Arama sonuçlarınız

1. E

Ankara Yenimahalle Belediyesi Civarı Uygun Otel Tavsiyesi ?

Arkadaşlar, Ankara Yenimahalle belediye civarında uygun otel bulma konusunda tavsiyesi olan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

2. E

GY-561 FREKANS WATT ÖLÇER

Ynt: GY-561 FREKANS WATT ÖLÇER İlanın son durumu nedir acaba ?
  3. E

Motorola TLKR R4 Walkie-Talkies

Ynt: Motorola TLKR R4 Walkie-Talkies İlan günceldir

4. E

Motorola TLKR R4 Walkie-Talkies

Forum üyesi arkadaşlarımızdan olan Serdar beyden [bir yeğenime hediye amaçlı almış olduğum ve sonrasında farklı bir hediye verdiğim için] ( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75266.msg944058#msg944058 ) Motorola TLKR R4 model Walkie-Talkies el telsizlerini ihtiyaç fazlası olarak elden...
  5. E

Tissot Marka Erkek Kol Saati

Ynt: Tissot Marka Erkek Kol Saati İlan günceldir

6. E

Tissot Marka Erkek Kol Saati

Tissot marka(T870/970 RKB-BC 58464) model kol saatimi satıyorum. (200.$)

7. E

6 km menzilli,küçük ergonomik,2011 versiyon motorola telsiz seti

Ynt: 6 km menzilli,küçük ergonomik,2011 versiyon motorola telsiz seti Teşekkür ediyorum, eyvallah.
  8. E

ETEN M 600 Packet Pc Mobil

Ynt: ETEN M 600 Packet Pc Mobil Cihaz takas olunmuştur, ilan silinebilir. Teşekkürler.
  9. E

Ynt: ETEN M 600 Packet Pc Mobil Ben bu cihazı takasa binaen temin ettiğim için direk paraya çevirmeyi düşünmüyorum aslında. O yüzden ve piyasasını pek bilmediğim için fiyat belirtmemiştim. Pm'den ilgili cevabı yazdım. Bilginize..

10. E

İhtiyaç fazlası, (Eten M 600) cihaz net üzerinden araştırma yaparak detaylarını öğrenebilirsiniz. Kendisi ve kalemi mevcut olup, şarj cihazı yoktur fakat piyasada araştırılmaktadır. Pilini Üniversal şarj cihazı ile şarj etmekteyim.

11. E

21 Mayıs 2011 Amatör Telsizcilik Sınavı Açıklanmıştır

Merhaba arkadaşlar; "Amatör Telsizcilik Sınavı 21 Mayıs Cumartesi günü İçel, Osmaniye, İzmir, Karabük, Eskişehir, Karaman, Sakarya ve Trabzon illerinde yapılmıştır ve sonuçlar açıklanmıştır." Sorgu için: http://88.255.86.2/amatortelsiz/BasvuruSonucu.aspx Belge almayı hakeden arkadaşlara...
  12. E

İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz Cihaz, takas yolu ile devredilmiştir. İlan silinebilir. Yeni sahibine şimdiden hayırlı olsun.

13. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz İlan günceldir.
  14. E

Amatör Radyoculuk Eğitimi / ADANA

Ynt: Amatör Radyoculuk Eğitimi / ADANA Eyvallah, teşekkür ediyorum..
  15. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz -güncel-

16. E

Amatör Radyoculuk Eğitimi / ADANA

Arkadaşlar merhaba, malum Kıyı Emniyeti yönetiminde yılda iki kez olmak üzere Amatör Radyoculuk Belgesi için sınav yapılıyor. Benim olmasını arzu ettiğim şey, bu sınava yönelik eğitimlerin verilmesi. Ben Adana'da ikamet ediyorum. Ya ben bilmiyorum/haberim yok, yahut da böyle bir kurs yeri yok...
  17. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz Cihazın fiyatı (100.TL + Kargo değerine) düşmüştür. İlan günceldir.
  18. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz Yapılan piyasa araştırması sonucu, cihazın fiyatında kayda değer bi düşüş olmuştur. İlgilenen olur ise PM'den iletişim kurabilir. İlan günceldir.

19. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz İlan günceldir..
  20. E

Ynt: İntek M-150 Plus Programlanabilir CB Telsiz Hayırlı olsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri