Arama sonuçlarınız

1. S

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. çok memnunum yalnız yakıt konusu kafama takılıyoor

2. S

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. bilgileriniz için çok teşekkür ederim şimdiden üzeinde atiker marka lpg var son ölçümlerime göre 450-470 civarı yaktı lpg ile sizce normalmidir yoksa bi ayarı felan varmıdır...
  3. S

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. bende aranıza yeni katıldım dün ml320 2001 model araç aldım lpg li benzinde ve lpg de ne kadar yakar kronik sorunları nasıldır 4x 4 özellikleri nasıl dır devamlı olarakmı çeker acaba birde kosolda bi buton var ağır ofroad içinmidir bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden...

4. S

ford nissan mitsubishi

Ynt: ford nissan mitsubishi teşekkür ederim yalnız trcihim nissan rally raid yada skaystar 4x 4 olacak gibi bu konuda engin bilgilerinize ihtiyacım var nissanın asvaltta performans olarak daha iyi olduğunu duymuştum ayrıca yakıttada da birz öbürkülerden daha az yaktığını duydum
  5. S

ford nissan mitsubishi

Ynt: ford nissan mitsubishi verdiğniz bilgiler için gerçekten teşekkür ederim dediğiniz gibi okuyorum tüm bilgileri ama iş ciddiye gelince tahmin ederseniz heyecan kat be kat artıyor yinde çok teşekkür ederim ayrıca böyle biz gezenbilir ailesine mensup olmaktanda gurur duyuyorum saygılarıla

6. S

ford nissan mitsubishi

ailenize yaklaşık 1 senedir üyeyim ve şu an takip ettiklerimde de etkilnerek 4x4 pikup almaya karar verdim bütcem 23-25 arası sizce fordmu nissan mı yoksa mitsubishi mi almalıyım karar veremedim yüzde 60 asvalt yüzde 40 gibi de arazi düşünüyorum tabiki bu yüzden yakıt ve performansta çok önemli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri