Arama sonuçlarınız

1. C

Adana - Kabasakal

Adana Kabasakal Bu haftasonu yine güneşli bir hava vardı Adana da.. Cumartesi sabah kısa bant uçuşlarından sonra öğlen saatlerinde rüzgar biraz daha hızlandı ve iyi bir uçuş yapabildik..Bandımız dar olduğu için altlı üstlü teğet geçişlerle biraz oyalandıktan sonra ilk kopan ben oldum...

2. C

Arazi Koşullarında Kullanabileceğim Çekme Karavan Tavsiyeleriniz?

Ynt: Arazi Koşullarında Kullanabileceğim Çekme Karavan Tavsiyeleriniz? arklar kaç gündür uğraşıyodum sonunda hallettim kusura bakmayın çöp başlık oldu ama şimdi buldum sorunu yineden çok saolun yinede böle bi sorunu olan bi ark olursa yardım ederim
  3. C

Deniz Fenerleri...

Deniz Fenerleri igilterernin gelişmiş bi denizaltı yapacaği kesindi zaten.ama ben biraz abartı sesinledim.sanki diğer nükleer deniz altılardan cok üstünmüş gibi.ayrıca bilemiyorum ama newyorktaki gemini sesni duyması bana biraz yok artık dedirtiyor.

4. C

Yapmadan Dönme

Sie hat der ausgezeichnete Gedanke besucht
  5. C

Özlü Sözler

Ynt: Özlü Sözler DERS ALINACAK GÜZEL SÖZLER Musibet zekayı eğitir. Kişinin sözü, amelinden çok olursa akli noksandır. Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmazsan cahilsin demektir. Tek dostum kitaplarım, tek düşmanım cahil dostlarım. Felaketler, ayak seslerini...

6. C

Ülkemizdeki Mağaralar

Ulkemizdeki Magaralar Yıllar sonra artık bizde orman yangınlarımıza CL-215 gibi anfibik bir uçaklarla müdahele ediyoruz. Fakat bu uçaklarımızın sayısını ve kiralık gibi durumlarını merak ediyorum , acaba bir bilen arkadaşımız varsa yardım edebilirmi Geçen sene...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri