Arama sonuçlarınız

1. STI Performance

Wj Direksiyon Yağı

Üretici kesinlikle ATF koymayın der...Dolayısıyla alternatifler araştırılır...Altta yabancı bir forumdan alınan ekran görüntüsü var...buna göre piyasada bulunamayan ms5931 in yerine mopar yeni bir bültenle 2005 WK lar için kullanılan direksiyon hidroliğinin WJ ler için uygun olduğunu söylemiş...

2. STI Performance

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Hiç bir şeye inanmak istemiyorum.Ben öyle sürekli yakıt hesabı yapan birisi diilim.Söylediğim gibi sadece konuyu görünce izlenimlerimi paylaştım.Ne kadar yaktığı umurumda diil.Duster güzel bir araç ben keyfini çıkarıyorum....Bu arada...
  3. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Bilmiyorum ne kadar yapıyormuş? Onuda siz hesaplayın bari.. O 39 litre uzaydan geldi demek Hmm hangileri altında imiş...3.8 litre yazdım neden yazdığımı anlayamamışsınız demek.Sıfırlandıktan sonraki ilk km lerde böyle bir değer çıktı...

4. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Işık yanmıyor 1-2 diş kalıyor ama bunun ne önemi var..Depo fullendikten sonra gidiliyor sonra tekrar fulleniyor aynı yere gelmeyle ne alakası var.Gidilen km belli harcanan yakıt belli.Hesabı ha 50 lt üstünden yapmışsın ha 40 lt üstünden.50...
  5. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Bugün tekrar fulledim.39,070 LT yakıt aldım 681 km yol gitmişim bu yakıtla....buda 100 km de 5.7 lt gibi bir rakama denk geliyor...

6. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Düşüyor evet 3.8 bile gösterdi..Ozaman yol bilgisayarını devre dışı bırakalım.Harcanan yakıt gidilen kmden hesap yapıcaz.İlk bahsettiğim Açılmamış motor,İstanbul trafiği,bolu tırmanışı ve düz yolda 110-120 km hız ile samsuna kadar ortalama...

7. STI Performance

Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet

Ynt: Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet Anladım..bende takmayı düşünüyorum zengin olduğum bi anda.sanırım büyüğü olur .nette 790 civarı fiyatları vardı..Teşekkür ederim..
  8. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Söylediğim değerler ekranda görülen değerler.Ekran fazla gösteriyor deniyordu.Şöylede birşey var ama ben mesela araziden indikten sonra sırf asfaltta ne yakacak diye ortalama tüketim değerini sıfırlıyorum asfaltta gittikçe o yeniden...
  9. STI Performance

Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet

Ynt: Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet Soldaki araçtaki warn sislerin daha büyüğü varmı yoksa standartmı bunlar?

10. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Yok diyemem :) Çünkü bu değerleri yakalamak için baya kasmak gerekiyor.Ama sonuçta yakalanabiliyor.Şuan yine sakin kullanımla rampalar trafik lambaları cartı curtu ile 5.3 gösteriyor.Normal kulanımda yakacağı sehir içi şehir dışı 5.6 litre...

11. STI Performance

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) 4x4 110 BG... İstanbul - Trabzon ...İstanbulda depo fullendi..İstanbuldan çıkarken araç 800 km civarındaydı...Yani motor yeniydi ve İstanbuldan çıkana kadar neredeyse 1 saat dur-kalk yaptık,eski yoldan bolu dağını tırmandık ve 110-120 ile...
  12. STI Performance

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Onuda kontrol ediyim ama normal dururken 2.vitesle kalkış yapmak istediğimde boştan 2 ye atarkende yapıyor...

13. STI Performance

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Tekrar teşekkürler.Haklısınız dikkat etmemişim..
  14. STI Performance

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=74125.0 Bu konuyu yeni gördüm...Yinede servise uğranacak demekki...
  15. STI Performance

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Hadi ya..moralim bozuldu şimdi.Bi kaç gün daha deneyip servise gidiyim en iyisi...Teşekkürler cevap için...

16. STI Performance

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bütün Duster kullanıcılarına merhaba... Bizde Duster kullanıcısı olduk...Araçtan genel anlamda memnunum...daha 500 km oldu gerçi...ancak bir sıkıntım var sanki.Durum şu ki...2.vitese atarken tak diye bir ses geliyor çoğu zaman...Diğer viteslerde sorun yok çok...
  17. STI Performance

OFFROAD AZERBAIJAN

Ynt: OFFROAD AZERBAIJAN Çok güzel.Bu işin maliyetide orda daha düşüktür tabi.Bu arada mavi LADA NIVA BRONTO ya hasta oldum :)
  18. STI Performance

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Çift şanzıman olayı işin akıllıca yapıldığının kanıtı bence.Portal aks olsaydı gerçekten engel tanımaz bir araç olurdu.Bu arada araç canlı çok daha güzel çok daha sportif çok daha dikkat çekici görünüyor...Maşallah.

19. STI Performance

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Gülazerin ilk halide çok hoştu çok yakışıklıydı ama bu haline lastik olarak bogger inanılmaz yakışırdı...
  20. STI Performance

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Merak ettim çünkü sizinde dediğiniz gibi Blazer az bulunan bir araç...Belki ben bilmediğimdendir parçasıda azdır modifiye örnekleride azdır diye düşündüm...Yoksa yazmış olduğunuz nedenler son derece geçerli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri