Arama sonuçlarınız

1. Mister_No

Cooper Discover S/T lastikleri

selamlar aracıma discover s/t lastik taktım ama servisimin söyledikleri biraz canımı sıktı. bu lastiklerle asfaltta biraz da yağış varsa 80 üzerine çıkmamam gerektiğini,aracın fren mesafesinin çok uzayacağı hatta buz pistindeymiş gibi kayıp gideceği söylendi. marttan itibaren asfalt ve arazi...

2. Mister_No

Acil satılık Siyah 1996 5.2

1996 Model bakımlı ve temiz araç Çanakkale Plakalı Romano sıralı sistem Modelinin en fullü 2011 e kadar muayeneli Takas olur Fiyat 17.000 den 15.000 e çekilmiştir 2010 yılı 2.mtv si alıcıya aittir,takas fiyatı 18.000 tl dir.
  3. Mister_No

1996 GC Limited

1996 model GC Limited Full kasa Romano sıralı sistem Değişen,boya yok Krom ön panjur Fiberglass dökümle güçlendirilmiş alt takım Tüm bakımları Nascar Jeep servis Mithat ve Salih ustalarca yapılmıştır. 2011 sonuna kadar muayene vardır Tüm evrakları tamdır,borcu yoktur. İşin özü aldıkdan...

4. Mister_No

Gc 5.2 İçin Uygun Double din?

merhabalar 96 model amerikan versiyon GC 5.2 ime double din alacağım tavsiye edeceğiniz marka ve modeller (tv-navigasyon-bt-sd card full özellikli istiyorum) ayrıca direksiyon kumandalarına uyumlu bir model varmı acaba? teşekkürler ps:ayrıca aracıma hangi tip bi-xenon kiti tavsiye edersiniz?
  5. Mister_No

96 ZJ mi komple yeniliyorum :)

selamlar 2 hafta önce aldığım zj mi komple yeniliyorum hemde sadece 3000 tl ye :) bu arada zj mi çanakkaleden almıştım istanbula donunce master servisde gezenbilir üyesi oldugum için ucretsiz expertiz yapıldı işçilik hariç 4200 tl masraf cıktı !! hurdaya ayrılmıs bir zj buldum 96 model...

6. Mister_No

Ankara'dan Almayı Düşündüğüm Bu Aracı Bileniniz Varmı ve Görüşleriniz?

Selamlar dostlar nihayet ilk jeep imi almaya karar verdim,burada paylaştığınız öngörü ve bilgilerin çoğunu okudum faydalandım :) uzun arayışlar sonucunda aşağıdaki jeepde karar kıldım gibi gibi ama yinede sizlere danışmak istedim,bu aracı tanıyanınız bileniniz varmı varsa önerirmi yoksa uzak...

7. Mister_No

İşletmeci Ortak Arıyorum

İstanbul Atakent ve Ankara Keçiören deki 2 adet indoor Paintball sahalarıma işletmeci ortak alacağım,ilgilenen arkadaşlar 0 532 560 77 82 nolu telefonumdan bana ulaşabilir.Ankara saham açılalı bir ay olmuştur ve oyunlara başlamıştır,Atakent sahamızı geçen hafta bitirdim lansman çalışmaları...
  8. Mister_No

Paintball İle İlgili Doğrular ve Yanlışlar

Merak edenleriniz için kendi bilgi ve birikimlerimden bir şeyler paylaşmak istedim: Paintball orman oyunudur!! Hem evet hem hayır. Orman paintball'u en riskli paintballdur,çünki ıslah edilmemiş alanlar her zaman görünmeyen tehlikelerle doludur.Giydiğiniz kıyafetler ve paintballun olmassa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri