Arama sonuçlarınız

1. piton

TOYOTA LAND CRUISER İÇİN SATILIK JANT & LASTİK

Selam Arkadaşlar, İhtiyaç fazlası 4 adet orijinal Toyota Jant ve 10.000 km.deki Lastikleri ile birlikte satılıktır. Jant Bilgileri : Marka : TOYOTA Ebat :18 X 8 JJ Delik Ölçüsü: 5 X 150 Lastik Bilgileri : KUMHO SOLUS KL 21 265/60 R 18 110 H M+S 10.000 Km.yol yapmıştır. 4 Adet Jant ve...

2. piton

İZMİR'DE TOYOTA SERVİSİ BİLGİ PAYLAŞIMI

Selam Arkadaşlar, İzmir'de yaşayan veya İzmir'e yolu düşen ve iyi bir 4x4 Toyota ustası arayanlar için önemli bir adres bilgisi paylaşmak istiyorum. Aracımı ilk aldığım günden beri beni rahatsız eden ve bir çok bilinen Toyota ustasına gitmeme rağmen halledilemeyen bir sesi (ilk kalkışta mekanik...
  3. piton

LASTİK KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM

Değerli arkadaşlarım , 2003 vx 100 aracım için sizlerden lastik konusunda yardım rica ediyorum.Öncelikle aracı asfalt ağırlıklı kullanacağımı belirtmek istiyorum.Belki ara sıra,çok ağır olmayan toprak yollarada girebiliriz :) .Aracın orijinal lastik ölçüleri 275-60-18. Aracın önceki sahibi araca...

4. piton

DİZEL vx100 HAKKIND

Selam Arkadaşlar, Yaklaşık iki yıldır Gezenbilir üyesiyim ve 4x4 lerle ilgili bildiğim her şeyi buradan öğrendim.İlk üye olduğum aylarda uzun süre VX100 aradım ama bir türlü uygun bir araç bulamadım.Aradan uzun bir süre geçtikten sonra dizel olsun diye 2003-2005 model Cherokee bakmaya...
  5. piton

Grand Cherokee 2.7 Crd Hakkından Tavsiyeleriniz

Selam arkadaşlar,uzun süredir sitedeki konuları inceliyorum.Öncelikle bütün yöneticileri,üyeleri ve emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum.Böylesine yardımsever,paylaşımcı,dost canlısı arkadaşların arasında olduğum için kendimi şanslı görüyorum. Siteye üye olduğum günden beri 4x4 almak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri