 Euro Kapıda vize uygulaması için...

6. dombili

Kos Adasına Gidiş - Vize ?

Merhaba Arkadaşlar, Didim'e kısa bir tatile gideceğiz. 1 gece konaklamalı Kos'a gecmeyi dusunuyoruz. Didim'den feribot seferleri varmı? Yok ise,Bodrum'dan geçeriz diye düşündüm. Gelelim vize olayına; Limanda vize veriliyor diye okudum ama pratikte bu durum nasıl oluyor? Bilgisi olan arkadaşlar...

7. dombili

Atina Hakkında

Ynt: Atina Hakkında Mustafa Bey teşekkürler. Aslında sadece Atina var aklımızda. Selanik biraz uzak kalıyor galiba Atina'ya. Tavsiyeniz varsa değerlendirebiliriz tabiki. (Açıkcası pek araştırmış değiliz :) ) Booking.com'da 6 günlük çift kişilik oda fiyatlarına baktım. 300 TL civarında. Yanlışmı...
  8. dombili

Atina Hakkında

Arkadaşlar Merhaba, Kız arkadaşımla beraber Aralık'ın 2.haftası gibi 5-7 günlük bir tatil planlıyoruz. Ekonomik birşeyler olsun istedik. Booking.com üzerinden çift kişilik oda fiyatlarına baktım bazı hostel&otellerde. Uygun şeyler var. Ama lokasyon önemli tabiki. Hangi lokasyonda otel bulmamızı...
  9. dombili

Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Ben geçen sene Suriye'ye gittim. Ve Mart ayında tekrar Suriye-Lübnan yapmak istiyoruz arkadaşlarımla. Geçen seneki gezimde Lübnan'a uğrayamadım. Şimdi Halep-Lazkiye-Beyrut-Şam ... yapalım diyoruz am rota net değil henüz. Suriye zaten çok ucuz bir ülke. Ben...

10. dombili

Araç ile Yurt Dışına Çıkmak

Ynt: Araç ile Yurt Dışına Çıkmak Selamlar, Özel araç ile yurtdışına çıkmak ile ilgili bir kaç sorun olacaktı. İran'a bir gezi yapmayı düşünüyorduk. Ve bu geziyi araçla yapabilirmiyiz diye düşünürken kafamıza takılan soruları paylaşmak istedim. - Araç benim üzerime değil. sorun olur mu? -...

11. dombili

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? Araba ile yurt dışına çıkarken ne gibi işlemler yaptırmak lazım? yada lazımmı?
  12. dombili

Acil Yardım! Fransa vizesi ile Brüksel..

Selamlar, Bu tip başlık açmak belki yasaktır ama soru sorabileceğim bölümü bulamadım. Kusura bakmayın.. 2 hafta içinde Fransa'ya gideceğim. Biletlerimi hala almadım. Şöyle bi durum var; Arkadaşım bana çok uygun bir bilet ayarlayacak ama uçuş Brüksel'e.. Brüksel'den Paris'e trenle geçebilirim...

13. dombili

Ağustosta Hindistan ve Nepal

Ynt: Ağustosta Hindistan ve Nepal Pakistan vize veriyormu artık? Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
  14. dombili

Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım Daha öncede Polonya'dan aldığım 88 günlük Schengen vizem mevcut. Umarım sorun çıkmaz. Teşekkürler.
  15. dombili

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım 45 gün istesem verirlermi acaba?yada 35 falan? yoksa biraz uzunmu kaçar bu süre?

16. dombili

Avrupa Karayolları Atlası Tavsiyesi [yardım]

Avrupa karayolları için güzel bir atlas arıyorum. Otostop yapmayı düşündüğüm için çok gerekli. https://www.tumkitaplar.com/kitap/index.pl?kitap=86423 Bu kitabı buldum ama içeriği hakkında bilgim yok ve emin değilim.Tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum.
  17. dombili

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım @javalog, gerçekten mesajınız çok faydalı olacak bana.Çünkü henüz rotamı netleştirmemiştim. Bir karayolları atlası alıp netleştirmeyi planlıyordum. Kosova'yı pas geçecek gibiyiz ama duruma bağlı olarak 1 günümüzü ayrılabiliriz. Ki tavsiyeleriniz...
  18. dombili

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım Nasıl referans?Kimseyi tanımıyorsam orada (ki bu çok doğal bir olay olsa gerek) Bosna'ya giremeyecekmiyim? :S

19. dombili

Vize Ücretleri

Ynt: Vize Ücretleri Güncel vize ücretlerine nerden ulaşabilirim acaba?
  20. dombili

Arkadaşlar,Temmuz sonu gibi balkanlara KARAYOLU ile bir gezi planlıyoruz ama kafamızda çok soru var. Öncelikle bir şekilde (belki davetiye ile falan) Yunanistan (Schengen) vizesi alacağız. Bu adamı geçtiğimizi varsayarak bir kaç şey sormak istiyorum; Rota; Yunanistan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri