Arama sonuçlarınız

1. M

Fotoğraf Makinesi - Nikon D3100

Bugün veya pazartesi günü bu makineyi almayı düşünüyorum . Türkçe menüsünün olması hoşuma gitti . Özellikleri başlangıç seviyesi için yeterli gibi görünüyor . Kullanan arkadaşlar varsa veya tavsiye edebileceğiniz başka bir makina varsa fikirlere açığım ... Çeşit DSLR Görüntü sensörü...

2. M

Kedi Yavruları

Arkadaşlar herzaman yemek verdiğim kedi , yavrularını haberimiz olmadan odama yatağımın üzerine taşımış . Evde beslemem imkansız , ne yapmamı önerirsiniz ? Bir kutuya koyup bahçenin güvenli bir yerine koysam , ama bu defa da yavrular büyüyünce başıma bela olur : ) bir bela yetiyor şuan için , 4...
  3. M

Araç Konuları ve Mesajları

Merhaba arkadaşlar , benimde naçizane bir şikayetim var : ) Kızacak belki bazı arkadaşlarımız ama ben forumda çok fazla araç konusu olmasından ve mesajların çoğunlukla bu konulara atılmasından hatta forumun araç konuları üzerinden işleyişinden rahatsızlığımı dile getirmek istedim : ) Yukarıda...

4. M

Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa

Doğada Tek Başına ve başka bir kanalda yayınlandığı zaman ki ismiyle İçimdeki Doğa programları hakkında ve/veya benzeri yabancı programlarla ilgili paylaşımlarda bulunabileceğimiz , fikirlerimizi söyleyebileceğimiz bir başlık olsun burası ... http://www.youtube.com/watch?v=n4EY45pveuc
  5. M

''Bukle Toka'' Nerende ve Nasıl Kullanılır?

merhaba , Resimdeki aparatın adı bukle tokaymış , bir arkadaşım çekme halatıyla birlikte bu tokayı göndermiş ... yarım saattir düşünüyoruz ama nasıl kullanacağımızı tam olarak çözemedik ... Bilen varsa yardımcı olabilir mi , burdan da anlatılmaz ama anlatabildiği kadar işte ...teşekkürler ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR