Arama sonuçlarınız

1. iccihan

Sigorta Fiyatları Hk.

Merhaba Sigorta konusunda destek isterseniz yardımcı olabilirm. Cem Cihan - Kutay Sigorta 0532 363 64 23 numaradan bana ulaşabilirsiniz

2. iccihan

Karavan Kasko Ve Trafik Sigortası

Teşekkür ederim takdiriniz için. Evet önemli bir sorundu.. Şimdiye kadar kimsenin ilgisini çekmemekle birlikte önemliydi, artık dikkat çekici bir konuma geldi ve sırası ile hazır lokma konumuna gelen bu projeye şirketler talip olacaktır. Karavancı dostların faydasına bir durum yaratmış olduk...
  3. iccihan

Merhaba Tevfik Bey, Sizde benimle 0532 363 6423 numaralı telefon aracılığı ile temas sağlarsanız sizin aracınıza özel çalışma ile fiyatlama larımızı gerçekleştirebiliriz. Böylelikle isteklerinize uygun bulduğunuz taktirde poliçe tanzimi sağlanabilir. Saygılarımla, Cem Cihan Kutay Sigorta...

4. iccihan

Merhaba Süleyman bey, Sizinde bildiğiniz üzere karavanların hepsi birbirinden farklı özelliklere ve donanımlara sahip bu nedenle hepsinin kasko poliçeleri birbirinden farklı fiyat yapıları ile oluşmaktadır. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki makul fiyatla poliçeniz olabileceğini...
  5. iccihan

Sigorta Sorunu – Cimer Başvuru Dosyası

Öncelikle grup üyelerine selamlarımı iletmek isterim. Erhan bey, ben size vermiş olduğum cevaplarda Münhasır Acente olduğumdan bahsetmedim zaten. Benim mutabakatım olup olmadığı kanaatini nereden çıkardığınızı anlamış değilim. En son Aralık 2019 da gerçekleştirmiş olduğumuz hazirun da şirket...

6. iccihan

Erhan bey o kadar uzun boylu değil! bunu bulan arkadaşım güzel bir tanımlama yakalamış. Ben sadece Karavanların Özel Tanımlı Araç sınıfında bulunmalarında ki talihsizliği sanırım doğru ifade edebildim. Yetkililer tavan tarifeden indirim yapmayı tercih edebildiler. Bu bir risk yönetim konusudur...

7. iccihan

Özel Tanımlı araç ile Hususi Oto Farklı araç sınıfları olduğu için geçiş olmaz. Ancak 4. Kademeden başlarsınız ki şu anda o a çok cazip fiyat ile düzenlenmekte. Aracınızın tescili tamamlandığında ruhsat bilgisini bizimle paylaşırsınız size teklif dönüşü sağlarız. 0532 363 64 23 şahsi numaram
  8. iccihan

Karavan Sigorta Ve Kasko Fiyatları

Haklısınız o_O 26.12.2019 olması gerekiyor dalgınlıkla 2020 yazmışım. Sonuç itibari ile haber yani aksiyon alınan tarih doğru :smiley: üzgünüm yazımı düzeltemedim forumda ama sanırım bu yazdıklarım telafi eder. Uyarınız için teşekkür ederim :smiley:

9. iccihan

Merhaba Bir yılı aşkındır Ankara Sigorta Acentesi olarak prim maliyetlerinin hakkaniyetsiz olduğu konusunda şirket yöneticileri ile istişare eden biri olarak ilgili yetkililerle bu hususta mutabakat sağlamış bulunmaktayız. Nitekim 26.12.2020 tarihinde yaptığımız son toplantı sonuçları bugün...

10. iccihan

Merhabalar Sizin sorununuzun çözülmesi mesleğimizin gereklerindendir. Bu nedenle sizin memnuniyetinizi sağladık hak ve menfaatlerinizi savuna bildiysek ne mutlu bize. Sizden sonra Motokaravanların Trafik poliçelerinde ki fiyat politikasına bir yön kazandırdık. ANKaravan kampanyası ile %60...
  11. iccihan

Merhaba Bir yılı aşkındır Ankara Sigorta Acentesi olarak prim maliyetlerinin hakkaniyetsiz olduğu konusunda şirket yöneticileri ile istişare eden biri olarak ilgili yetkililerle bu hususta mutabakat sağlamış bulunmaktayız. Nitekim 26.12.2020 tarihinde yaptığımız son toplantı sonuçları bugün...

12. iccihan

13. iccihan

14. iccihan

Merhaba, Ben İstanbul Kartal da Sigorta Acentesiyim. (Kutay Kalma Sigorta Aracılık Hizmetleri) Trafik Sigortası (Zorunlu Mali Sorumluluk Poliçesi) olarak tanımlanan poliçe aracın trafikte bulunduğu sırada karşı tarafa olan sorumluğu için düzenlenen bir poliçedir. Bir diğer anlatım ile aracın...

15. iccihan

Motokaravan Masraflari

Merhaba Ben Sigorta Acentesiyim. Trafik Sigortası için Hazine Müsteşarlığının yeni uygulamaya başladığı tavan fiyat uygulaması nedeni ile Trafik Sigortası fiyatları eskiden olduğu şekilde değil. Aracın Hasar Kademesine göre tarife sabitlenmiş durumda bu nedenle çalışma yapılarak fiyat...
  16. iccihan

Bir Karavan Doğuyor.

Hayırlı olsun. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Başarılar
  17. iccihan

Bir Karavan Doğuyor.

ilginiz için teşekkür ederim mustafaatk kesinlikle faydası olacaktır. bilginin paylaşımı çok güzel bir şey tesadüfen karşılaştığım bu gruba dahil olduğuma çok memnunum. tekrar teşekkür ediyorum. selamlar

18. iccihan

Bir Karavan Doğuyor.

Çok teşekkür ederim. Forumda proje konusunda hiç bir çizimle karşılaşmadım. Birkaç eski konu başlığında pojelerden bahsedilse de çizimlere ulaşılamıyor. Biz yeni üyeler için talihsiz bir durum. Bu nedenle soyut projemi bir nebze somuta indirgemek adına ölçülerin ciddi faydası olacaktır. :)...
  19. iccihan

Merhaba, Tekrar tebrik ediyorum harika bir iş başardınız İveco 17 m3 e ait iç ölçüleri temin...

Merhaba, Tekrar tebrik ediyorum harika bir iş başardınız İveco 17 m3 e ait iç ölçüleri temin edemedim, sizde mevcut mu? Bir plan çizdiniz mi? Paylaşırsanız sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri