Arama sonuçlarınız

1. C

Antalya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi Evet bence de :( Katılım bilgisi için son gün ne zaman ben bir bakayım. Elimden geleni yapmaya çalışacağım...

2. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi süper bir etkinlikmiş ama ben cuma cumartesi çalışıyorum :( nöbetçiyim o hafta... yaa acayip üzüldüm şimdi sabah sabah.. süper olucak ama eminim.. eğer merkezde tanışma toplantısı falan olursa kesin gelirim ama ... :(:( ya da günübirlik etkinlik olursa ben...
  3. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi ben de haberdar olmak istiyorum bende.. uzun zamandır giremiyordum foruma yoğunluktan :S yeni arkadaşlar gelmiş, çok sevindim. Go Antalya GezenBilir :) sloganımız bu olsun :D

4. C

Bitkiler Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşeyi Sorabilirsiniz

Ynt: Bitkiler Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşeyi Sorabilirsiniz Hımm, peki... O zaman şimdi anneanneme mantıklı bir açıklama yapabilirim =) Çok teşekkür ederim...
  5. C

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? muğla tarafı olabilir mi ?

6. C

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar....

7. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Sen de hoşgeldin, ben de yeni geldim bu foruma zaten, bana da hoşgeldin :D üniversiteyi de fotoğrafçılık üstüne okursun sen artık ?? var mı düşüncen ?
  8. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi hımm :) Ben aslında istanbulluyum da, bilemedim nerelerden bahsettiğinizi :( özüüür...
  9. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi Önerebileceğiniz bir yer var mı peki ?

10. C

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Merhaba, Ceren ben Antalya'dan, Nikon foto makinem var, çok gelişmiş bir model değil ama önemli olan ışığı yakalamak diye düşünerek kendimi teselli ettiğim bir kamera :D Sürekli yanımda taşırım kendisini; çünkü An'ı yakalamak tan zevk alıyorum...

11. C

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Yaa çok kıskandım :) Antalya'da yaşayanlar, biz de yapalııım böyle şeyler :D Kavruluyor gerçi burası :) Güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle, selamlar...
  12. C

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? karadeniz 'i hep çok merak etmişimdir ve sevmişimdir (hiç görmeme rağmen :) ), sürekli de hakk. bilgiler okurum ama burası neresi bilmiyorum :(

13. C

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Selam, antalya'da bildiğiniz dalış eğitimi veren bir kulüp var mı ? Siteye baktım ama ben mi göremedim acaba; eğer ben göremediysem kusura bakmayın :-\
  14. C

Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Sualtı Fotoğrafları Emine hnm bu resimler gerçekten çok güzel.. Ben de çok istiyorum sualtı resimleri çekebilmeyi ama bu işin tekniğini bilmek gerekiyor, dalış yapılabilecek yerlere gitmek ve dalış ekipmanına sahip olmak gerekiyor galiba. ohoo çok uzun iş.. Bir de çalıştığım için mümkün...
  15. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi katılıyorum size ;) bu sıcakta bayılırız zaten dışarılarda, ben işe gidip gelirken bile havale geçiriyorum :P Havalar soğuyana kadar (daha soğuyacak gibi görünmese de :) ) tanışır, konuşur kışın da bir şeyler yaparız ;)

16. C

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi yok yok, ben hem yeniyim buralarda :) hem de çalışıyorum :-\
  17. C

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu Ad - Soyad: Doğum Tarihi ve Yeri: Memleket: Semt: Konyaaltı İlgi Alanı: Not: anaaa ;) Antalya grubu var :) Ben de üzülüyordum İstanbul taraflarında yapılan aktiviteleri görünce...
  18. C

Ynt: Bitkiler Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşeyi Sorabilirsiniz :) valla ben de anlamadım... Anneannem telde de soruyor her konuştuğumuzda, süperler süperler renk renk açıyorlar diyorum korkumdan yaa.. Valla biri yarım etsiiin :(

19. C

Ynt: Bitkiler Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşeyi Sorabilirsiniz merhaba.. Anneannemin balkonda beslediği karanfil ve sardunyalar vardı. İstanbula gitti ve çiçekleri bana emanet etti, 4günde bir sula demişti, dediğine uyuyorum ama çiçekler günden güne soluyor... Antalya çok sıcak bir yer ama...
  20. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu iyiymiş :))) tuttum bunu :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri